Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanok miért nem...

Az oltatlanok miért nem válnak tömegesen egyéni vállalkozókká?

Figyelt kérdés
Úgy nem lenne, aki kirúgja őket.

2021. okt. 29. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi ésszel miért nem találsz fel inkább HATÁSOS vakcinát?
2021. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

1#


Ahhoz sem kellet nagy IQ, hogy tapossátok egymást a már nem is létező alfa variánsra készült köztudottan gyilkos vakcína beadásáeért.

A kísérleti nyulak ezzel nyugtatják magukat, amíg el nem jön a v..

2021. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Még válhatnak.
2021. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

"köztudottan gyilkos vakcína beadásáeért."

Ezzel ki is írtad magad az épeszűek egyébként népes táborából.

2021. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Bármennyire is divat lett mostanában az oltatlanokat butának nevezni, azért még van olyan hogy emberi jog, és szabadsághoz való jog, ezt ne feledjétek. Minden ilyen "tegyük kötelezővé" meg "tegyük nincstelenné aki nincs velünk" meg "listázzuk azokat a hülyéket akik nem oltják magukat" egy-egy lépéssel közelebb visz minket egy olyan diktatúrához, mint pl. a náci Németország volt, vagy pl. jelenleg Kína.
2021. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Aztán mégis hogyan? Tiltja a törvény az ilyen jellegű foglalkoztatást.
2021. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Már most is diktatúrában élünk. Engem nem akartak vezetni engedni, mert nincs jogosítványom. Diszkrimináció! Színtiszta nácizmus. A következő az lesz, hogy sárgacsillagot is kell viselnem. Mikor mégis kocsiba ültem, akkor meg ilyet szólt a mellettem ülő, hogy lassítsak, mert 30-as tábla van. Nekem csak ne akarja senki megmondani hogy milyen gyorsan menjek! Nem tűröm az emberi szabadságjogaim korlátozását! Ja és még innom se lenne szabad vezetés előtt. Idióták. Ha én két felessel sem okoztam balesetet, akkor más sem fog. Birka, aki betartja ezt a sok hülye szabályt. Az embereknek soha semmilyen jogát nem lenne szabad korlátozni!
2021. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
6# az oltatlanoknak joguk van a covid-hoz, a betegágyhoz,
2021. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 😅
2021. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elgondolás.
2021. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!