Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hétvégén több, mint 100-an...

A hétvégén több, mint 100-an haltak meg koronavírusban. A koronvirus. gov .hu- lévő adatok szerint az utoljára elhunytak nagy többsége idős ember, ők mind oltatlanok voltak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Az idős embereknél akkor is nehezebb túlélni ha oltva vannak, ezért kell nagyon vigyázni. Átéltem, oltva vagyok, és életem legrosszabb betegsége volt. Egy idősebb embernek ugyanezt átélni ... Inkább ne!
2021. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Szinte kizárt hogy mind oltatlanok voltak. Csak a propaganda beszéli ezt...
2021. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom, hogy a számítógépen tárolt adatokból minden munkaráfordítás nélkül pontosan lehet tudni, hogy hány % és milyen volt az átlagéletkora az elhalálozottaknak. Vajon miért nem ezeket az adatokat közlik ?? Az ilyen dodonai mondatokból mindenki arra a következtetésre jut, amire akar.
2021. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

egy beteg oltott ember 1,5 embert fertőz meg

egy beteg oltatlan ember 8 embert


mi ebben olyan felfoghatatlan?

2021. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

A világ legrangosabb és legrégibb orvosi folyóiratában pár napja publikált cikk azt állapította meg, hogy oltott háztartásokban 25% a valószínűsége annak, hogy valaki SARS-CoV-2 delta (B.1.617.2) variánssal megfertőzőik, teljesen oltatlanban 38%, amit nem tart szignifikánsan magasabbnak. Becslésük szerint a vakcina hatékonysága a delta fertőzés megelőzésében (a tünetektől függetlenül) háztartási körülmények között 34%.


"SAR was not significantly higher in unvaccinated (38%, 95% CI 24–53) than fully vaccinated (25%, 18–33) household contacts (table 1). We estimated vaccine effectiveness at preventing infection (regardless of symptoms) with delta in the household setting to be 34% (bootstrap 95% CI –15 to 60)."


[link]

2021. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem már nyilvánvaló lesz lassan egy down kóros, kisegítő iskolába járó 65 iq-s vízfejűnek is, hogy valami nem klappol az oltással


- az esetszámok gyakorlatilag telejsen ugyanazon a pályán kúsznak fel, mint a harmadik hullámnál, azzal a kis különbséggel, hogy azóta van 5-6 millió beoltott, meg 1 millió igazoltan átesett beteg

- ebből az következik, hogy vagy szar az oltás, vagy a delta ellen nem hatékony

- miért kezdik egyre jobban propagálni a harmadik adagot kimondottan kínai + orosz vakcinák esetén?


Persze érthető, hogy kellemetlen lenne egy ilyen brutális, ép ésszel fel nem fogható oltás propaganda után esetleg beismerni, hogy részben mégsem annyira hatékony


Én a környezetemben több oltottat is ismerek, akik most az utóbbi hetekben elkapták, 2 ismerősöm kórházban is van. Oltatlan ismerősöm egy van, aki most beteg ő 38 fokos lázzal nerflixezget otthon. Persze tudom, hogy ez semmit nem jelent, nyilván nem is ezért mondtam, hogy legyen ez a mintha amit vizsgálunk. De számomra hihetetlen, hogy most csak és kizárólag az a kb 3 millió ember fertőződik, és hullik aki nem lett oltva + nem esett eddig át a covidon

2021. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

És egy tűpontos előjelzés...

[link]

2021. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3-as nem biztos hogy jól gondolod:


"Rusvai közölte, egy dolog nagyban segíthetne, ami sajnos nem szerepel a hivatalos közleményekben: mégpedig az, hogy az elhunytak, a lélegeztetőgépen lévők és a kórházban lévők közül hányan vannak beoltva. Akkor mindjárt magyarázatot kapnánk egy csomó kérdésre."

[link]


Lehet azóta ez megváltozott de nem hallottam felőle.

2021. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Izraeli adat:

augusztus közepén a lakosság 78 % volt teljesen oltott, a SARS-CoV-2 megbetegedés miatt kórházban kezelt fertőzöttek 60% volt teljesen oltott.

[link]


E számok azt mutatják, hogy ott egy oltatlan 2,3-szor nagyobb valószínűséggel kerül korházba SARS-CoV-2 megbetegedés miatt.

2021. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem beszélve arról, hogy Izraelben csak Pfizer-el oltottak és ott is 4-6 hónap után kezdett felfutni a 4. hullám. Szóval továbbra is csak folyik a hergelés a keleti vakcinák ellen. Mindenféle oltás után, 4-6 hónap múlva újra kell oltani.
2021. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!