Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hallottam 2030-ban nyugdíj...

Pretorius25 kérdése:

Azt hallottam 2030-ban nyugdíjkatasztrófa várható Magyarországon. Szerintetek? Mi lesz a jelenlegi nyugdíjasokkal,mi lesz velünk? Mi lesz veletek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
82%

Fogyatékossággal élek - Ezzel megválaszoltam az 1, 2, 3-ast.


A jelenleginél jobban takarékoskodni nem lehetséges, hidd el mindent megpróbálok.


Köszönöm Orbánnak a szuper jövőmet, és hogy belém rúgott.

2021. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :(
2021. szept. 7. 15:41
 53/73 anonim ***** válasza:
100%

#51, már én is. De ahhoz semmi köze Orbánnak.

Megbénult a lábam, pech.

2021. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
30%

#53 Ahhoz, hogy megbénult a lábad, lehet, hogy nincs semmi köze Orbánnak, bár lehet, hogy egy jobb egészségügyi rendszer mellett ez nem történt volna meg, de nem tudom.


Azt viszont igen, hogy a fogyatékossággal élők életszínvonalának általános tendenciája romlott. Ő és a Fidesz hozott számukra hátrányos döntéseket, ők mulasztottak az érdekükben cselekedni.

2021. szept. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha nem születik elég gyerek. Ember nincs, aki kitermelje a nyugdíjat, van helyette női hiszti meg picsogás az egyenlő jogokról. Itt tartunk ma.
2021. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Van aki egyet sem vállal, van aki 3-at is. Meg van a megélhetési gyerekvállalás. Pl.: 6 gyerek van a putri előtt tök pucéran szaladgálnak a sárban. A szülők meg segélyből élnek, meg amit a kölykök után kapnak...

Amúgy hiába születne mondjuk 3 gyerek családonként, mert amíg felnevelkednek addig kiadást jelentenek, aztán meg elköltöznek külföldre ebből az élhetetlen országból, és kinn dolgoznak, kinn adóznak.Tehát mire hasznot termelnének, addig pont el is mennek, és más országok profitálnak belőlük.

2021. okt. 15. 23:29
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
56: semmit mondtál ezzel. Nem minden gyerek megy ki aki megszületik, legnagyobb részük itt marad. Nyugdíj azért nincs, mert egyre több nyuggert kell egyre kevesebb fiatalnak eltartani. De azért ha valaki ezt megemlíti akkor minimum náci, mert korlátozza a nőket az önmegvalósításban. Ezért tartunk ott ahol.
2021. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

Mi az h semmit mondtam ezzel?? A mondandóm lényege az, hogy rávilágítsak arra, hogy hiába vállalsz 3 gyereket, ha mire ezek felnőnek, kimennek. Tehát nem oldják meg a problémát.

Ha meg a c..ányok csinálnak mondjuk 6 gyereket, az sem oldja meg a problémát, mert ezek egész életükben a szociális rendszeren fognak függni. Nem beadnak, hanem kivesznek a rendszerből. Na! Ezt írtam.

2021. okt. 16. 06:01
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra is kíváncsi lennék, hol pluszos a mérleg 6 "megélhetési" gyerekkel.
2021. okt. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
90%

A jelenlegi nyugdíjasoknak fényesre nyalják a fenekét, csak hogy választáson jó helyre tegyék az x-et.

Aki 20-30-40 év múlva lesz nyugdíjas, nos... az le van xarva.

2021. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!