Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hallottam 2030-ban nyugdíj...

Pretorius25 kérdése:

Azt hallottam 2030-ban nyugdíjkatasztrófa várható Magyarországon. Szerintetek? Mi lesz a jelenlegi nyugdíjasokkal,mi lesz velünk? Mi lesz veletek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
17%
Államiba semmi esetre ne ad a gyerekeket én csak ennyit mondók.Ha én lenék a te helyedbe nem érdekelne ha még utaztani is kellene a gyerekeket akkor se raknám állami iskolákba .És igen csak bizónyós rétegek kapnak a be szedet adóból.De én igy is fizetném de az a baj szolgáltatás sincs orvoshóz is magánhóz megyek meg fogorvósból is.Láttam az állami ellátás egy vicc meg az ott dolgózók is azok.Én már rég le momdam mindenről amihez enek a kormánynak meg államnak köze van.Meg azért vonják az adómat mert ez az állam életképtelen.Ott van a Mészároska is nem kérdesz csak tesz amit móndanak neki.Még is ő lett itt a legazdagab.Már csak emiatt nem fogsz te itt a jővőben dolgózó embereket találni.Csak ilyen szolgákatt.
2021. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Minden szavaddal egyetértek! De ne légy ilyen borulátó! 2022-ben győz az ellenzéki összeborulás, és eltakarítják a politikából ezeket!
2021. aug. 14. 23:31
 43/73 anonim ***** válasza:
80%
Gyoz a fszt 😅
2021. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
81%
42 hiába nyernek 11 év rossz kormányzását nem fogják helyre hozni.Ha még külföldröl is segítenek a szolgalelküségen nem lehett segíteni.Meg a sogór koma felfogáson.Ott van a hálapénz is külföldön le köpnek ha ilyenel próbálkózól.Itt természetesnek gondolják.De ha nyernek is nincs már fiatal se mind elmenekült.Az elenzék csak egy nyuger államót kap ahol nincs bevétel se csak kiadás.Zalában is 50 évesek vannak a fiatalok a 10% se érik el.
2021. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
11 év rossz kormányzást 4 év alatt valóban nem lehet helyrehozni! De mi van ha az Összeborulás nem 4 évig, hanem 8-ig, 12-ig marad hatalmon. Ennyi idő alatt már azért helyre lehet rakni. Csak akarat kell. Ami kérdés, hogy megvan e ez az akarat... Ez majd kiderül...
2021. aug. 23. 15:48
 46/73 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalka lehetsz te meg nagyon...
2021. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Igen? Mennyi évesnek tippelsz?
2021. aug. 26. 00:41
 48/73 anonim ***** válasza:
21%
Ez a zseniális, hogy a lázadók is a szájukba adott fidesz-összefosás retorikával kelnek-fekszenek.
2021. aug. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
81%

1. A nyugdíjkatasztrófa valós veszély, korábban néhányan leírták, hogy miért.


2. Hogy mi lesz velem? Nos, mivel nagyon alacsony a jövedelmem, kb. a létfenntartásra elegendő, és nem tudok félretenni önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztárra, szerintem ha nem dolgozom nyugdíj mellett, akkor éhen halok, megfagyok, hajléktalan leszek. Nem áll fényes jövő előttem.

2021. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:

1.Miért alacsony a jövedelmed? Mivel foglalkozol? 2.Esetleg gondoltál e arra, hogy munkát válts, valami jobban jövedelmezőbbre? 3.Ha ehhez tanulnod kéne egy új szakmát, hajlandó lennél e?

4.Csinálnál e költségvetést, hogy lásd hol lehetne lefaragni a kiadásaidból?

5.A kiadásaid lefaragásából származó pénzt, mégha csak 5-10 ezer ft/hó összeget nyernél is ezzel, hajlandó lennél e megtakarítani, pl. vmi tanfolyamra, vagy befektetésre? Ezeken mindenképp gondolkodj el, és akkor talán nem halsz éhen, fagysz meg, válsz hajléktalanná stb. Mellesleg jobbá válik az életed.

2021. szept. 3. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!