Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztiznek a Fidesz...

Miért hisztiznek a Fidesz szavazók a SZFE miatt?

Figyelt kérdés
Van egy színművészeti iskola. Megpróbálják leváltani a vezetést. A diákok és a tanárok ezt ellenzik, kiállnak a leváltott vezetés mellett. Erre jön az egyszeri fideszes a "meg kell verni", "ki kell rúgni", "be kell börtönözni" ötletekkel. Miért fáj nekik ennyire minden egyes alkalommal, ha valamivel nem ért egyet, és miért rögtön a kádári, erőszakos módon akarnak mindent megoldani?
2020. szept. 1. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
5%
Mi nem akarunk egy olyan ország lenni, akik letérdelnek az ilyenek melett! Majd a sajàt pénzből fizetik, eldönthetik mi a jó nekik!
2020. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
11%
Mi a fontosabb? Az hogy itt a 2. Koronavírus hullám, az hogy többen munkanélküliek lettek, vagy hogy levàltják a vezetőségük? Ne lazadozzanak jotékonykodjanak!
2020. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
Mert látták az Eper és vért, és nem csak nézték.
2020. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
11%

Egész véletlenül nem Gyurcsány apó fenyegetőzik? Biztos lemaradtál róla:

[link]

[link]

2020. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Hogy jön már ide megint Gyurcsány? Kit érdekel, hogy mit mond az a Fidesz báb? Hogy jön ide a koronavírus és a letérdelés? Te jó ég... jó hogy nem a migránsokkal meg Sorossal sikerült ezt is összekötni :)


Hadd álljanak már ki a véleményük mellett egy olyan kérdésben ami leginkább őket érinti! Miért kell veréssel, kirúgással, börtönnel fenyegetni őket az egyszeri Fidesz szavazóknak.


Most ha pl a te céged megvenné a kedvenc Gyurcsányod, és kötelezővé tenné a 444 olvasást, majd te és a munkatársaid ez ellen kiállnátok, és valakik erre azt mondanák, hogy jól meg kéne verni titeket, hisz a piszlicsáré ügyednél sokkal problémásabb az esőerdők irtása, akkor mit szólnál?

2020. szept. 1. 18:29
 6/73 anonim ***** válasza:
21%
És még van pofád megkérdezni hogy jön ide?
2020. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
28%
Ha bele szakadsz akkor is van fontosabb dolog ennél.
2020. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
26%
Hülye libernyák
2020. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

Na, hogy jön ide? Csak nem tudtad megmondani. (Gondolom most jön az, hogy ha magamtól nem tudom, akkor minek magyarázzad :) )


Fontosabb dolog van ennél igen. De akkor mostantól csak a világ legfontosabb dologával foglalkozzunk, minden más témát tegyünk félre? Mert akkor a covidot is felejthetjük, van annál is fontosabb.


> Hülye libernyák

Annyira örülök, hogy ezt leírtad. Eddig is tudtam, hogy ennyire futja az egyszeri fideszestől: trágárkodni, meg becsmérelni. Észérvek, indokok, eszmefuttatások, véleménycsere az nincs. És most az orrod alá is dörgölhetem, mert ott virít a hozzászólásod :)

2020. szept. 1. 18:51
 10/73 anonim ***** válasza:
54%

"Na, hogy jön ide? Csak nem tudtad megmondani. (Gondolom most jön az, hogy ha magamtól nem tudom, akkor minek magyarázzad :) )"


Úgy hogy ameddig ezek tüntizgetnek, addig emberek halnak meg. Ha mindenki azon hisztizne hogy leváltsák a vezetőséget mi lenne itt? Az a vezetés nem volt alkalmas azért kelett levaltaniuk. Mondtam ha a saját zseből fizetik úgy csinálják ahogy nekik jó! Agyja meg az Isten hogy ez legyen a legnagyobb problémájuk!


"Annyira örülök, hogy ezt leírtad. Eddig is tudtam, hogy ennyire futja az egyszeri fideszestől: trágárkodni, meg becsmérelni. Észérvek, indokok, eszmefuttatások, véleménycsere az nincs. És most az orrod alá is dörgölhetem, mert ott virít a hozzászólásod :)"


A trágárságot pont ti vezettétek be, nem mellesleg az egész jobboldalt a Fideszel azonositjátok. Tudjuk ezt a régi komcsi dumát mi! Aki nem ért veletek egyet, az bisztos ellenség vagy Fideszes jelen esetben. Esetlwg Fidesz bérenc nem igaz?

2020. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!