Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt hogy olyan...

Miért hiszik azt hogy olyan jó lenne a kormányváltás?

Figyelt kérdés

Jelenleg aki a kormány ellen szavaz, az a hazát gyengíti. Jelenleg aki a kormány ellen van, az a haza ellen (is) van. Mivel másnak nincs akkora hatalma hogy a rendet fent tudná tartani. Hogy jutottam erre a következtetésre? Az ellenzéki összefogás gyengekezű. Nem tudnak Gyurcsány Ferencel való összefogás nélkül meglenni. Még a halállal is szövetkeznének, hogy hatalomra jussanak. Vagyis hogy mindenki értse azzal aki már egyszer tönkre tette és kivéreztette az országot. Ahogyan nekik az EU fütyül, ők úgy táncolnak. Ha a haza ellen kell kampányolni, és Magyarország ellen lépnek fel, többnyire bármiről is legyen szó ők ott vannak. Többségben magyar gyűlölők, nem tisztelik az időseket, a vidékieket, a magyar nemzetet, nem fogtak össze a kormánnyal a járvány illetve a válság kezelésében, mert nekik fontosabb a megosztás.


Ha most kormány váltás lenne, a jelenlegi helyzetnél sokkal rosszabb lenne.



2020. ápr. 8. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Válságban nem az emberek az elsők, hanem az emberek érdekében a munkahelyek megmentése és az ország felviragoztatasa.
2020. ápr. 9. 15:57
 82/88 A kérdező kommentje:
A hitel pedig azért jó mert törlesztési moratórium van ami nagy ajándék, és nem a törlesztendő nők hanem a törlesztési idő nagysága.
2020. ápr. 9. 15:58
 83/88 A kérdező kommentje:

"forint érdekében"

Gyengülése mellett**

2020. ápr. 9. 15:59
 84/88 anonim ***** válasza:

"de ha ilyen jó gazdasági helyzetben gyengül az csak spekulációs támadás lehet. Soros György pedig nagy tételben fogad a forint érdekében"


Azért eléggé szánalmas akkor az MNB, ha nem tűnik fel nekik, hogy 1 éven keresztül, hogy spekuláció alatt áll a forint.

2020. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Igazából nem is érdekli őket mert nekünk köszi megfelel a gyenge forint. De szerintem mi most politikai bosszú alatt állunk, és be akarják dönteni a forintot.
2020. ápr. 9. 16:04
 86/88 anonim ***** válasza:

Hát pedig pusztán gyenge a devizánk, mindenkinek esett, csak közben másoké jóval kevésbé látványosan, mivel nem voltak gyengülő pályán.


"Igazából nem is érdekli őket mert nekünk köszi megfelel a gyenge forint. "


Akkor az MNB is Soros kottájából játszik?

2020. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:
Szerintem se az infláció sem pedig akamat nem jó. Szerintem ebben az esetben jót nem tudnak csinálni. De így a gyenge forinttal több jön az országunkban vissza pénz.
2020. ápr. 9. 16:13
 88/88 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem mire jó ez az egész...

"Gyengült a forint"

Atya úr isten hát mi lesz velünk?

Ez az egész hasonlítgatás úgy idiótaság ahogy van.

Minden országnak megvan amivel gazdálkodni tud.

Ahhoz mérten van a pénz igazítva kb.

Majd ha víz kell a népnek nem arany vagy olaj akkor lehet esély rá, hogy a mi devizának többet érhet mint másé...

Említették itt olyat is, hogy "többet keresünk"

Ezt úgy lenne reális számolni, hogy 10 évvel ezelőtt ha dolgoztam 1 órát azért kaptam 1 kiló kenyeret meg 1 liter olajat mondjuk.

Ugyanazon a helyen ha ma dolgozom 1 órát pont ugyanannyit kapok csak nem 500 ft-t fizetnek nekem ki hanem mondjuk 700-at.

Szóval a pénz reál értéke ugyanaz maradt számomra...

2020. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!