Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt hogy olyan...

Miért hiszik azt hogy olyan jó lenne a kormányváltás?

Figyelt kérdés

Jelenleg aki a kormány ellen szavaz, az a hazát gyengíti. Jelenleg aki a kormány ellen van, az a haza ellen (is) van. Mivel másnak nincs akkora hatalma hogy a rendet fent tudná tartani. Hogy jutottam erre a következtetésre? Az ellenzéki összefogás gyengekezű. Nem tudnak Gyurcsány Ferencel való összefogás nélkül meglenni. Még a halállal is szövetkeznének, hogy hatalomra jussanak. Vagyis hogy mindenki értse azzal aki már egyszer tönkre tette és kivéreztette az országot. Ahogyan nekik az EU fütyül, ők úgy táncolnak. Ha a haza ellen kell kampányolni, és Magyarország ellen lépnek fel, többnyire bármiről is legyen szó ők ott vannak. Többségben magyar gyűlölők, nem tisztelik az időseket, a vidékieket, a magyar nemzetet, nem fogtak össze a kormánnyal a járvány illetve a válság kezelésében, mert nekik fontosabb a megosztás.


Ha most kormány váltás lenne, a jelenlegi helyzetnél sokkal rosszabb lenne.



2020. ápr. 8. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
33%

“Az hogy jelenleg nincs normális ellenzék, nem jelent semmit. Aki független, és tud gondolni az ezt látja.”


Te tényleg nagyon ostoba vagy :) SENKI nem éltette egyik kommentben sem az ellenzéket, ha nem tűnt volna fel...Egyedül te vagy az, aki nem tudja kihúzni a fejét a kormány seggéből, mégis van pofád függetlenségről magyarázni...ja, és anyád seggébe dugdosd azt a középső ujjat. ;)

2020. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 A kérdező kommentje:
És azt is nézd meg miért említettem te kis pofátlan az ellenzéket! És még ezek után van valakinek pofaja arra felé vinni a játékot, hogy én vagyok agymosott....
2020. ápr. 8. 20:57
 23/88 anonim ***** válasza:
80%

"Majd ha lesz olyan aki tényleg jobb a fidesznél"


Ezzel az a probléma, hogy nektek soha senki nem lehet jobb a Fidesznél, mivel számotokra a Fideszben az a jó, hogy az a Fidesz.

Annyi esély van rá, hogy kijózanodjatok, mint egy hitgyülis vagy jehovista elmebetegnek.

2020. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:

"Ezzel az a probléma, hogy nektek soha senki nem lehet jobb a Fidesznél, mivel számotokra a Fideszben az a jó, hogy az a Fidesz."


Mert talán ki kellene érdemelni hogy jobb legyen. Mit tett le az ellenzék az asztalra?

2020. ápr. 8. 21:01
 25/88 A kérdező kommentje:
Bele bújtak Gyurcsányék hatsójába? A fővárosban korruptabb redszert csináltak a fidesznél? Szinte egy év sem telt el már tiltakoznak Kamu Gery ellen akik megszavazták? Elmentek ti a...
2020. ápr. 8. 21:03
 26/88 anonim ***** válasza:
91%

"Többségben magyar gyűlölők, nem tisztelik az időseket, a vidékieket, a magyar nemzetet"


Miért a Fidesz talán más? A kormánypárti médiumok szerint azért kell, mert nem a Fidesz mellé tettem az X-t. Nem én akartam Soros-ügynök lenni, liberális romkocsmákban iszogató egyetemista, hazaáruló mocskos bolsevik és még lehetne hosszan sorolni az elmúlt év jelzőit mindezt azért, mert felállva tapsolom és éljenzem a miniszterelnököt, kritizálni merem a kormány intézkedéseit.


Szóval ugyanúgy gyűlölik a magyart. Persze meglehet magyarázni, hogy csak az magyar, aki velünk, de én nekem senki nem fogja megmondani, hogy milyen nemzetiségnek tartsam magamat, mert itt születtem, itt élek, ezen a nyelven beszélek és magyarként is fogok meghalni. Ha pedig valaki elkezdi definiálni a magyarságot akkor el kellene gondolkodni, hogy ki van a haza ellen.

2020. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:

"Miért a Fidesz talán más? A kormánypárti médiumok szerint azért kell, mert nem a Fidesz mellé tettem az X-t. Nem én akartam Soros-ügynök lenni, liberális romkocsmákban iszogató egyetemista, hazaáruló mocskos bolsevik és még lehetne hosszan sorolni az elmúlt év jelzőit mindezt azért, mert felállva tapsolom és éljenzem a miniszterelnököt, kritizálni merem a kormány intézkedéseit."


1. Azt ugye tudod hogy ezeket mind az ellenzék által kedvelt politikusok gyümölcse. Mert ha talán az emberek nem ezeket a pártokat gondolnák a Fidesz alternatívájaként akkor létre jönne egy ellenzék és nem ellenség.


2. Valahogyan jogunk van vissza vágni arra a mkcsokra, ami lefojik a lefojón. Nem fogjuk tétlenül tűrni hogy azt az országot, és nemzetet amit felépítettünk 10 év alatt, persze nem tökéletesen, de egy csettités alatt elvegyék, eltüntessék!


"Szóval ugyanúgy gyűlölik a magyart. Persze meglehet magyarázni, hogy csak az magyar, aki velünk"


A haza szeretet jelentése attól hogy milyen oldalon állsz nem fog megváltozni. A haza szeretet: Szívből jövő felelősségvállalás és odaadás, amelyet egy becsületes ember érez a saját országa, nemzete iránt, és ami miatt a magyarok javát áldozatvállalással is előmozdítani törekszik. No már most akik olyan alapvető dolgokat gyalázzák meg mint a most jelenlegi ellenzék, azokra nem sértésből mondjuk hogy haza árulók, nem a kormanytól fakadó hűségünkből, hanem mert minket sért. És ezt tessék elfogadni. És olyan ellenzéket kialakítani aki nem így viselkedik! Mert addig az ellenzéknek nincs jövője.

2020. ápr. 8. 21:37
 28/88 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van a bajom, hogy itt bárki is ellenzéki vagy kormánypárti. Hanem hogy a magyar nemzetet kicsinyíti le, mert azt hittették el vele, és azt adták a szájába és ezt vérző szívvel mondom, hogy a magyar nemzet kicsi, nem jó semmire, el kell törölni, mert a magyar nemzet szegény nemzet, a magyarok buták stb... Én nem tudom ezeket egyszerűen magyarként elfogadni. Nekik semmi nem számít, csak a 1. pénz 2. az hogy nekik mi a jó. És az hogy nemzet, haza stb... Már nem mond nekik semmit...
2020. ápr. 8. 21:43
 29/88 anonim ***** válasza:
80%

Szerencsére nem a te értékítéletedtől lesz valaki magyar, vagy nem magyar, és nem is attól, hogy hova szavaz.


És sajnos -bár én is vérző szívvel mondom - a magyarok igenis buták és megvezethetőek. Az a baj, hogy váltig állítjátok, hogy nem lehet ennél jobb. De mivel konkrétan SENKI nem tud semmit tenni, az ellenzéknek beleszólása sincs semmibe, mert ügyesen ki lett ez találva ugyebár...persze, hogy csak szerencsétlenkedni tudnak. Mennyire magyar az, aki figyelmenkívül hagyja több millió magyar ember akaratát és szavazatát?! Mert a 2/3-dal ez történik, csak úgy mondom....

2020. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
59%

"nem jó semmire, el kell törölni"


Én kíváncsi vagyok, hogy ki mikor mondott ilyeneket.


"Jelenleg aki a kormány ellen szavaz, az a hazát gyengíti. Jelenleg aki a kormány ellen van, az a haza ellen (is) van."


Szerinted. Szerintem pedig az van a haza ellen, aki őket támogatja, mivel én nem látom, hogy törekednének a nép felemelésére, emiatt nem látom, hogy a gyerekeimnek majd egy jobb országot adhatunk át mentálisan, gazdaságilag, kulturálisan.

2020. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!