Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt hogy olyan...

Miért hiszik azt hogy olyan jó lenne a kormányváltás?

Figyelt kérdés

Jelenleg aki a kormány ellen szavaz, az a hazát gyengíti. Jelenleg aki a kormány ellen van, az a haza ellen (is) van. Mivel másnak nincs akkora hatalma hogy a rendet fent tudná tartani. Hogy jutottam erre a következtetésre? Az ellenzéki összefogás gyengekezű. Nem tudnak Gyurcsány Ferencel való összefogás nélkül meglenni. Még a halállal is szövetkeznének, hogy hatalomra jussanak. Vagyis hogy mindenki értse azzal aki már egyszer tönkre tette és kivéreztette az országot. Ahogyan nekik az EU fütyül, ők úgy táncolnak. Ha a haza ellen kell kampányolni, és Magyarország ellen lépnek fel, többnyire bármiről is legyen szó ők ott vannak. Többségben magyar gyűlölők, nem tisztelik az időseket, a vidékieket, a magyar nemzetet, nem fogtak össze a kormánnyal a járvány illetve a válság kezelésében, mert nekik fontosabb a megosztás.


Ha most kormány váltás lenne, a jelenlegi helyzetnél sokkal rosszabb lenne.



2020. ápr. 8. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:

"Szerencsére nem a te értékítéletedtől lesz valaki magyar, vagy nem magyar, és nem is attól, hogy hova szavaz"


Ez nem értékrend kérdése, hanem hogy valakinek fontos-e a haza és a magyar nemzet.


"És sajnos -bár én is vérző szívvel mondom - a magyarok igenis buták és megvezethetőek. Az a baj, hogy váltig állítjátok, hogy nem lehet ennél jobb. De mivel konkrétan SENKI nem tud semmit tenni, az ellenzéknek beleszólása sincs semmibe, mert ügyesen ki lett ez találva ugyebár...persze, hogy csak szerencsétlenkedni tudnak. Mennyire magyar az, aki figyelmenkívül hagyja több millió magyar ember akaratát és szavazatát?! Mert a 2/3-dal ez történik, csak úgy mondom...."


Láthattuk hogy Gyurcsányék mit csináltak az országgal 2010-előtt. Akikkel összefognak. És aki egy hazug emberrel összefog, az jó ember nemigen lehet. Az ellenzék amint már mondtam saját maga alatt vágta el a fát. És amint már mondtam, a szavazók és a magyar nemzet lekicsinyítésével, butának bélyegzésével nem lehet választást nyerni. Megvan annak az oka hogy miért van szerintetek annyi "agymosott!" Nem lehet annyira rossz itt élni. Régebben is pont abba bukott bele az ország hogy elengedték a gazdaságot és nem folytattak szigorú költségvetési politikát. És hogy ne mondjátok hogy mi csak Gyurcsányozni tudunk, Kamu Gery is csak a tönkre tevéshez ért meg a lopáshoz!

2020. ápr. 8. 22:40
 32/88 A kérdező kommentje:

"Szerinted. Szerintem pedig az van a haza ellen, aki őket támogatja, mivel én nem látom, hogy törekednének a nép felemelésére, emiatt nem látom, hogy a gyerekeimnek majd egy jobb országot adhatunk át mentálisan, gazdaságilag, kulturálisan."


Szóval szerinted azért vagyok én a haza ellen, mert nem azt képviselem amit te gondolsz? Ezzel mindent elmondtál köszönöm szépen.


A vitát itt mára berekesztettem!

2020. ápr. 8. 22:43
 33/88 A kérdező kommentje:
Mármint nem hogy nem azt képviselem, hanem nem azt a pártot támogatom amit te gondolsz.
2020. ápr. 8. 22:44
 34/88 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval szerinted azért vagyok én a haza ellen, mert nem azt képviselem amit te gondolsz? "


Most miért baj, ha ugyanazzal érvelek, mint te?

2020. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazzal érveltél mint én. Én nem a pártpolitikai hovatartozás miatt ítélem meg az embereket. Mármint nem arról hogy ellenzéki vagy Fideszes.
2020. ápr. 8. 22:58
 36/88 anonim ***** válasza:
43%

“ És hogy ne mondjátok hogy mi csak Gyurcsányozni tudunk, Kamu Gery is csak a tönkre tevéshez ért meg a lopáshoz!”


Pedig Gyurcsányozol elég intenzíven, ha nem tűnt volna fel. Visszafele mutogatás az egész kérdésed drága kis vak komondor :) Egyébként, minden politikus lop, ez nyílt titok, ezzel nem hatsz meg.

2020. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
Legalább nekem van viszonyítási alapot, és nem a nálunk jócskán gazdagabb országokkal példázom. Mert tudom hogy még egy darabig nem leszünk azon a szinten...
2020. ápr. 8. 23:16
 38/88 A kérdező kommentje:
:))
2020. ápr. 8. 23:16
 39/88 LazyJones ***** válasza:
68%
Tudod, kérdező, a hozzád hasonlóak miatt fogy el szép lassan a magyar. Hányok a gondolattól, hogy egy ekkora kreténnel közösséget kell vállalni bármiben is. Nem a covid pusztítja a népet, hanem a parttalan, idióta fröcsögésetek, amivel élni nem hagyjátok az embert. Tudom, tudom. Óceánia győzni fog...
2020. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
41%

"Én nem a pártpolitikai hovatartozás miatt ítélem meg az embereket"


Én azt mondtam, amit te, aki a kormányt támogatja az a haza ellen van, hiszen egy olyan kormányt támogat, amelyik a nép fejlődését gátolja. Nem tudom neked hol van ebbe a pártpolitika, de mesélj kérlek.

2020. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!