Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártal szimpatizáltok,...

Melyik pártal szimpatizáltok, és miért?

Figyelt kérdés

Eléggé belezavarodtam a történésekbe. Míg Gyurcsány/ Bajnai volt a miniszterelnök, őt szidta a magyar nép, most Orbánban keresik a hibákat. Ez mily féle magyar mentalitás?

Itt név nélkül formálhatunk véleményt, kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok a mai magyar politikáról. Megkérlek Titeket, hogy ész érveket állítsatok föl, és ne szidkolózzatok.


2010. júl. 13. 20:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
46%

Mszp, pontosan azért amit már az előttem hozzászóló is megírt. Ők enniyre nyomorba a szegényeket, munkásokat sosem sodorták volna, amibe a fidesz fogja.

Ja igen, ov ugyanaz, ugyanúgy fog hazudni, lopni csalni, csak egyenlőre nagyon jó reklámot tudott magának csinálni és hát valljuk nagyon könnyű dolga volt...

Sok embert még meg lehet vezetni az esti mesékkel.

2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
26%

méghogy az mszp a szegények pártja meg nem sodorta nyomorba az embereket... hol éltek? mert az elmúlt jó pár évben biztos nem ebben az országban.

imf hitel se kellett volna (annyi) ha a kezdetektől nem lett volna olyan felelőtlen a gazdagáspolitika.

de az lenne a legjobb ha csak a gazdaságról szólna hogy melyik párt biztosítaná a rendet és a jogállamot.

2010. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
55%
MKKP. Mert olyan aranyos csernobili kutyusuk van, aki biztos változást hozna, és nem lopna el egy fitying közpénzt sem. Megígérte, hogy ingyen lesz a sör (ez az, aminek igazán nem tudtam ellenállni), és még örökké is fogunk élni. Örökké élni ingyen sörrel és úgy, hogy még az adóként befizetett pénzedet sem mutyizzák el - csodás. Ezért szavazok én is a kétfarkú kutyára.
2010. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy a Rózsaszín Pitbull zenekar mondaná: "Holnaptól már töltve a puska, halál az összes politikusra!"


Mindegy ám, hogy Fidesz, MSZP vagy Jobbik! Aljas hazug banda az összes aki önti a demagógiát ezerrel, a sok hülye hiszékeny ember pedig bedől neki, utána pedig mindenki jól meg szívja a f@szt!

2010. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok egy terrorista forma, és inkább szexelek mint háborúzom, de itt politikus halál kell hogy valami válltozzon, mert egyre jobban azt érzi az " elit" hogy nem veszthet soha!"


Szerintem előbb utóbb meg is merénylik őket. Volt anno a Magyarok Nyilai nevű "terrorszervezet", hasonlók szerintem ezután is alakulnak majd és előbbutóbb valamelyik célt ér.


És hogy miért tettem idézőjelbe? Én inkább szabadságharcosoknak tartom őket.

2010. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

" Az mszp-vel,ők legalább a szegény emberekkel is törődtek,a Fidesz kizárólag a gazdagokat segíti.Ők se tökéletesek,de egy munkásember csak az mszp-re szavazhat."



Való igaz! A szegény emberek javainak ellopásával az MSZP törődött legtöbbet. :)

2010. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 clint ***** válasza:
CKÖ:D
2010. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
22%
LMP!
2010. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem.Antidmokrata lettem mostanra.
2010. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!