Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártal szimpatizáltok,...

Melyik pártal szimpatizáltok, és miért?

Figyelt kérdés

Eléggé belezavarodtam a történésekbe. Míg Gyurcsány/ Bajnai volt a miniszterelnök, őt szidta a magyar nép, most Orbánban keresik a hibákat. Ez mily féle magyar mentalitás?

Itt név nélkül formálhatunk véleményt, kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok a mai magyar politikáról. Megkérlek Titeket, hogy ész érveket állítsatok föl, és ne szidkolózzatok.


2010. júl. 13. 20:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Függetlenül attól ki volt kormányon mindigis szidtam Gyurcsányt is Orbánt is. Amíg magyar, a magyar emberek érdekeit képviselő kormányunk nem lesz addig itt egyikünknek sem lesz jobb.
2010. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%
Egyikkel sem. 20 év óta mindegyik párt csak ártott az országnak,a saját zsebét viszont tömte. Most is ugyanazt csinálja mindegyik.
2010. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
65%
Csak a Jobbik!
2010. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%

Nevetséges bohócnak nézi Orbán és Gyurcsány is a magar embereket, akikel azt csinálnak amit akarnak.

Teljesen ostobának néznek mindenkit, péedig már most látszik hogy oda húz a 20 év politikusainak mindegyike, ahol a szebét tömik. Eladták az állami vagyonk amiért nagyapáink és apáink szenvedtek, és mindnek azt mondták " egyszer jobb lessz csak még...."

Aztán jött a rendsztergarázdálkodás, és tényleg, egyeseknek sokkal jobb lett. Persze csak annak a néhány ezernek akik a törvényeket hozták, mégpedig úgy ahogy a nemzetközi nagytőke elvárta. "pedig teljesen világos volt hogy ez a társadalomnak nagyon rossz irány"


Ezek nem képesek meg változni és nem is hinném hogy megakarnak.


Nem vagyok egy terrorista forma, és inkább szexelek mint háborúzom, de itt politikus halál kell hogy valami válltozzon, mert egyre jobban azt érzi az " elit" hogy nem veszthet soha!

2010. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
37%
Az mszp-vel,ők legalább a szegény emberekkel is törődtek,a Fidesz kizárólag a gazdagokat segíti.Ők se tökéletesek,de egy munkásember csak az mszp-re szavazhat.
2010. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
22%
MSZP , stabilan tartották az országot a válság kezdetekor, és még mielőtt leváltották őket, nem következett be olyan súlyos helyzet mint például Görögországban. Lehet hogy némely dologban hazudtak, de melyik kormány nem csinálja, csinálta ezt? Velük ellentétben nem derültek ki különböző dolgok.... Elmondhatom hogy jobban éltünk mint 8 éve, elmondhatom, hogy 2004-2008 ig minden évben el tudtunk menni a családdal nyaralni a Balatonra, ma?, örülök, hogy élni tudunk...
2010. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%

Spandau:

MSP(Magyar Sörivók Pártja),ez a legjobb,még sosem verte át az embereket.

2010. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
25%
Csak a HC
2010. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
26%
Én azokkal szimpatizálok, akik egyik párttal se szimpatizálnak. Kikérem magamnak, hogy ilyen buta, tehetségtelen, tolvaj, korrupt, züllött alakok engem bármiben is képviseljenek. Nem is értem azt a sok millió embert, aki még hisz bennük, és egy ilyen húsz év után csillogó szemmel újra reménykedik. Én is azt hiszem, bár olyan nyiltan nem merem kimondani, mint valaki itt korábban, hogy az eddigi módon nem lehet élni és nem lehet kormányozni, tehát forradalmi helyzet van. Úgy látszik, másoknak még hosszabb idő kell, de előbb-utóbb be fogják látni.
2010. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
Egyikkel sem szimpatizálok. Politikai tettekkel szimpatizálok.
2010. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!