Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az országgal?

Mi lesz az országgal?

Figyelt kérdés
A 8év körüli gyerekek több mint 50%-a cigány,mi lesz Magyarországon ha többségbe kerülnek a cigányok?
2010. júl. 12. 13:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

én sem értem, honnan szalajtanak ennyi "imádót".

a kuruc.info-ról pedig azt biztos nem lehet mondani, hogy nem hiteles! messze a legigényesebb hírportál. hibátlan helyesírás és egészséges nemzeti öntudatra buzdítás, hogy büszke legyél arra, hogy magyar vagy... mert van miért.

a kérdésre válaszolva nem tudom mi lesz. nem tudom, elkezdjem-e az egyetemet OTTHON vagy minél hamarabb jöjjek vissza külföldre. mégis csak én voltam ott előbb, az én őseim, de egyszerűen nem lehet úgy élni, hogy nem mehetek végig az utcán anélkül, hogy félnem kéne. (hozzáteszem vékony és világos hajú vagyok)

de azért mégis.. egy hónapja vagyok külföldön és haza akarok menni. hiányzik az országom, akármennyire és egyre kevésbé a magyaroké..

2010. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
Remélem minél hamarabb eljön a SZEBB JÖVŐ!!
2010. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ha a cigányok annyira dolgozni akarnának, akkor miért nincs annyi eszük, hogy normálisan elvégezzenek egy általános iskolát és utána tovább menjenek? Hova elég manapság a 8 osztály? Képzettség nélkül miért vergődnek? Ehhez aztán sok ész kell, hogy felfogják. Az nem kifogás, hogy azért bűnöznek, mert nincs munka. Akkor mégis miért kötnek belém ötfős csoportokban éjszaka? És nem kenyeret követelnek hanem cigit, mobilt, pénzt...
2010. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Szőke és kékszemű létemre, én is szoktam találkozni esténként 4-5 fős cigány csoportokkal.

Már messziről hangos, "szevasztok büdös cigányok" kiáltással köszöntöm őket.

Szerintetek mit válaszolnak?


1. Semmit sem szólnak, egyszerüen kést döfnek belém

2. Mocskos paraszt, üritsd ki a zsebeidet, és ide mindent.

3. Sápadtarcú barátunkat biztosan megviselte ez a hőség, jöjjön gyorsan, igyon valamit velünk a kocsmában.


Nem akarok senkit kétségek közt hagyni, nekem mindig a harmadikhoz hasonló dolgot mondanak.

Akinek nem ez a tapasztalata, az gondolkodjon el rajta, hogy miért.


(többek közt azért is, amit erre válaszolni fogtok, vagy akartok)

2010. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
96%
az ország halad a polgárháború felé, fidesz folytatja tovább az mszp-sek cigánypolitikáját, aminek az lesz a vége, h a cigányok még többen lesznek, még jobban nem dolgoznak, még erőszakosabbak lesznek => totális csőd vagy háború
2010. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
07-14 10:59: Nagyon hülye vagy, már ne haragudj. Tévedés. OTT volt munka, ODA tették be őket, menni kellett, ha tetszik, ha nem. Nem volt más választásuk. A szállás meg ezek nagyjából igaz.
2010. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%
A kérdésre. Mi lesz az országgal? Semmi. Mi lenne? Mi magyarunk az elmúlt 20-30 évben csak a pofánkról voltunk híresek. Múltunk van, talán még jelenünk is, de jövőnk már nem igen (ha így folytatjuk).... Akinek esze van menekül külföldre, vagy "hazaáruló" lesz (Hisz ma MO-n csak így lehet, tisztességes körülmények között, megélni). Jobbik, sem a gárda nem jelent megoldás a problémára, hiszen egy ilyen összetett problémát már nem lehet a demokrácia keretein (korlátain) belül, megoldani. Ez van sajnos...
2010. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

20 éves lány vagyok, nem éppen az erőszakos fajtából, a légynek se tudnék ártani. Somogy megyében élek, Kaposváron, aki itt él tudja mi a helyzet. Nekem is volt már attrocitásom a kisebbségiekkel, van busz, amire nem is merek felszállni. Volt hogy nappal az utcán a hajamba köptek spontán, lányokat a pláza elől rángattak be eldugott a helyekre, vagy éppen nappal, mindenki előtt vették el más pénzét, bántalmazták. Sok helyet ajánlatosabb elkerülni, nem lehet becsukott szemmel járni. Egyetemista vagyok, van c.gány osztálytársam a becsületes fajtából, nem általánosítok, de szerintem a naívság a legnagyobb baj. Az iskolákban azt tanítják milyen rossz a rasszizmus, tolerancia így, meg úgy, mindent nyeljünk le. Közben az amerikaiak tömeggyártott filmjeit vetítik le az iskolában, de a mi helyzetünk itthon egészen más. Próbálják elnyomni az állatias oldalt, mert mindenki szívből gyűlöli a bűnöző c.gányréteget, de egy "értelmiségi" inkább próbáljon békés megoldásokat keresni. Szociológiát tanulok, azt mondják nem leszek jó szociológus, mert nem tetszik ami itt van és tenni akarok ellene. Nem hiszek már abban, hogy békésen, rózsaszín ködben rendet lehetne tenni.


Pont a napokban láttam egy videót a youtube-on From Russia With Hate címen, illetve a Russia 88 filmet. Elgondolkodtatott. Előre leszögezem nem vagyok szélsőséges politikai beállítódású. Az oroszok nem kedvelik a bevándorlókat és nem is félnek ellenük fellépni: ha már nem használ a szép szó, következik az erőszakosabb fellépés. Sajnos nem ismerek bátor férfiakat a környezetemben, a fiatalabb korosztályt elbutítják, elnőiesednek a fiúk. Hogy mi lesz az országgal nem tudom, de a nyomorúság mintha egész nagyon jól össze lenne rakva és eltervezve, körkörösen fut, és nem lehet véget vetni neki. Talán kissé borúsan látom, de szerintem ha körbenézünk, bőven van miért elkeseredni.

2010. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem elvakult cigánygyülölő, és szeretné tudni, miért alakult ki a mai helyzet a kisebbségekkel, az nézze végig ezt a filmet. Csak 1 óra, és megéri.

Talán rájon, hogy a mai állapot kinek a szégyene.

Az országban lehetne még 1000 ugyanilyen filmet csinálni.


[link]

2010. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

12.46


Te igen sok butaságot tudsz leirni.

Ki a franc tett volna akkoriban bárkit bárhova. Méghogy menni kellett. Azért dolgoztak ott, mert sokkal jobban kerestek.

Akkoriban nem volt munkaközvetitő hivatal, mmindenki ott dolgozott, ahová először bekopogott.

Soha, senkinek, sehol nem mondták, hogy itt nincs munka.

A rendőrt meg semmi más nem érdekelte, csak az hogy legyen egy munkahely beirva a személyidbe.

2010. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!