Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ezzel az országgal?...

Mi lesz ezzel az országgal? Meddig szegényednek még az emberek, meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Én nem látom ilyen borúsan sem a jelent se a jövőt,tömve vannak a bevásárló központok,mai s alig találtam parkoló helyet.Ez nem szegénységre vall.A magyar szeret panaszkodni,akkor is ha nincs is rá oka.
2009. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem,hogy nagyrész csak panasz.Én nem vagyok szegény,de egyre többen jönnek hozzám kölcsönkérni pénzt,mert halnak éhen.Legalábbis ezt mondják.Nem állok a legjobban,de keveset tudok félretenni.Viszont a boltok tényleg mindig tele vannak.De sok szegényt,éhezőt is látni bőven.
2009. nov. 25. 18:53
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Kérd meg a nagyszüleid, dédszüleid, hogy meséljenek neked a gyerekkorukról, és rájössz, hogy sosem volt Magyarországon olyan jólét, mint most.
2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se élt ez a nép még olyan jól mint most,csak az igények is egyre nagyobbak.
2009. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
És ha valaki itt éhezik, az valamit nagyon elrontott.
2009. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Funktasztikus ***** válasza:
100%

mi is igy vagyunk csak nem éhezünk........alig van pénzünk pl..kiderült jöv honapra egy fillérünk nem lesz mivel apu még ebe a honapba nem dolgozot csak 4 napot és tápénzen volt mi vel mama meg halt apu meg kamionozik a 60-70 csak 39ezer.......ráadásul felmondot hogy átmennyen egy másik céghez(fel vették...) jövö honapba vagy 100000 et kap anyám ami kb a hitel 300000 szép mi??:D

már csak a családban bizom hogy adnak pénzt...mert szerencsére mindig adnak most olyan szegények vagyunk....huhuuu ne tudjátok meg mindig mien roszz azt hallani ninccs pénz.........már ha a család nem segitene akor már az utcán lennénk most mamánnak a házát eladjuk abol jut egy kicsi nekünk meg ha apu dolgozni fog remélem helyre jövünk......


szoval van szegény ség hidd el..majd karácsonykor meglátod....


13F

2009. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én mindenkire hasznosat nyomtam,de ezek szerint mégis vannak olyanok,akik másképp látják.A pontjaikkal fejezik ki.Pedig le is írhatnák.
2009. nov. 25. 20:13
 8/25 anonim ***** válasza:
8%
Draga Jo !!!!MIlyen emberek vannak...nem is tudom hogy most sirjak vagy rohogjem ki az ilyen embereket.Tele vannak a bevasarlokocsik?Ki az az elmekarosult aki meg mindig igy ervel.En sem ehezek...sott..de ne csak magunkbol induljuk ki emberek.Nezzunk korul az orszagban penzes kis barataim...A mai Magyarorszagon a helyzet az az hogy egy alap fizetesbol egy ember egy hetig kemenyen ehezik.Ha ugyanebbol a fizetesbol egy csaladot kene eltartani akkor arrol inkabb nem is beszelek.Vagy ha egy eleg jo munkahelyed van es jol keresel akkor meg magadban ellebecolsz de mar csaladot nem mersz vallalni mert akkor kemeny problemak lennenek.Ennyire nem lehettek vakok.Aztan meg aki itt irja hogy aki most szegeny az valamit nagyon elbaszott....az meg nem is az a kategoria hogy vak hanem egy bekepzelt,ontelt elkenyeztetett vadbarom akinek fogalma sincs a vilagrol csak az jar a fejeben hogy ma este hova megy bulizni.Es aki azt irja hogy ez a nep meg ilyen jol nem elt soha az hol lakik???Rozsadomb???Vagy mi problema?Azt tanacsolom uljetek be a mercibe aztan nezzetek korul az orszagban es gondolkodjatok el a kis hulye felfogasotokon.
2009. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%

januártól az átlagos jövedelműeknek nagyjából 15.000Ft-al több lesz a borítékban minden hónapban, a megváltozott adójogszabályoknak köszönhetően.


Tehát a kérdésre a válasz: december 31-ig. ;-)

2009. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

20:46

Egyem a kis okos gondolkodasodat.Koszonjuk hogy valaszoltal...Szerinted 15 000.forint min valtoztat?Mert szerintem semmin...legfeljebb tudsz venni magadnak egy vibratort hogy ne legyel olyan depresszios.De persze most is lesz olyan okostojas ember akinek ezzel be lehet tomni a szajat.

2009. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!