Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az országgal ha...

Mi lesz az országgal ha minden fiatal elmegy külföldre?

Figyelt kérdés

akik végeznek az iskolájukkal azok általába elmennek külföldre dolgozni az ismerőseim körében legalábbis. és lassan egyre többen felnőttek is kimennek.

mi lesz az országgal ha nem lesz ember meg dolgozó? Magyarország megszűnik majd létezni?

amúgy énis külföldre megyek.


2011. ápr. 13. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Valószínű szereznek pár év tapasztalatot aztán rájönnek, hogy ott sincs kolbászból a kerítés és szépen hazamennek.

Én külföldön vagyok de már nagyon mennék vissza. Még 1-2 év és remélem összejön :)

2011. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
nemcsak a fiatalok. én családostól költözök ki, anyám már kint van már csak én meg a fater vagyunk itthon de csak nyár végéig addigra eladjuk a felesleges cuccainkat.
2011. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát gáz lesz, mert a lakosság így is idősödik.
2011. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem fog mindenki kimenni, csak akik képtelenek lesznek itt boldogulni. Szerencsére nem mindenki ilyen. Utána ők is majd hazajönnek, mert a sikerért mindenhol keményen meg kell dolgozni.
2011. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
itt rabszolgaság lesz, és sok éhező ember az alapján ami most megy a politikában (hogyha ez úgy halad tovább ahogy). ki akarna ide visszajönni?
2011. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan akik úgy visszavágynak, vissza is jönnek, csak aztán a megszépített emlékeikkel szemben pofán veri őket a nagy magyar valóság és bánják, hogy otthagyták külföldet és kézzel-lábbal mennek vissza.


A másik trend meg, hogy viszik már a családot is, azok meg nem jönnek vissza, mert nincs miért. Nekem sincs semmim Magyarországon, ha belegondolok. miért jöjjek vissza? A családom, ha ott van, akkor rohadtul nem hiányzik Magyarország a szar életszínvolnalával.

2011. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nem gondoskodnak az ország jövőjéről

az országnak nincs külön oktatási minisztériuma ilyen évtizedek óta nem volt. a hoffman rózsa meg nem áll a helyzet magaslatán.

a dolgozó embereket meg elriasztják ettől az országtól. a levegővételt adóztatják szinte...a családi pótlék nevetséges a külföldi államokhoz képest. hadd ne soroljam aki itt él úgyis tudja...

2011. ápr. 13. 21:25
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Sokan mondjátok, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés...valóban, főleg, ha nem beszéled a nyelvet és nincs normális végzettséged. Viszont ha ez a két dolog megvan, nagy valószínűséggel tisztességesen élsz olyan életszínvonalon, amit Magyarországon soha nem tudnál elérni.
2011. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

A kormányt ez nem érdekli. Majd azok,akik nyerteseit az egykulcsos adónak,szülnek 6-8 gyereket. Mivel ezek a gyerekek sikeres,szuper családban nőnek fel,pótolják az élhetetlen alja népet.

Megmondta Lázár,hogy mindenki csak ennyit ér.

2011. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Arra nem gondolsz hogy ezzel sértegeted az olyanokat mint én is? Attól hogy az ember képes volt munkával magas szintre jutni még nem őket kellene hibáztatni mások tehetetlenségéért.
2011. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!