Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az országgal ha...

Mi lesz az országgal ha minden fiatal elmegy külföldre?

Figyelt kérdés

akik végeznek az iskolájukkal azok általába elmennek külföldre dolgozni az ismerőseim körében legalábbis. és lassan egyre többen felnőttek is kimennek.

mi lesz az országgal ha nem lesz ember meg dolgozó? Magyarország megszűnik majd létezni?

amúgy énis külföldre megyek.


2011. ápr. 13. 21:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

21:48,

melyik országban élsz most? Én Dániában tanultam, sokkal jobban éreztem ott magam, mint itt, de olyan magyarról is tudok, aki szinte menekült onnan egyetem után, mert annyira nem tudta megszokni az ottani életmódot. Én viszont amint befejezem itthon az egyetemet, megyek vissza. Szóval ez abszolút emberfüggő és persze az se mindegy, melyik országba mész.

2011. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amúgy pont, hogy nem csak a dipolmások, hanem a szakmunkások is jobban járnak, ha elmennek. Csak köztük ritkább aki nyelvetbeszél. De itthon mondjuk egy átlagos vízvezeték szerelő, vagy villanyszerelő nagyon szerencsés kell, hogy legyen, a JÓ élethez, kint meg tök jól lehet a szakmunkákkal is keresni. Vagy nézz meg egy hegesztőt, itt keres 100ezret, kint meg tök jó fizetést adnak nekik.
2011. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

14:40 Németországban élek.

Elég sok magyart ismerek, úgyis mondhatnám, hogy mindegyik csak el van itt. De jobban élnek, ami az anyagi oldalát illeti. Viszont alig várja, hogy magyarokkal találkozzon, próbálja a gyerekeinek megadni a magyar gyökereket, viszont itt ez elég nehézkeses megy, erőltetett.

2011. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!