Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az országgal 2-4 év...

Mi lesz az országgal 2-4 év múlva?

Figyelt kérdés

Én egy életvidám ember vagyok (lassan múlt időben) de akármerre nézek, csak baj, baj hátán. Már nem tudom a szépet keresni semmiben, és félek, hogy "lecsúszok" a lejtő aljára, ahonnan nehéz feljönni.


A családi-baráti körben munkanélküliség, betegség, a munkahelyem bedőlt, nekem vége a gyed-nek, kellett volna visszamennem dolgozni, a férjem m.helyén épp most igazgatóváltás van, kérdéses, hogy holnaptól kell-e? Stb. Stb.


Persze meg fogom (fogjuk) oldani, és nem siránkozni kell hanem tenni, de mi lesz az emberekkel? Mi lesz az országunkkal? Értelmesebb barátaink szép lassan kiköltöztek már külfödre. Én nem akarok. De itt olyan rossz minden. Lesz ez jobb? mit gondoltok?


2010. okt. 26. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Ne aggódj! Orbán fel fogja virágoztatni az országot. 1945 óta először, most bolsevizmus-mentesek vagyunk.
2010. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem annál rosszabb már nem lehet, mint az elmúlt 4-8 évben volt.
2010. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, ez a mélypont? És innentől már jobb lesz? De miből gondoljátok (gondoljuk) ezt? Én nem látok semmi eredményt. Vagy a mostani megszorítások fogják adni a jövő lendületét?
2010. okt. 26. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem gondoltam volna, hogy attól kell félnem, hogy pár év visszatérünk az ötvenes évekbe.
2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:( Még nem éltem az 50-es években, de filmekről van róla némi fogalmam. Bevallok nektek valamit: ÉN SZORONGOK... és szorongással nézek a "jövőnk" elébe. :(( Pedig nem akarok!!!
2010. okt. 26. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező


Sajnos egyet értek az utolsó hozzászólásoddal :(

2010. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Négy év múlva mindenki kiábrándul a Fideszből és a Jobbikra fog szavazni.
2010. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Asszem fogom a családomat, és én is lelépek külfödre.
2010. okt. 26. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező


Aki megteheti, hogy lelép az ne habozzon!

2010. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Mélyponton akkor voltunk, mikor szó szerint romokban hevert az ország.Nem volt ennivaló,tüzelő, rongyokban jártak az emberek.Egyetlen dolog létezett, az emberek összetartása.Két-három év alatt élhetővé vált az ország.

Nem a csodára vártak az emberek.Mindenki megtalálta azt az apróságot, amivel hozzájárult, hogy helyre álljon az ország élete.

Mi lesz 2-4 év múlva nem tudom.Az biztos, hogy rajtunk is múlik a jövőnk.Neked kedves kérdező, van egy csodás feladatod, kiegyensúlyozottan felnevelni gyermeked/id.

A politika által létrehozott káosszal nem érdemes foglalkozni, lassacskán helyreálnak a dolgok.Győztek azok, akik a legtöbbet elégedetlenkedtek eddig.Ezután már a béke, nyugalom, jólét,nemzeti együttműködés következik.

Ilyen totális győzelem után mindig konszolidálódik a helyzet, és jobb, könnyebb lesz.

2010. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!