Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért verik a muzulmánok a nőket?

Miért verik a muzulmánok a nőket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 5. 01:31
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
60%

"Nem aztmondtam ,hogy ranezesre meg lehet allapitani. Ez ennel osszetettebb. A ha egyben latod az egeszet (mozgas,viselkedes,beszed+ borszin meg egyeb aprosagok) akkor azert altalaban el tudod donteni. Ez nyilvan nem 100%-os ,de nagy atlagban azert le lehet venni ,ha valaki roma szarmazasu."


Aha. És ha valaki félig roma félig magyar azt hova húzod be? És fehéreknél hogy döntöd el milyen etnikumhoz tartozik. Vagy csak két kategóriád lenne? Fehér és cigány? :)



"Van roma (aki egyebkent nem akad ki azon se ,ha a baratai a cigany szot hasznaljak) szarzamasu ismerosom ,aki nacinak vallja magat ,viszont tetovalva van ra egy kisebb horogkereszt (csak az veszi eszre ,aki tudja ,hogy van ,el van rejtve). Tehat ebben az esetben latszik,hogy cigany + az is hogy naci."


A fasizmus mióta vallás? :) lol


Egyébként ha valakire kereszt van tetoválva az sem jelenti azt hogy biztosan keresztény.



"Hatarozottan azt allitottad ,hogy ranezesre NEM lehet megallapitani valaki szarzmasat es vallasat. Elobb leirtam egy esetet ,ami ellentmond az allitasodnak."


Ja, náci ami szerinted vallás :)



"Nem vagom ezt a kolni esetet ,de nemlehet ,hogy az aldozat(ok) latta az elkovetot es ez alapjan mondtak a szarzmasat?"


A kölni esetnél az áldozatok vallása volt a kérdés. 52%-os fasiszta szerint biztosan muszlimok voltak.

2018. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
60%

"Ezek alapján egyértelmű, hogy nem japán keresztények voltak :)"


Attól hogy az arabok többség muszlim nem biztos hogy az elkövetők is azok. Magyarországon az emberek többsége keresztény. Ez akkor szerinted azt jelenti hogy az összes bűnöző keresztény vallású? Te zseni vagy :)


Egyébként ha megnézed Afrikában több a keresztény mint a muszlim:


[link]


És onnan főleg feketék jönnek a Földközi tengeren át akik többségében keresztények. Persze a hozzád hasonlók úgy veszik hogy mind muszlimok.



" Áprilisban elfogták az események egyik állítólagos fő felelősét Svájcban,[13] de a nemzetiségét nem közölték a hatóságok."


Nem úgy volt hogy nem büntetik őket? Akkor most mégis? :)



"Csak a kis buksid nem bírja elfogadni, hogy bizony egy rendőr meg tudja állapítani, hogy miújság és ezek alapján szépen kijön, hogy a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el."


Csak egy agyhalott rasszista állít olyat hogy a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el. Bőven kifejtettem és hoztam példákat is. Aki marhaságokat állít az te vagy.

2018. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem keress fel 1 orvost.

Eleve nemertem minek masolgatod be a masik altal irt szoveget,miert nem tudsz csak siman reagalni rajuk? (Ha mar egyszer mindenkepp reagalni akarsz.) Azert masolod ki,mert ameddig irod a valaszt elfelejted ,hogy mirol van szo es muszaj latnod?😅

Ahogy mar korabban irtam ,ez a "statisztika" (muszaj idezojelbe tennem ,mert belekotsz) az en szemelyes velemenyem es megitelesem alapjan irodott.

Te felhoztad ,hogy a fehereket (akik lehetnek romak felig romak) hova rakom.

Na most ha magyarokhoz sorolom ,akkor az jo,mert a magyar "eroszakos bunozok" szamat noveli,nem? De te ugye ebbe nem gondolsz bele ,mert nem gondolkodsz ,csak nyomod a hulyeseget.


Lehet ,hogy a nacizmus nem szamit bizonyos ertelemben vallasnak,viszont a nacik hisznek/hittek egy-ket dologban ,a hit meg mar valahogy kapcsolhato a vallashoz. Gondolom ebbe is csak azert kotottel bele ,mert nem volt jobb dolgod.

Attol,hogy valakin kereszt van nem egyertelmu ,hogy kereszteny ,ez teny,viszont az ismerosomrol ,akin horogkereszt van hadd tudjam mar ,hogy mi a nezete.

Egyebkent ez a mondatod azert vicces mert a keresztenyseg ugye vallas ,viszont szerinted a nacizmus nem. Akkor miert hoztad fel a horogkereszt peldam ellen a keresztes peldat? 🤔 Megint az van,hogy csak irtad a mondokad ,de nem gondolkodtal,magadnak mondtal ellent.

Utana megint mondtad ,hogy a "naci" nem vallas ,ezzel megintcsak azt erosited ,hogy agyhalott vagy es nemtudod mit beszelsz.

Egyebkent aki akarta (szerintem) megertette mit akarok mondani.


A kolni esetes dologhoz nem szolok hozza,nem vagyok kepben.


En igazabol azt irtam,hogy a csaladon beluli eroszakos dolgokban az en statisztika meglatasom szerint 30bol 20-25 roma szarzmazasu. Azaz olyan 66-75% (kb).

Ja igen,itt hozzatennem ,hogy a szarmazas nem feltetlenul jelenti a vallast (ugye te ezen is varialtal).

2018. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

"Aha. És ha valaki félig roma félig magyar azt hova húzod be?"


Istenem, mikor fogod már megérteni, hogy nem egy tényezőt néznek???


"Attól hogy az arabok többség muszlim nem biztos hogy az elkövetők is azok. Magyarországon az emberek többsége keresztény."


Az arabok nem többsége, hanem 99%-a muszlim.

Ellenben a magyarok alig fele keresztény.



"Nem úgy volt hogy nem büntetik őket? Akkor most mégis? :"


????? Hol írtak olyat, hogy el is ítélték?

Szövegértés nulla, szokás szerint.


"Csak egy agyhalott rasszista állít olyat hogy a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el."


Meg tapasztalt rendőrök.


"Bőven kifejtettem és hoztam példákat is."


???? :D semmit nem fejtettél ki.

Megállapítottad hogy mindenki rasszista meg hazudik és kész :D

És akkor se!!!!!!!


"Aki marhaságokat állít az te vagy."


Ha én marhaságokat állítok, akkor te mit?

Aki tagadja, hogy olyan nincs hogy a cigányok követik el bűncselekmények 90%-át :D Igaz, lövése nincs a rendvédelmi munkáról, de ő megmondja! :D

Nem is értem honnan veszed a bátorságot :D

Egyáltalán mi a szakmád? :D

Illetve mikor akarod már magad észrevenni?

2018. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
60%

# 53


"Eleve nemertem minek masolgatod be a masik altal irt szoveget,miert nem tudsz csak siman reagalni rajuk? (Ha mar egyszer mindenkepp reagalni akarsz.) Azert masolod ki,mert ameddig irod a valaszt elfelejted ,hogy mirol van szo es muszaj latnod?"


Az 52%-os is így csinálja de érdekes módon nála nem kifogásolod :)



"Na most ha magyarokhoz sorolom ,akkor az jo,mert a magyar "eroszakos bunozok" szamat noveli,nem? De te ugye ebbe nem gondolsz bele ,mert nem gondolkodsz ,csak nyomod a hulyeseget."


Nem azt mondtam hogy ha félig magyar félig cigány akkor a magyarokhoz kell sorolni. Azt kérdeztem hova sorolnád.



"Lehet ,hogy a nacizmus nem szamit bizonyos ertelemben vallasnak,viszont a nacik hisznek/hittek egy-ket dologban ,a hit meg mar valahogy kapcsolhato a vallashoz."


A nácizmus továbbra sem vallás ahogy a kommunizmus sem.



"Akkor miert hoztad fel a horogkereszt peldam ellen a keresztes peldat?"


Azért mert egy ilyen külsőség alapján sem lehet megállapítani az illető vallását.



"En igazabol azt irtam,hogy a csaladon beluli eroszakos dolgokban az en statisztika meglatasom szerint 30bol 20-25 roma szarzmazasu. Azaz olyan 66-75% (kb)."


Az 52%-os válaszoló meg azt mondja 90% a rendőr haverja bemondása alapján. Ezért nem lehet egy-két ember bemondása alapján az egész országra vonatkozóan következtetéseket levonni.

2018. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
60%

# 54


"Istenem, mikor fogod már megérteni, hogy nem egy tényezőt néznek?"


Hát még mit?



"Az arabok nem többsége, hanem 99%-a muszlim."


Ez nem azt jelenti hogy mindenki vallásos is. Kb mindenkit muszlimnak tartanak számon akkor is ha nem vallásos.



"Ellenben a magyarok alig fele keresztény."


Akkor az elkövetők fele keresztény?



"Hol írtak olyat, hogy el is ítélték?"


De akkor miért tartóztatják le? Felesleges ha úgyis elengedik. Persze szerinted :)



"Meg tapasztalt rendőrök."


Aki hozzád hasonlóan agyhalott rasszista.



"Megállapítottad hogy mindenki rasszista meg hazudik és kész :D"


Nem mondtam hogy mindenki. Te viszont biztosan.



"Aki tagadja, hogy olyan nincs hogy a cigányok követik el bűncselekmények 90%-át :D Igaz, lövése nincs a rendvédelmi munkáról, de ő megmondja!"


A másik válaszoló meg azt mondja 66-75%- cigány. Na akkor most mi van? Ezért mondtam hogy nem lehet egy-két ember bemondása alapján az egész országra vonatkozóan következtetéseket levonni. Főleg ha akitől származik hozzád hasonlóan agyhalott rasszista.

2018. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Huh...neked nem hiaba van atlagon aluli hasznossagi ertekelesed. Hat nevetseges amit csinalsz,nem erzed?

Amugy az is vicces ,hogy amikkel megfogtalak/megfogtunk es szembesitettunk vele ,hogy hulyeseget mondtal azt mar fel sem hozod. Szerintem te is erzed ,hogy nem normalis amit csinalsz ,csak nem birsz leallni. Valami fuggoseged lehet.


Ha az arabok 99%at muszlimnak tartjak szamon akkor abba mi MAGYAROK miert kossunk bele?! Jo az ugy.

Ki beszelt itt a vallasrol? Hogy jon ide ,hogy nem mindegyik vallasos? Ez kit erdekel?


Mar komolyan azt se tudom ,hogy te mirol beszelsz,vagy mi jatszodhat le a fejedben.

Pont azt irtuk ,hogy az elkovetok nagyresze (nemfogok megint szazalekokat irni,mert megint hallgathatjuk ezzel kapcsolatban is a hulyesegeidet) roma ,tehat nem magyar. Feltetted azt a kerdest ,hogy "Akkor az elkövetők fele keresztény?" ,csak mert valaki irta ,hogy a magyarok alig fele kereszteny.. Tehat a magyar keresztenyseggel osszekototted a buncselekmenyeket ,amikrol mar elmondtuk,hogy a nagyreszuket romak kovetik el. Hogy is van ez? A Romak nem Magyarok. A Wikipedia szerint Magyarorszagi ciganyok. Attol,hogy valaki itt el ,meg nem magyar. Ettol fuggetlenul (gondolom) egy roma szarmazasu ember is lehet kereszteny,tehat nagyon zavaros az egesz mondandod,mindenbe belegondolni,,,fuu.


Ha valakit letartoztatnak az nem azt jelenti,hogy bunos (altalaban persze igen,de vannak kivetelek,de ezt neked felesleges magyarazni).


A gondolkodasmodod szerint a rendorok rasszistak...hm. Lehetseges ,hogy egy magat okosnak kepzelo ,roma szarmazasu fiatalember irja ezt a sok hulyeseget?😉 Akkor mar talan megertenem miert akarod ennyire vedeni a romakat ,tobb-kevesebb (de inkabb kevesebb) sikerrel.


Mindenki hulye ,csak te nem,ugye?

Az ertekelesek alapjan ez pont forditva van. Te vagy hulye ,nem a tobbiek.


A plusz poen az ,hogy te nyomod osszevissza ,hogy mi vagyunk a rasszistak ,kozben meg te ciganyozol allandoan.

2018. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
91%
A 39%-os nem roma, hanem muszlim. És mindig oda áll, ami éppen passzol a hülyeségeihez.
2018. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

"Amugy az is vicces ,hogy amikkel megfogtalak/megfogtunk es szembesitettunk vele ,hogy hulyeseget mondtal azt mar fel sem hozod."


Mi is volt az? Mert nekem nem rémlik. Hogy a nácizmus vallás? :)



"Ki beszelt itt a vallasrol? Hogy jon ide ,hogy nem mindegyik vallasos? Ez kit erdekel?"


Olvasd már el a feltett kérdést te szerencsétlen. "Miért verik a muzulmánok a nőket?" Ez a feltett kérdés.



"Tehat a magyar keresztenyseggel osszekototted a buncselekmenyeket ,amikrol mar elmondtuk,hogy a nagyreszuket romak kovetik el. Hogy is van ez?"


Nem én állítottam, hanem ez következik a másik fasiszta válaszaiból.



"A Romak nem Magyarok. A Wikipedia szerint Magyarorszagi ciganyok. Attol,hogy valaki itt el ,meg nem magyar."


És mitől lesz valaki magyar?



"Ettol fuggetlenul (gondolom) egy roma szarmazasu ember is lehet kereszteny,tehat nagyon zavaros az egesz mondandod,mindenbe belegondolni,,,fuu."


Nem zavaros, de ahhoz hogy megértsd legalább egy átlag értelmi szinttel kellene rendelkezned.



"Ha valakit letartoztatnak az nem azt jelenti,hogy bunos (altalaban persze igen,de vannak kivetelek,de ezt neked felesleges magyarazni)."


A másik rasszista észlény szerint ha muszlim az elkövető akkor nem tartóztatják le, vagy ha igen, nem ítélik el Európában :)



"A gondolkodasmodod szerint a rendorok rasszistak...hm. Lehetseges ,hogy egy magat okosnak kepzelo ,roma szarmazasu fiatalember irja ezt a sok hulyeseget?😉 Akkor mar talan megertenem miert akarod ennyire vedeni a romakat ,tobb-kevesebb (de inkabb kevesebb) sikerrel."


Nem vagyok roma és nem védem őket. Írtam hogy valóban van olyan bűncselekmény amiben ők vannak többségben, például bolti lopás. Aki viszont azt állítja hogy a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el az rasszista. Forrás pedig a posztos rendőr haverja aki esti suliban szerzett érettségit 30 évesen.



"Az ertekelesek alapjan ez pont forditva van. Te vagy hulye ,nem a tobbiek."


A hozzátok hasonló rasszista gyűlölködő észlények pontoznak le.



"A plusz poen az ,hogy te nyomod osszevissza ,hogy mi vagyunk a rasszistak ,kozben meg te ciganyozol allandoan."


MI bajod van? :)

2018. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Hagyjuk szerintem. Ha nemtudsz mit mondani ,akkor azzal jossz,hogy te nem mondtal ilyet csak a masik fasiszta allitottta😅 mikozben leirtad. Na mindegy. Gondolkodj el azon,hogy miert van ilyen nevetseges ertekelesed. Nem lehet ,hogy mindenki hulye (vagy rasszista vagy fasiszta stb...) csak te nem.
2018. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!