Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért verik a muzulmánok a nőket?

Miért verik a muzulmánok a nőket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 5. 01:31
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik volt szomszédom rendszeresen verte a családját, sima magyar ember. Viccen kívül,még a vezetékneve is Magyar :D
2018. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
66%

"Ferdít, másrészt nem jelzi benne a származást.

Így röhej az egész."


Nem ferdít, a származást pedig nem vizsgálják mert nem is lehet pontosan megállapítani.



"Erősen feltétezhető."


Tehát fogalmad sincs milyen vallásúak voltak, csak szeretnéd hogy muszlimok legyenek.



"Nem, ez nem téveszme. Magyarok csináltak volna ilyet, tuti nem hallgatják el."


Miért? Németországban a magyar is egy kisebbség. Vagy gondolod ha a bűnelkövető azt mondja muszlim akkor szabadon engedik? :) Akkor minden bünözőnek ezt kellene mondani és mind szabadon engedik :) Nem érzed hogy mekkora hülyeséget állítasz?



"Bűnügyi helyzet értékelés, elemző értékelő osztály stb, az smafu :D Csak szólok, hogy a szar EU felmérés is az ő munkájuk után készül "


Csak szólok hogy az EU felmérés nem a rendőrségi adatok alapján készült hanem egyenként megkerestek mindenkit. Ez kiderült volna számodra is de ugye mivel nem az az eredmény született mint amit vártál, el sem olvastad :)


"Dehogynem, mivel beszélnek más kollégával, illetve dolgoztak is máshol."


Aha, Józsi a BAZ megyei posztos rendőr felhívja a kollégáját Zala megyében és ha mindkettőjüknek volt olyan ügye amiben cigány volt az elkövető, levonják azt a következtetést hogy országosan a bűncselekmények 90 %-át cigányok követik el :)



"Pont hogy ezen a területen nagyon aktívak a fiúk."


Ezen a területen a magyar fiúk is nagyon aktívak. :)

2018. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
85%

"Az egyik volt szomszédom rendszeresen verte a családját, sima magyar ember."


Az én kolléganőm mesélte hogy borzasztó gyerekkora volt. Ő is magyar. Az apja vert őket, volt hogy fejszével kergette és a szomszédhoz menekültek. Az 53%-os szerint viszont ilyen nem létezik. Csak cigányok tesznek ilyet.

2018. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjatok mar abba! A csaladon beluli eroszak mindenutt a vilagon ismert, minden nep es vallas koreben!!!


A kulonbseg csak az, hogy az iszlam szent iratai ENGEDELYEZIK is ezt. Mas olyan vallasrol vagy ma ervenyes torvenyrol nem tudok, ami engedi a feleseg fizikai "megleckezteteset".

2018. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
91%

Nincs olyan hogy iszlám szent iratai. Korán van ami egy és az nem engedélyezi a nők verését. Még ez a gagyi cikk is azt irja nincs ilyen a Koránban:



"A furcsa csak az, hogy ezen szokások eredőjét a Koránban sehol nem találjuk, tehát még kötelezően elfogadandó vallási rítusnak se nevezhetjük,"

2018. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
50%

"Nem ferdít, a származást pedig nem vizsgálják mert nem is lehet pontosan megállapítani."


Már hogy ne lehetne, az a legjobb amikor annak ő maga vallja magát.

Arabok és négerek voltak, az biztos.

És nem magyarok.


"Tehát fogalmad sincs milyen vallásúak voltak, csak szeretnéd hogy muszlimok legyenek."


Rájuk jellemző, nem tudok vele mit csinálni.



"nem érzed hogy mekkora hülyeséget állítasz?"


Nem hülyeség, mivel köztudott, h sunnyogtak a német hatóságok.



"Csak szólok hogy az EU felmérés nem a rendőrségi adatok alapján készült hanem egyenként megkerestek mindenkit"


Na jah, egyenként, persze.

Másrészt a lényegen nem változtat, mely szerint kitaláltad, hogy a rendőrök nem tudják mi az a statisztika.

Mert ugye ahhoz egyébként is nagy tudás kell, hogy észrevegye, hogy egész nap csak cigokkal intézkedik.



"Aha, Józsi a BAZ megyei posztos rendőr felhívja a kollégáját Zala megyében és ha mindkettőjüknek volt olyan ügye amiben cigány volt az elkövető, levonják azt a következtetést hogy országosan a bűncselekmények 90 %-át cigányok követik el :)"



Tetszik, hogy a válaszolgatás folyamán végig kitaláltál hülyeségeket, aztán a saját magad baromságára adtál választ.

A fenti tipikus ilyen :D


Miért nem bírod elfogadni, hogy egy rendőr tisztában van azzal, hogy mit csinálnak a területén? Illetve, hogy ezt a kollégákkal meg szokták beszélni?

Elhiszem, hogy fáj, de fogadd el,



"Ezen a területen a magyar fiúk is nagyon aktívak. :)"


Nem, nem aktívak.


Most pedig remélem be tudsz linkelni a keleti országok statisztikájából is, ha egyáltalán van nekik.:)

2018. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
75%

"Már hogy ne lehetne, az a legjobb amikor annak ő maga vallja magát."


És mi van ha nem annak vallja magát aminek szeretnéd? Mondjuk ránézésre cigány de magyarnak vallja magát. Vagy mondjuk félig cigány félig magyar. Akkor hova húzod be?



"Rájuk jellemző, nem tudok vele mit csinálni."


Mi az hogy rájuk jellemző? Magyarországon nőket erőszakolók is muszlimok? A pedofil keresztény papok is titokban muszlimok? :) A világ 150 országban ahol nem élnek muszlimok vagy alig ott kik erőszakolnak?



"Nem hülyeség, mivel köztudott, h sunnyogtak a német hatóságok."


Nem köztudott csak a te kis fejecskédben van így.



"Másrészt a lényegen nem változtat, mely szerint kitaláltad, hogy a rendőrök nem tudják mi az a statisztika."


Mert nem tudják. Ha a rendőrök jelentkeznének a KSH-hoz állásra 99%-ukat nem vennék fel csak biztonsági őrnek, bármennyire is úgy próbálod beállítani mintha a rendőrök a statisztika szakértői lennének.



"Mert ugye ahhoz egyébként is nagy tudás kell, hogy észrevegye, hogy egész nap csak cigokkal intézkedik."


Egy cigányok lakta településen lehet hogy így van, de máshol nem.



"Tetszik, hogy a válaszolgatás folyamán végig kitaláltál hülyeségeket, aztán a saját magad baromságára adtál választ"


Én még mindig az EU tudományos eszközökkel végzett felmérésének hiszek ellenben a te posztos rendőr haverjaid bemondásával.



"Miért nem bírod elfogadni, hogy egy rendőr tisztában van azzal, hogy mit csinálnak a területén? Illetve, hogy ezt a kollégákkal meg szokták beszélni?"


Ja, persze. Fentebb leírtam.


"Nem, nem aktívak."


ÁÁÁ nem. Akkor a komondoros fickó is cigány meg a barátnője nemiszervét savval leöntő is? A kolléganőm sem magyar hanem cigány?



"Most pedig remélem be tudsz linkelni a keleti országok statisztikájából is, ha egyáltalán van nekik.:)"


Én nem állítottam hogy keleti országokban nem történik nők ellen ilyen bűncselekmény. Te viszont azt mondtad magyarok nem erőszakolnak és vernek nőket :)

2018. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
22%

"És mi van ha nem annak vallja magát aminek szeretnéd? Mondjuk ránézésre cigány de magyarnak vallja magát. Vagy mondjuk félig cigány félig magyar. Akkor hova húzod be?"


Elenyésző a számuk azoknak, akiknél nehéz dönteni, másrészt több tényező is van.

Olvass utána, hogy a Tárki mi alapján dolgozott, tehát például lakcim is, a bőrszín mellett.

Hiába okoskodsz, megállapítható.


" Mi az hogy rájuk jellemző?"


Mint például a cigányoknál, hogy tanulatlan.


"Nem köztudott csak a te kis fejecskédben van így."


Na jah, mert az tök természetes, hogy nem tudtak egy elkövetőt se elfogni, úgy hogy fedett nyomozók is voltak.


"Mert nem tudják"


Honnan tudod?:D Tetszik, hogy okoskodsz itt a statisztikákról, de te megmagyarázod hogy ők mit tudhatnak meg mit nem.

Nézzünk egy egyszerű példát:

Ha kihivjak egy nap 10* és 10* cigánnyal van a baj, akkor ehhez milyen hatalmas stat kell, hogy ki számold, hogy kivel van akkor a baj? :D

Oké, hogy neked ez nagyon fáj, de legalább engednéd el.


"Egy cigányok lakta településen lehet hogy így van, de máshol nem."


:D Örülök, hogy ezt is jobban tudod :DDD

Ez már egyre röhejesebb :D

Micsoda megtiszteltetés, hogy egy ilyen szakértővel beszélgethetek.

Eddig csak azt akartad megmondani, hogy mit tudhatnak és mit nem, most már azt is, hogy mi történhet?

Nem vagy te egy kicsit k... OM? :D



Én még mindig az EU tudományos eszközökkel végzett felmérésének hiszek ellenben a te posztos rendőr haverjaid bemondásával.


"Én még mindig az EU tudományos eszközökkel végzett felmérésének hiszek ellenben a te posztos rendőr haverjaid bemondásával."


Elég szomorú, hiszen rámutattam, hogy csúsztat.



"" Én nem állítottam hogy keleti országokban nem történik nők ellen ilyen bűncselekmény. Te viszont azt mondtad magyarok nem erőszakolnak és vernek nőket :)"


Bla bla bla, mondjuk nem mondtam ilyet, hogy a magyarok nem, de nem baj.

Viszont a statisztikát még mindig várom, hogy mi megy Keleten, jó lenne összehasonlítani :)

Ha már annyira okoskodsz, úgy az igazi.

Bár mindketten tudjuk, hogy egy átlag magyar ember nyomába se érhet egy keleti erőszakolónak ;)

2018. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
89%

Valaki írta ,hogy a romák nyomják fel a statisztikát nálunk. Lepontoztátok a választ,pedig így van. A munkám miatt viszonylag sokat járok rendőrségre (nem vagyok se rendőr se bűnöző) és hallok/látok ezt-azt. Akármennyire fajgyűlölően hangzik,a cigányok balhéznak (persze vannak kivételek) összevissza és náluk szokás az ,hogy a rendőrségen ordibálva egymást jelentik fel. Volt ,hogy hetekkel korábbi balhéra hivatkozva akarták megtenni a feljelentést mondván ,hogy akkor a palija megütötte.


A statisztika (amit valaki linkelt a kommentek elején) hülyeség ,mivel az nem csak az élettársak közötti erőszakot veszi ,hanem beleszámolja a kiskorúak ellen elkövetett dolgokat és a szexuális erőszakot is.


Számokban ezt kb úgy tudnám elmondani,hogy van 100 nő. Abból 30at ér bántalmazás (ennyiről tud a rendőrség). Ebből 20-25 roma(cigány).


Számítok arra ,hogy leértékeltek (dehát kit érdekelnek a százalékok:D) és arra is ,hogy nem értetek velem egyet,de valljuk be,itt nem sokatoknak van tényleges információja a dolgokról csak innen-onnan összehall ezt-azt.

2018. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

#39es vagyok.


Azt kihagytam ,hogy ez csak az a statisztika ,ami a rendőrséghez eljut. Simán lehet ,hogy a valóságban több magyar veri a párját mint roma (bár kétlem).

2018. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!