Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért verik a muzulmánok a nőket?

Miért verik a muzulmánok a nőket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 5. 01:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem olyan oldalról kellene infót gyüjtened ahol olyan posztok vannak hogy "Parizeres bimbóudvar".

Komolytalan az egész.

2018. szept. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Akkor nem is verik?

De megnyugodtam.

2018. szept. 5. 02:04
 3/60 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondtam ,hogy nem verik,csak hogy az oldal nem épp arról híres ,hogy egyenesen írja meg a dolgokat. Szeretik kicsit feldobni a híreket.


Azt tudom,hogy náluk tényleg lejjebb vannak a nők a "táplálékláncban". A muzulmánok nagyon komolyan veszik a Koránt (olyasmi mint nálunk a Bibilia). Mivel épp nincs jobb dolgom kicsit utánaolvastam,hogy az mit ír. :

- Ha a férfi azt érzi,hogy a felesége lázad (nem tiszteli eléggé a férjét) akkor joga van ahhoz,hogy ne nyúljon a nőhöz (szexuálisan) ,ha ez nem válik be ,akkor megverheti. (Ez nem azt jelenti ,hogy mindenki veri a feleségét,csak azt,hogy a Korán szerint megtehetné).

- A férfi ENYHÉN megverheti feleségét, ha 1. nem úgy ékesíti magát, ahogy ő elvárja; 2. nem hajlandó szexuális kapcsolatra, és nincs erre törvény adta kifogása; 3. nem hajlandó megfürdeni az imához való megtisztulás céljából; 4. a férje engedélye nélkül külföldre utazik.

- A férfit nem vonhatják kérdőre az esetleges verésért ,mert ehhez joga van. (A Korán szerint)

Ez elvileg jólesik a nőknek. (Ekkora f∆szságot még életemben nem hallottam...)


Ettől függetlenül nem biztos ,hogy verik a nőket. Itt arról van szó ,hogy ha a nő nem tiszteli a palit akkor van ez,na de ott ritka az ilyen. Az ottani férfiak is férfiak ,tehát jobbesetben azért érzik ,hogy nem kéne megütni a nőt. A Korán engedélyt (jogot) ad arra ,hogy üssék a nőt (bizonyos esetekben) ,de nem kényszerít senkit semmire,a férfi el tudja dönteni ,hogy él e ezzel a "jog"ával vagy sem.


Ui.: Egyáltalán nem értek egyet ezekkel a dolgokkal!

2018. szept. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
84%
Mi a baj ezzel ? Van olyan magyar szólásmondás is, hogy "pénz számolva, asszony verve jó".....
2018. szept. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
61%

Az náluk a szokás, még az állatokat, a kecskét, vagy a tevét is megsuhintják, pedig az ott sokkal értékesebb jószág, mint egy nő.

Lehet, hogy mondjuk szusszanni mert, vagy két méternél közelebb lépett hozzá hátulról, ami egyszerűen pimaszság a számukra, vagy szólni kellett hozzá valamiért, mert nem találta ki a gondolatukat, nem volt elég serény...

Szóval ilyesmiért.

Szegény német lányok nem is sejtették, hogy a visszabeszélésért egyenesen szíven szúrás jár!

2018. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 tgt ***** válasza:
64%

Miért verik a magyarok a nőket?

[link]

2018. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
A nőket a vakkomondorok szokták megverni, nem a férfiak.
2018. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
27%

"Miért verik a magyarok a nőket?"


Nem verik a magyarok a nőket, ez kiderül a statisztikából is, köszi a linket.

Ami van az elenyésző, másrészt nagyrészük roma, így ezt kivonva, még jobb az arány a muzulmánokhoz képest.

2018. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 tgt ***** válasza:
73%
8-as: Hát ezt meg hogy sikerült kiolvasni a statisztikából?
2018. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
32%

Úgy, hogy nem azt nézem:

1.hogy lehetne mosdatni a muzulmánt.

2.nem gyűlölöm a magyarokat, mint te.

2018. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!