Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért verik a muzulmánok a nőket?

Miért verik a muzulmánok a nőket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 5. 01:31
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
70%

"Dehogy verik, dehogy verik!

Mint a galambot etetik"

2018. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
78%
Annyi százasom lenne, ahány magyar ebben az évben megveri párját, nem igen kéne dolgoznom. Ennyit a muszlim nőverőkről.
2018. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
34%

"Annyi százasom lenne, ahány magyar ebben az évben megveri párját"


Jo szarul élnél.

Szerintem már a január is szűkös lenne.

2018. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
23%

12.


Igen, köztudott, hogy Magyarországon a nők jogai, mint olyanok, nem léteznek.


Elég csak egy pillantást vetni a muszlim közösségek felvilágosult eszméire. Amíg a magyar nő csak áhítozik a szabadságra, részeges férje szívlapáttal üti napjában, addig a mohamedán országok egyenjogúsági politikája méltán mérvadó lenne számunkra is.

2018. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem igaz hogy ez általános lenne muszlimok esetében. Még ez a gagyi cikk is leírja hogy a Koránban nincs ilyen. Aki veri nem azért teszi mert muszlim hanem mert primitív ember ahogy a magyarok között is és bárhol a világon. Csak hogy lásd, Magyarországon mi a helyzet:


-Magyarországon több, mint 35 ezer lányt ér szexuális erőszak 15 éves kora előtt



-Magyarországon jelenleg közel kétmillió nő él, aki 75 éves kora előtt valamikor élt súlyos lelki erőszakot használó partnerrel párkapcsolatban, élete során közel 800 ezer nőt ért ezen kívül testi, és közel 300 ezret szexuális erőszak is



-Magyarországon jelenleg több, mint 200 ezer nő él olyan olyan párkapcsolatban, amelyben fizikai és/vagy szexuális erőszak áldozatává teszi a partnere.



A te logikád alapján akkor ezekből a statisztikákból azt lehet kiolvasni hogy a magyarok verik a nőket, továbbá a keresztények szintén verik a nőket.

2018. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
23%

39%


Ezt a sok marhaságot honnan szeded? :D

2018. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
25%

Jézus Mária!

Bizisten kivándorlok egy muszlim országba!

Hogy mondják?

Allah Akbár?

Nem baj, hogy ateista vagyok és szeretem a sört, meg a sonkát?

2018. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
84%

"Ezt a sok marhaságot honnan szeded?


Ezt a sok "marhaságot" az Európai Unió 2012-es Magyarországra vonatkozó reprezentatív felméréséből vettem. Itt olvashatsz erről bővebben:


[link]

2018. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ide a kérdés vissza.

Miért zaklatják a magyar családok sexuálisan a gyerekeiket?

Ugye évek ota mindig is az megy a hírekben, hogy Mo-n minden 3-ik gyerek sexuális zaklatás, molesztálás vagy eröszak áldozata. Ès ennek 90%-t családtag követi el!!!!!!

2018. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
24%

Nem is tudtam, hogy le kellett volna tepernem a lányomat!

Nahát, kár, hogy nem előbb tetted be a linket, benyomtam volna egyet az exnejemnek bizisten, de el nem mulasztom legközelebb, mert nem akarok kilógni a sorból.

A csadort, vagy burkát, vagy mi a halált is rájuk húzzuk?

Szerintetek?

Aztán meg mi az, hogy mellettem jöhet egy nő az utcán?

Nem pimaszság ez?

Másrészt úgy tudom, elég háromszor kimondani, hogy:

- Elváltam tőled, elváltam tőled, elváltam tőled! - és mehet is a francba a megunt hitves.

Amúgy meg három asszony dukál egy férfiúnak, naná, hogy szimpatikus, vagy talán négy?

Az is érdekel, hány kecskét ér egy tízéves menyasszony?

Kettőt, hármat?

Teve sajnos errefelé nincs, de disznó is jó? Ja, bocs, az nem, de tehén, vagy ló?

Birka?

Mekka irányát megmondod?

Látod, tanulékony vagyok!

2018. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!