Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért verik a muzulmánok a nőket?

Miért verik a muzulmánok a nőket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 5. 01:31
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, majd mindjárt neked is megmagyarázza, hogy nem tudhatsz te semmit meg egyébként is hazudsz!!4!4!4

Ilyenekbe már bele se akarok menni, hogy a beleegyezési korhatárt is azért vitték le 12-re, mert a Matisz féle család nagy divatot teremtett és már inkább így oldották meg, mert az is csúnyán húzta a statisztikát. :D

Ezt imádom ezekben a hülyékben, hogy nem bírják elengedni a dolgot :D

2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
54%

"Elenyésző a számuk azoknak, akiknél nehéz dönteni, másrészt több tényező is van."


Magyarul ránézésre döntenéd el :) És milyen csoportok lennének? Fehér és cigány? :) Bizonyítottad hogy igaz a mondás, minél butább valaki annál inkább fogékony a rasszizmusra.



"Mint például a cigányoknál, hogy tanulatlan."


Mutassál már nekem egy olyan statisztikát amiben számontartják az elkövetők vallási hovatartozását. Itt még azt sem mondhatod hogy bőrszín vagy lakcim alapján állapítod meg. Ráadásul semmi összefüggés nincs egy elkövetett bűncselekmény és a vallás között. Tehát mi alapján mond hogy rájuk jellemző? És ha rájuk jellemző Magyarországon hány nőt erőszakoltak meg muszlimok? Vagy ezt is a posztos rendőr haverodtól hallottad aki esti suliban szerezte az érettségiét 30 évesen? :)))))



"Na jah, mert az tök természetes, hogy nem tudtak egy elkövetőt se elfogni, úgy hogy fedett nyomozók is voltak."


Akkor csak annyi a teendő hogy minden bűnöző muszlimnak vallja magát és rendőrök futni hagyják, igaz? :)



"Ha kihivjak egy nap 10* és 10* cigánnyal van a baj, akkor ehhez milyen hatalmas stat kell, hogy ki számold, hogy kivel van akkor a baj? :D"


Egyrészt neki nincs rálátása arra hogy az ország többi részén mi a helyzet. Az nem válasz hogy beszélt Józsi kollégájával. Aztán fennáll a veszély hogy hozzád hasonlóan náci eszméket vall, így nem megbízható.



"Eddig csak azt akartad megmondani, hogy mit tudhatnak és mit nem, most már azt is, hogy mi történhet?"


Volt tapasztalatom rendőrökkel a közelmúltban és azt mondhatom a rendőrös vicceknek bizony van alapja. A végén már ott tartottunk hogy szerintük én raboltam ki magam.



"Bla bla bla, mondjuk nem mondtam ilyet, hogy a magyarok nem, de nem baj."


Azt mondtad az esetek 90%-áért cigányok felelősek. Ez azt jelenti hogy magyarok alig követnek el ilyen bűncselekményt.



"Viszont a statisztikát még mindig várom, hogy mi megy Keleten, jó lenne összehasonlítani :)Ha már annyira okoskodsz, úgy az igazi."


Te mondtad hogy szerinted muszlimokra jellemző a nemi erőszak. Ha nincs a keleti országokra vonatkozó statisztikád hogy tudtad ezt megállapítani? Csak nem a rendőr haverod mondta? Akkor a maradék 10%-ért pedig a muszlimok felelősek igaz? :)



"Bár mindketten tudjuk, hogy egy átlag magyar ember nyomába se érhet egy keleti erőszakolónak ;)"


Te mondtad hogy keleten súlyos büntetést adnak erőszakolásért. Ebből az következik hogy kevesebb az ilyen eset. Tehát mindketten tudjuk hogy egy átlag keleti ember nyomába se érhet egy magyar erőszakolónak ;)

2018. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
60%

# 39


"A statisztika (amit valaki linkelt a kommentek elején) hülyeség ,mivel az nem csak az élettársak közötti erőszakot veszi ,hanem beleszámolja a kiskorúak ellen elkövetett dolgokat és a szexuális erőszakot is."


Mivel a nők elleni erőszakot vizsgálták és ezt nem csak élettársak követik el, szóval nem a statisztika hülyeség hanem ez az állításod.



"Számokban ezt kb úgy tudnám elmondani,hogy van 100 nő. Abból 30at ér bántalmazás (ennyiről tud a rendőrség). Ebből 20-25 roma(cigány)."


Hogy állapítják meg az illető etnikai hovatartozását? És vizsgálják-e az elkövető vallási hovatartozását?

2018. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

#43 - De,a statisztika hulyeseg. Pontosabban ennel a kerdesnel nem er semmit. Egyreszt mert a kerdes a muzulmanok eroszakos dolgairol szol ,nem pedig ilyen-olyan statisztikakrol,masreszt pedig mert amirol a szovaltas ment az az elettarsak kozotti eroszak ,nem pedig a gyermekbantalmazas ,meg a nemieroszak stb...


Mint mondtam,viszonylag sokat vagyok a rendorsegen es latom mi megy ott. Nem kerdezem oket meg ,hogy melyik roma es melyik nem ,de azert altalaban ez latszik ,es en errol alkottam velemenyt es ebbol kiindulva irtam a szamokat.


Ne koss bele minden egyes szoba es szohasznalatba.

2018. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Vegig se olvasom amit irsz ,annyi hulyeseg van benne. Belekotsz minden egyes szoba ,aztan minden szot megmagyarazol. Aztan hosszan kifejted ,hogy miert is hasznaltam megkerdojelezheto szavakat.


Nyilvan nem mindenkirol lehet eldonteni ,hogy milyen a szarmazasa,viszont ha tetszik ha nem a legtobb emberen latszik. A borszinen ,a beszeden, a mozgasan, a viselkedesen stb... Az a statisztika (szeruseg) amit leirtam az az en szemelyes tapasztalataimra alapult ,abba ne akarj mar belekotni.

2018. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

"abba ne akarj mar belekotni."


Nem tudja elviselni, hogy bizony a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el.

Így nem tud egy jót magyarozni :)

Hülye minden rendőr, mi is hülyék vagyunk meg egyébként is, senki nem tudhat semmit, akkor se, ha egész nap cigányokkal intézkedik. Mert biztos rasszista az ügyelet, a bejelentő meg mindenki.

Még amúgy is, akkor se és kész!!!! 4!4

2018. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
60%

"Nyilvan nem mindenkirol lehet eldonteni ,hogy milyen a szarmazasa,viszont ha tetszik ha nem a legtobb emberen latszik. A borszinen ,a beszeden, a mozgasan, a viselkedesen stb... Az a statisztika (szeruseg) amit leirtam az az en szemelyes tapasztalataimra alapult ,abba ne akarj mar belekotni."


Egy buta rasszista szerint talán. Értelmes ember viszont tudja hogy sok esetben nem lehet ránézésre megállapítani amit aztán közzétennének mint statisztika. A vallást meg aztán pláne nem lehet megállapítani ránézésre. Ennek ellenére az 52%-os szerint muszlimokra jellemző a nemi erőszak, amit a kölni estre alapoz, miközben ő maga mondta hogy nem kapták el a tetteseket. Nem lehet tudni kik voltak, de az 52%-os megállapította hogy muszlimok :)

2018. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Megint nyomod a hulyeseget.


Egyaltalan nem vagyok rasszista.

Nem aztmondtam ,hogy ranezesre meg lehet allapitani. Ez ennel osszetettebb. A ha egyben latod az egeszet (mozgas,viselkedes,beszed+ borszin meg egyeb aprosagok) akkor azert altalaban el tudod donteni. Ez nyilvan nem 100%-os ,de nagy atlagban azert le lehet venni ,ha valaki roma szarmazasu.

Egy szoval nem mondtam,hogy lehet allapitani a vallast ranezesre. Bar erre pont van egy kiveteles peldam. Van roma (aki egyebkent nem akad ki azon se ,ha a baratai a cigany szot hasznaljak) szarzamasu ismerosom ,aki nacinak vallja magat ,viszont tetovalva van ra egy kisebb horogkereszt (csak az veszi eszre ,aki tudja ,hogy van ,el van rejtve). Tehat ebben az esetben latszik,hogy cigany + az is hogy naci.

Te minden szoba belekotsz. Hatarozottan azt allitottad ,hogy ranezesre NEM lehet megallapitani valaki szarzmasat es vallasat. Elobb leirtam egy esetet ,ami ellentmond az allitasodnak. (Csak hogy enis belekosssek a mondokadba)

En nem tettem kozze semmifele statisztikat. Ide leirtam a szemelyes meglatasom szamok formajaban is. Ennyi.

Nem vagom ezt a kolni esetet ,de nemlehet ,hogy az aldozat(ok) latta az elkovetot es ez alapjan mondtak a szarzmasat?

2018. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Vallási megoszlás

A lakosság zöme muzulmán hitű (mintegy 99%)"


Algéria


"Az államvallás a szunnita muszlim, mivel a lakosság 99%-a ilyen felekezetű"


[link]


" A külföldiek többsége, 103 ember marokkói vagy algériai származású"


Ezek alapján egyértelmű, hogy nem japán keresztények voltak :)


" Áprilisban elfogták az események egyik állítólagos fő felelősét Svájcban,[13] de a nemzetiségét nem közölték a hatóságok."


Micsoda véletlen:)


Ennyit a kölni támadásról.

2018. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

"Egy buta rasszista szerint talán. Értelmes ember viszont tudja hogy sok esetben nem lehet ránézésre megállapítani amit"


Erről soha nem is volt szó, ezt te találtad ki, majd azóta ezen lovagol sz, mert ha azt vennéd figyelembe, amit valójában írunk, akkor már rég rájöttél volna, hogy csupa marhaságot hordasz össze.

Csak a kis buksid nem bírja elfogadni, hogy bizony egy rendőr meg tudja állapítani, hogy miújság és ezek alapján szépen kijön, hogy a bűncselekmények 90%-át cigányok követik el.


Azt nem értem, hogy mi az értelme ennek, amit művelsz?

Nincs akkora hülye az oldalon, aki elhiszi ezt neked, tehát ha azt hiszed, hogy ezzel a baromsággal, amit összehordasz, bárkit meg tudsz etetni, akkor nagyon el vagy tévedve.

Hülye is látja, hogy kétségbeesetten kapálózol és nem bírod elviselni a valóságot.

Nem lenne jobb, ha elfogadnád? :)

2018. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!