Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik orszagba erdemes...

Melyik orszagba erdemes kimenni dolgozni? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés

Melyik a legelhetobb orszag most? Ahol sokat lehet keresni es nem annyira veszelyes? Persze, tudom, hogy a mai vilagban mar mindenhol veszelyes, de azert megis van olyan orszag ahol meg annyira nem durva a helyzet?

Magyarorszagon nem akarok maradni mivel itt alig van fizetes es ebbol nem tudnek megelni.


Szoval melyik orszagot ajanlanatok ahova erdemes kimenni mert ott jobb jovo van mint itt? Tapasztalatok is johetnek.


A valaszokat elore is koszonom! :)



2018. júl. 15. 14:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 20"


"svájc rendőrállam"


ha anarchiát akarsz akkor gyere budapestre vagy költözzél ugandába. Aszondja rendőrállam. Egy olyan országban hoz fel negatívként egy ilyen érvek, ahol még a hajléktalan is jobban él egy magyar munkásembernél. Miért szólaltál meg, miért?

2018. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21.


Mert van két svájci, ott született, magyarul nem is tudó unokatestvérem, gyakran vagyok Svájcban, nem ismeretlen az ország számomra.

2018. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ausztria.


Nem egy ismerősöm ment oda és jól elvannak. Aki a határtól messzebb lakik szálláson van és időnként hazamegy a családjához. Aki a közelben lakik magamat is beleértve bejárunk.

Sógorommal építőiparban dolgozunk, ő neki technikusi végzettsége van, én meg burkolókét dolgozom ott, de szeptembertől egy másik céghez megyek villanyszerelőnek, csak még tanulom a nyelvet mert mondták hogy ott már nagyon kell hogy beszéljem a nyelvet.

Én havi 400.000 Ft-nak megfelelő összeget garantáltan megkeresem,sőt van hogy többet. Van szabad hétvégém, karácsonyi és Újévi időszak az teljesen szabad. Ha szabadságra akarok menni nem kell könyörögni, meg indokolni hogy mehessek, ha mennem kell szabira akkor el kell mennem azért van, azért adják. Utazásunkat ugyan nem támogatják de így hogy ketten megyünk egy autóval megoszlik a költség és nem olyan vészes.

2018. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Svájc rendőrállam, mindent tilos és az is iszonyat drága."


Mi minden tilos ami nálunk nem tilos?

2018. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24.


Pl. A zaj a mániájuk. Vannak társasházak ahol éjjel nem húzhatod le a klotyót, mert zaj. Ott bűzlik a szar reggelig.


Parkolni horror, alig lehet valahol. Rádhívják a rendőrt ha valamit nem előírás szerint csinálsz.


Egyszer egy cégnél álltam kamionnal, ott aludtam, hogy reggel rakodjak. Reggel hétkor mondom, berúgom már a motort, kéne tölteni az akksit, kéne levegő stb. Tudtam én, hogy hülyék ezek, éjjel fingani sem, de hát reggel volt már. Erre a cég főnöke szalad oda, ha istent ismerek, állítsam le a motort. "Warum, chef?" Mert tíz percen belül itt a Polizei, ráküldik mindjárt a közelben lakók, hogy ott zajongok.


Értsd, egy - gyümölcsleveket gyártó - cég első embere, reszket mint a nyárfalevél, mert egy 500 méterre lévő házból kihívják a lakók a rendőrt.

2018. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Svájcban tényleg őrültek az emberek, de ez is csak azt bizonyítja, hogy olyan hely nincs a világon, ahol minden tökéletes.


A kérdéshez: Írországot vagy Skóciát mondanám. Nagy előnyük az angol nyelv, kevés ember, nincs zsúfoltság, gyönyörű tájak, történelem, hihetetlenül barátságos és befogadó lakosság. Pocsék az időjárás (bár ez izlésfüggő), de ugye mint mondtam, tökéletes hely nincs, és amúgy is két hét mondjuk Mallorcán meg se kottyan majd.

2018. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!