Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országba mennétek...

Melyik országba mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én itthon is szívesen eldolgozgatnék, ha nem lenne ennyire elcseszve a magyar néplélek és közkultúra, és a magyar emberek nem egymás torkát marnák, hanem segítő szándékkal lennének egymás iránt.


Itthon valami régen elromlott...


Amúgy ha nem itthon, akkor legszívesebben valami északi országban élnék, például Skandinávia egyik országa, Kanada, Alaszka, stb...

2010. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Hasonló véleményen vagyok.
2010. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valamelyik Skandináv államban,Svédországban vagy Norvégiában esetleg Finnországban.

Én a Déli országokat nem szeretem.

2010. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
én valószinüleg németország, belgium vagy anglia.
2010. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hollandiába
2010. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban angol nyelvterületre, másodsorban bárhova, ahol használhatom az angolt és nem kell a német. Akárhogy próbáltam, sehogy nem tudom a németet megtanulni, értem alap szinten, ami egy turistának kell, de ennél tovább nem jutottam.
2010. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nekem tapasztalatszerzés céljából fontos inkább a külföld, mert olyan dolgokat ismerhetek meg munkában, amit itthon nem valószínű (orvos keresztanyám erre az élő példa, olyan dolgokkal, technikákkal, vívmányokkal, módszerekkel találkozik kint Svédországban, amikkel itthon nem dolgoznak a szakterületén, így ha hazajön, jóval tapasztaltabb lesz, mint itthon maradt kollégái).
2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magyarország
2010. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Németországba (Münchenbe vagy Berlinbe)
2010. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt ahol élek! Horvátország 16/L
2010. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!