Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik orszagba erdemes...

Melyik orszagba erdemes kimenni dolgozni? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés

Melyik a legelhetobb orszag most? Ahol sokat lehet keresni es nem annyira veszelyes? Persze, tudom, hogy a mai vilagban mar mindenhol veszelyes, de azert megis van olyan orszag ahol meg annyira nem durva a helyzet?

Magyarorszagon nem akarok maradni mivel itt alig van fizetes es ebbol nem tudnek megelni.


Szoval melyik orszagot ajanlanatok ahova erdemes kimenni mert ott jobb jovo van mint itt? Tapasztalatok is johetnek.


A valaszokat elore is koszonom! :)



2018. júl. 15. 14:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez a vegzetsegemtol fugg es, hogy diplomaval akarhova mehetnek, de nekem a biztonsag is fontos. Tehat nem szeretnek olyan helyre menni ahol sok a terrortamadas meg a migrans (pl.Nemetorszag). Magyarorszag mar ennyivel biztonsagosabb, hogy itt nincsenek terrortamadasok.

Pedig amugy nem lenne semmi bajom Nemetorszaggal, sot tetszik az orszag csak olyan sok rosszat hallani rola mostanaban. Igen most mondhatjatok, hogy hiszek a hireknek, de ez nem igy van. Nem hiszek el mindent amit a hirekben mondanak, mert en is tudom, hogy ott nem ugy meselik el a dolgokat mint ahogy az a valosagban van. De van egy ismerosunk aki nemreg koltozott vissza Nemetorszagbol Magyarorszagra es o is mondta, hogy rengeteg iszlam vallasu ember van az utcan. Lassan tobb mint nemet. Szoval en neki hiszek.



Amugy koszonom az eddigi valaszokat. Igen amugy Norvegia is gyonyoru hely.

Johetnek meg valaszok es lecci ne jojjetek most azzal, hogy en milyen hulye vagyok, hogy elhiszem azokat a hulyesegeket amiket a hirekben mondanak. Nem en nem hiszem el, de azert csak van benne valami igazsag, kulonben nem mondanak.

2018. júl. 15. 15:24
 12/26 anonim ***** válasza:

Svájc lesz a te országod.

Vannak migránsok, de a svájciak azért kiválogatják őket.

2018. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

HakapesziM

Oda se mennék, ahol te vagy.

2018. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Végzettségtől függene? Osztrákban egy eperszedő, vagy egy építőipari segéd többet kap, mint nálunk egy ÜGYELETES ORVOS!!!!!!!!!! Duguljon már be az összes fideszes!
2018. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Egy segédmunkás osztrákban napi 16-20.000--et kap. Az havi 4-500.000. Mennyi is egy orvos fizuja nálunk? ÉBRESZTŐ

2018. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád, mihez értesz, mit tanulsz, milyen referenciád van?
2018. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szintén 14.

És a ki..szot fideszesek akkor is megpróbálják a hülyeséget megmagyarázni!

2018. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#16-nak:

Csak az érdekes igazán hogy mihez értesz!(főleg ha magyar vagy!) Le..ják a papírjaid!

2018. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

13.


Mikor hívtalak?

2018. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Norvégia gyönyörű ország, de horror drága. Így első időkben tuti, hogy bevándorlók között kell laknod.


Ha piázol, bagózol, jobb ha leszoksz, mert az is irdatlan drága.


Svájc rendőrállam, mindent tilos és az is iszonyat drága.


Ezért mondom: Labancia. Itt van a szomszédban, haza tudsz járni. Még lakást sem kell feltétlenül fenntartani.

2018. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!