Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kelet-Európában miért nem...

Kelet-Európában miért nem értik, mi a szabadság?

Figyelt kérdés

Lengyel,magyar között nem sok különbség van mentalitásban.

Dolgoztam Svédországban, ott tapasztaltam és értettem meg, mi a szabadság.

A kelet-európaiak azt hiszik a szólásszabadság azt jelenti, hogy büntetlenül lehet szidni a kisebbségeket, eltérő szexuális irányultsággal rendelkező embereket.


A liberális demokráciában a szólásszabadság és szabadságjogok szabályozása csak átmeneti , de célszerű intézkedés a gyűlöletbeszéd és gyűlöletcselekmények, a rasszista, homofób és antifeminista törekvések meggátolása végett. Ez az állapot csak addig tartható fenn, míg megfelelő oktatással és tájékoztatással a liberális állam eléri, hogy állampolgárai minden egymás iránti negatív előítélettől mentesek legyenek, sőt a legjobb, ha elkezdenek hasonulni egymáshoz, ugyanis a hasonló egyedek létrejöttével magától megszűnik minden különbségtétel Ha ez az állapot megvalósul,minden szabályozást el lehet törölni.

Ezt az állapotot tkp. nem is lehet diktatúrának nevezni



Én azt vallom, hogyha a tudomány majd lehetővé teszi,előbb-utóbb létre kell hozni egy olyan társadalmat, melynek tagjainak nincs biológiai nemük és azonos bőrszínük van ( legjobb lenne a barna, mivel a fehér bőrszínhez negatív történelmi asszociációk társulnak ), és a nyelv, amit használnak , több nyelvből lenne összeszerkesztve.Ezáltal megszűnne minden nemi, rasszbeli és nyelvi diszkrimináció és különbség. Természtesen ez egy ateista társadalom lenne. A magántulajdont és az állam intézményét ugyanakkor fenntartanám ( az állam vezetőit közvetlenül választanák a polgárok ). Ez lenne a legjobb társadalom, de míg ezt elérjük, támogatni kell az antifasizmust, a feminizmust és a vegyes házasságokat.



2016. aug. 21. 14:33
1 2
 11/12 gyilkosbalna ***** válasza:
Szerintem a kérdező maga Hitler,de minimum Sztálin
2016. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16.15.


Mi van a távol-keleti népekkel?


Kérdező, kihagytad a társadalmadban az "emberek" kötelező drogkezelését, ami nélkül a keveretlen-vegyületlen elitnek nem lennének dolgozói, mert mindenki öngyilkos lenne.

2016. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!