Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor legalizálják végre a füvet?

Mikor legalizálják végre a füvet?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy miközben a melegházasságot mijdenhol engedélyezik, ezzel a valóban fontos kérdéssel senki nem foglalkozik. Pedig itt gyakorlatilag egy teljesen ártalmatlan és természetes luxuscikktől fosztják meg az embert. Ha már a melegek is házasodhatnak, nem értem, minek korlátozzák a luxuscikkek használatához való alapjogomat.

2015. jún. 28. 01:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
56%

Ennyit a colorádói haverodról:

[link]

Azt magyarázd meg nekem, hogy a mákültetvényekkel mi van, he?

2015. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennyit a cigOrigó cikkjéről. Rohadtul nem úgy működik a dolog, ahogy te lefestetted. Úgytűnik mégis csak neki volt igaza...


A mák meg...tényleg, miért nem tiltanak be egy alapvetően fűszernövényt? Az ópium és a morfium is törzskönyvezve van már, mint gyógyszer, már több mint 100 éve.

2015. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

Itt meg, mindet megtalálsz a kapudrog elméetről, forrásokkal:

[link]

2015. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
62%

Na, megnéztem Alaszkát is. Ott sincs arról szó, hogy mindenki kétpofára szívhatja:


[link]


"the measure allowed people age 21 and older to possess up to one ounce of marijuana and up to six plants"


Tehát a 21 éves,vagy annál idősebb emberek maximum egy uncia marihuánát birtokolhatnak, és legfeljebb 6 kifejlett növényt. Ebből aligha következhet, hogy nagyüzemben nyomatják a füvet mindenhol, és úgy árulnák mint a turbórágót...

2015. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
56%

6 kifejlett növény azért elég sok, pontosan hattal több mint ami itthon legális. De ez csak a kezdet + láthatod te is a korlátolt agyaddal hogy az olyan országokban ahol gondolkoznak a legalizálás felé hajlanak.

Meg lehet nézni a GDP-t minden olyan országban/országrészben ahol legalizálnak, elárulom neked hogy a legmagasabbak között van. Nyilván nem emiatt, hanem ott az emberek másképpen gondolkoznak mint pl te, de azért furcsa hogy pont az ilyen sikeresebb részein támogatják a legalizálást, miközben oroszországban pl, és más keleti országokban rengeteg pénzt ölnek arra hogy a kis füves egyetemistát rács mögé csukják 2 szaros növényért amivel amúgy magán kívül senkinek sem árt, és magának is kevésbé mintha piálna.


Az alkoholt(ami egy erősebb drog mint a fű minden épelméjű toxikológus szerint) sem lehet a legtöbb országban házilag előállítani legálisan, de nálunk fordítva mennek a dolgok. :D


Egyébként hogyha reális képet akarsz kapni a drogokról akkor énis csak ajánlani tudom a drogriportert, sokkal hitelesebb szakmailag mint a legtöbb szientológiával szennyezett drogellenes oldal ami megtömte a fejed hülyeségekkel.


[link]


1-2 cikket elolvasnál máris kevesebb hülyeséget hordanál itt össze.

2015. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
56%

"Na, megnéztem Alaszkát is. Ott sincs arról szó, hogy mindenki kétpofára szívhatja: "


21 éves korhatár, ott a piára is annyi. Most akkor ezzel van a bajod?:D

Ezek teljesen reális korlátozások, a lényeg ott keresendő hogy végre a világ normálisabb része kezd rájönni hogy mekkora ostobaság tiltani a cannabis fogyasztást.

2015. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Ez is egy nagyon jó cikk pl. Kb magában az abszurd érveid felét megcáfolja, kezdve a gazdasági érveléseiddel ahol a fűtermesztést ahhoz hasonlítottad hogy a tyúkszaros kerted végében te hogy ülteted a paradicsomot, há nem is kell ahhoz gépesítés, de a rendvédelmi érveidre is rácáfol. Olvasgass a témában mert azok alapján amiket írsz halvány fogalmad sincs az egészről.

2015. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem is lenne gond, ha mindenki csak saját használatra, ennyinél meg annyinál többet nem tartana, mert úgyis beszerzik illegálisan. Azzal lenne a gond, hogyha mindenütt nagyüzemben, földeken termelnék, termesztenék, mint a cukorrépát meg a burgonyát.

Nyugodtan személyeskedhetsz meg vagdalkózhatsz amennyi jólesik, nem engem minősít, elvégre a stílus maga az ember :D de az ellen semmit nem tudsz tenni ha pénzügyileg deficites lenne. Hogy finom legény legyek, te ugyanazt próbálod erőltetni mint a kommmunisták anno, hogy termeljünk gyapotot, citromot meg narancsot, mert a céltudatosság az felülír mindent.


Mit gondolsz, a dohánytermesztés miért szorult vissza ilyen drasztikusan, holott a dohány feleolyan veszélyes nincs, mint a marihuána? Egyrészt az állandó ültetvényfosztogatások miatt, másrészt pedig mert több rajta a veszteség mint a nyereség. Mit nem lehet azon felfogni, hogy vannak termények amiket nem éri meg vetni, mert pénzügyileg veszteségesek?

Ez sima közgazdaság, majdnem teljesen függetlenül a termény típusától. Vagy te puszta akaratoddal befolyásolni tudod a pénzügyeket? Csak mert akkor nagy varázsló vagy, varázsolhatnál nekem is egy kis nyereséget csak úgy.


És akkor még egyszer, utoljára: Azért nem kivitelezhető, mert több veszteséget hozna mint nyereséget. A termelők pedig profitorientáltak, nem fognak olyasmibe bele amiben nincs nyereség. Get over it.


A top 10-es listán a fű még mindig az első helyen van veszélyesség szempontjából, az alkohol a hatodik. Ezzel fölösleges szembemenni, ezek tények.


Arra is leltem érdemi cáfolatot, hogy a marihuána nem a kemény drogok előszobája. Számadatokkal, meg egyéb finomságokal. Igaz, 2010-es, nem idei, de ettől még igaz:


[link]


Azért a CBSNews és a félhivatalos cigOrigó, valamint a legkevésbé sem hivatalos blog.hu közt van némi különbség, mint ahogy a Csendes-óceánban is van egy kevéske víz. Blogot bárki nyithat és publikálhat minden shitet, ezeket hiteles forrásnak nevezni...hehe-hehe...te se gondolod komolyan ugye...tehát ha egy blogban azt olvasom, hogy a Föld igazából üreges, odalent laknak a kakamatyik és gravitáció nem is létezik, akkor az úgy is van, és a geológusok mind szcientológus sátánista reptoid lumbulábi félrevezetőügynökök?

Persze a kormányjelentés is gonosz szcientológus agyszülemény. Ezt én is rámondhatnám bármire ami nem engem igazol, ez a különbség kettőnk között.

2015. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%

"Ez is egy nagyon jó cikk pl. Kb magában az abszurd érveid felét megcáfolja, kezdve a gazdasági érveléseiddel ahol a fűtermesztést ahhoz hasonlítottad hogy a tyúkszaros kerted végében te hogy ülteted a paradicsomot, há nem is kell ahhoz gépesítés, de a rendvédelmi érveidre is rácáfol. Olvasgass a témában mert azok alapján amiket írsz halvány fogalmad sincs az egészről"


Na ezen most tényleg jót röhögtem :DDDD te egy szuperhatalom dübörgő gazdaságára ráépített analógiát akarod kivetíteni egy közép-európai országra, ahol lassan minden szarrá megy, hála a kúrmánynak?

Semmit nem cáfol meg ez a cikk, ezt max. te látod bele, mert ezt akarod belelátni :D röhejes ez a kicsinyes, szerecsenmosdató hozzáállás, hogy minden közgazdász, addiktológus, nyomozó stb. hülye meg hozzá nem értő, egy csapat unatkozó tizenéves, ők majd megmondják a frankót otthon, fotelből :DDD

Tisztán látszik hogy csak véded itt a mundér becsületét, köszönőviszonyba nem állsz a kémiával, biológiával, közgazdaságtannal, valami noname blog bullshit bejegyzései mögé bújsz, és azokat tünteted fel "igazságnak" csak mert feléd hajlik a kezük :D szelektív olvasás foreva ugye :D

Ez roppant kényelmes álláspont, mindenki hülye csak te vagy helikopter, de sajna-bajna a világ nem így működik.

2015. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
56%

Jól van Törpicsek tiéd a kánaán. De majd meglásd, vesszünk jó kis tigris tankokat, elvesszük a pénzed, aztán veszünk belőle veszélyes füvet. De csak igyad az okádék abszintnak csúffolt izéidat, aztán képzeld azt, hogy 2 pohártól hú de beálltál, mint a gerej és annyira kreatív lettél, mint Ady.

Igazából lehet te is rohadtúl beakarnál tépni, csak hú de izé, veszélyes.

2015. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!