Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor legalizálják végre a füvet?

Mikor legalizálják végre a füvet?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy miközben a melegházasságot mijdenhol engedélyezik, ezzel a valóban fontos kérdéssel senki nem foglalkozik. Pedig itt gyakorlatilag egy teljesen ártalmatlan és természetes luxuscikktől fosztják meg az embert. Ha már a melegek is házasodhatnak, nem értem, minek korlátozzák a luxuscikkek használatához való alapjogomat.

2015. jún. 28. 01:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
71%
Holnapután kiskedden, borjúnyúzó pénteken.
2015. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
28%

Na azzal azért vitáznék hogy teljesen ártalmatlan...

Több kísérlet is bebizonyította hogy a fű az egy lépés a kemény drogok felé, főleg mert egyre nagyobb adag kell az azonos hatásért, és eljő az a pont amikor pénzügyileg jobban megéri a kokó mint a fű. A többit meg már tudod szerintem...

Másrészt meg a bezzegország Hollandiában iszonyatosan magas a bűnözés. Ilyen közbiztonság mellett szerintem nem kéne legalizálni. Ha már a trafikokba is heti rendszerességgel törnek be henteskéssel, pisztollyal meg egyebekkel, képzelheted mi lesz akkor itt ha egy függő nem jut hozzá az adagjához :S

2015. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 Duenna ***** válasza:
61%
Majd ha a liberálisok veszik át a kormányzást. Remélem, ez soha nem következik be.
2015. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
22%
És a gyilkosságot mikor legalizálják már? Érdekes, hogy ezzel a valóban fontos kérdéssel senki nem foglalkozik. Pedig itt gyakorlatilag egy teljesen ártalmatlan és természetes luxuscikktől fosztják meg az embert.
2015. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
89%
Igen tényleg ez a legfontosabb kérdés, Európa pusztulása, és egy újabb világháború küszöbén....
2015. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
64%

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a meleg házasságból hogyan sikerült elkeveredned a marihuána legalizálásáig? :D Mellesleg ha erőteljesebben kopogtatnak az ajtódon, ne nyisd ki, mert valószínű nem a szomszéd lesz, hanem a TEK tart nálad egy díszszemlét, mert aki ilyen kérdést ír ki az valószínűleg használja is a jelenleg drognak minősülő "élvezeti cikket". :D Sok sikert.


És remélem soha, mert most is elég sok idióta van, nem kellenek még a hülye függők is.

2015. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen ártalmatlan? LOL

Valóban fontos kérdés? LOL

2015. jún. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván a megrögzött füvesek nem vesznek tudomást róla, de akkor is ez van: [link]


A melegek meg hogy jönnek ide? Már is elszívtad az agyad? :)

2015. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
A dohányfüstös rész biztos, hogy nem igaz. Kellene végre egy szakemberek által végrehajtott tudományos vizsgálat, ami alapján ha káros, betiltják a füvet, ha nem káros engedélyezik. Manapság nem így állnak hozzá, hanem érzelmi alapon. Egyébként a hollandok vagyoni helyzetén én nem látom, hogy butábbak lennének a fűtöl. Ha butábbak is, az inkább a liberalizált oktatás és a bevándórlók magas számának eredménye. Mielőtt valaki lelibsizne, leírom, hogy szélsőjobboldali vagyok, a melegházasságot betiltanám, a jelenlegi bevándorláspolitika helyett pedig a rasszvédő álláspontot képviselem. A fű legalizálása azonban gazdaságilag nagyon jót tenne nemzetünknek, főleg akkor, ha mégcsak nem is károsabb a dohánynál. A (fiktív) világháborút is jobban túlélnénk ha lenne vmi olyan dolog amit a háború alatt is tudunk termelni/el tudunk adni.
2015. jún. 28. 02:52
 10/61 anonim ***** válasza:
43%

Na, ezért nem kéne semmi ilyesmit megengedni, mert ha az egyik hülyeséget megengedjük, máris következik a többi marhaság.


Máshová is leírtam, hogy négy fal között azt csinál az ember, amit akar, de én nem akarom olyan világban nevelni a gyerekeimet, ahol legálisan lehet füvezni, és az a gáz, ha a fiú egy lánnyal és nem egy másik fiúval jár.

2015. jún. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!