Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor legalizálják végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legalizálják végre a kettős házasságot?

Figyelt kérdés

#poligámia #kettős házasság
2015. máj. 27. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Kettős? Poligámiára gondolsz? Civilizált embereknek nincs rá szüksége. Költözz!
2015. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek legalizálni? Ha van 2 nőd, vagy 2 pasid, akikkel együtt akarsz élni, akkor költözzetek össze, aztán szevasz. Éljetek boldogan. Vagy ha nagyon szeretnétek a lagzis felhajtást, akkor azt is meg lehet úgy oldani, hogy ismerős megtanul egy anyakönyvvezetői szöveget, összead benneteket,maztán tartotok egy nagy mulatozást, mint egy rendes lagzi. Csak kreativitás kérdése...
2015. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg soha.
2015. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
3: mert az ugyanaz, mi? Szánalmas homofób vagy, kezeltesd!
2015. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

#5 bal bla bla. Ugyanaz. Mind a 2 fél beteg, az is aki több nőt/pasit akar magának egyszerre egy időben, meg az is aki a saját neméhez vonzódik.


Ha nem lenne az emberiség fejlett technikailag, akkor a melegek már rég kihullottak volna, mert nem tudnának szaporodni. De ezt gondolom nem jut el a tudatodig neked se!

2015. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért tegyük tisztába, hogy a többnejűségnek/többférjűségnek főleg jogi akadályai vannak mintsem erkölcsi.
2015. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a technikai fejlettsegnek mi koze van ahhoz, hogy az azonos nemueknek lehet-e gyerekuk? Meg amugy melegek eseteben hogy alkalmazhatod a szaporodas kifejezest?! A szaporodas az egy biologiai kifejezes, azt jelenti, hogy 2 biologiai egyed utodokat nemz. Ez a melegeknel hogyan fordulhat elo? Meg leszbikusoknal se helytallo kifejezes... De mindegy is.

A homofobiadrol annyit, hogy ez a te szegenysegi bizonyitvanyod, hogy semmi empatia nem szorult beled es nem tudod tiszteletben tartani mas emberek nemi identitasat es donteseit! Nekem baromira semmi gondom nincs a melegekkel. A legjobb baratom egy meleg fiu, akit pont azert szeretek, mert olyan az erdeklodese, mint nekunk, lanyoknak, megis sokkal jobban meg lehet benne bizni, mint egy lanyban, nem kavar a hatam mogott, nem hisztizik, nem beszel ki, nem askalodik, nem irigykedik, ha csinosan oltozom fel, hanem oszinten orul neki, hogy ilyen szep lannyal mutatkozhat. Ez egy lany baratnovel nem ilyen lenne! Nem lenne ennyire tiszta ez a baratsag, mint igy, hogy o meleg fiu, mert igy minden jo tulajdonsag meg van benne, ami a ferfiakban is meg van. Abszolut elfogadom azt, hogy o a fiukat szereti. Rossz testbe szuletett. Ez van, nem tehet rola... Epp eleg rossz ez neki, hogy masnak kell lennie, nem kell, hogy meg utalkozzanak is folotte az emberek! Ha megismernel egy meleg lanyt, vagy fiut, akkor te is mas szemmel latnad oket! Videkrol koltoztem pestre. Elotte en is eloiteletes voltam, de amiota pesten elek, 5 meleg ismerosom lett es imadok veluk beszelgetni, hulyulni, szorakozni es egyutt dolgozni is.

Masreszt pedig nem ertem, hogy ez a szabaly, hogy valaki csak az ellenkezo nemhez vonzodhat, ez hol van leirva? A biologia konyvekben csak az van, hogy szaporodni csak ellenkezo nemuek tudnak. Az nincs benne, hogy a vonzodas, szerelem abnormalis lenne azonos nemuek kozt! Tedd felre az eloiteleteidet es lasd meg bennuk az embert!

2015. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6: tudod, mi a betegség? A homófóbia és sajnos (nem egy esetben) fertőz is. Remélem neked sikerül kigyógyulni belőle.

A kérdésre visszatérve: a kettős házasságot miért kellene legalizálni?

2015. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a poligám házassághoz való jogot éppen úgy biztosítani kellene mindenki számára, ahogyan a homoszexuális házassághoz való jogot.

A házasság szerintem bármely nemű és számú nagykorú személy önként vállalt élettársi, családi és vagyonközössége, amely megteremti a gyermekek vállalásához szükséges stabil közösségi hátteret és a társadalom alapegysége lehet.

Nem helyes, ha az állam korlátozásokat vagy akadályokat gördít nagykorú felnőtt emberek magánéletének szabad kialakítása, és ehhez kapcsolódó önrendelkezésük elé.

2015. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Pontosan.

2015. jún. 2. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!