Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mikor tűnik el...

Szerintetek mikor tűnik el végre a világból a liberalizmus?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 22:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

#20 "Azok meg kit érdekelnek?"

A szociopatákat leszámítva a többi embert. Empátia, nézz utána a szónak.


"Mellesleg mit keresnek még ott? Fel lettek szabadítva, haza lehet menni."

1. Szabadok lettek, nem hontalanok.

2. És hol lenne az a haza? Afrika, ahol sem ő, sem a szülei nem éltek, csak valamelyik távoli őse 200-250 évvel korábban?


Úgy látom te vagy az élő példa a #14-es hozzászóló szólásszabadság elleni érvére.

2014. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországról el fog tűnni, ne aggódj.

Csak nehogy te is rosszul jár vele...barom.

2014. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
21%

"Mert el sem tudom képzelni, hogy mi a gondjuk egy olyan eszmével, amelynek a legfőbb célja az egyén szabadsága. "


Nos, talán pont ez. Sajnos a "szabadság" szó jelen esetben egy tanulatlan, primitív n.i.gger brokiját jelenti a mi kis magyar valagunkba. Köszi, nem kérek a te liberalizmusodból.

2014. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
18%

"Viszont a nacionalizmust tényleg irtani kéne."


Téged kéne irtani.

Még véletlenül sem az a nacionalizmus amit leírtál. Ha nem értesz hozzá, ne okoskodj! Azt sovinizmusnak hívják.


A kérdésre:

A liberalizmusnak nem kéne eltűnnie, hanem átalakulnia. A mostani helyzet szörnyű. Konzervatív liberalizmussá.

2014. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó.


Sovinizmus:

A hazafiság fanatikus megnyilvánulása, a haza vagy nemzet elvakult imádatát, kritika nélküli csodálatát tükröző, annak felsőbbrendűségét hirdető nézet.

A nacionalizmus szélsőséges formája, melyet sovinizmusnak neveznek gyakran vallja a kisebbségekkel szembeni tolerancia hiányát. Azonban problémát okoz annak megállapítása, hogy hol húzódik a határ a hagyományos nacionalizmus és annak eltorzult formája, a sovinizmus között.


Rasszizmus:

Olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.


Láthatod, hogy a soviniszta ember rasszista is egyben. És kérlek mondj egy olyan nácit (nacionalistát), aki csak szimplán hazafias lenne. Mindegyik soviniszta és rasszista.


Nem értem mit akartok bizonygatni. Hiszen a bizonyítottátok már a kijelentéseitekkel, bizonyították a szélsőséges pártok is, hogy nem olyanok vagytok, mint amilyennek mondjátok magatokat.

Miért erősködtök még mindig, hogy ti kedvesek, aranyosak, és jók vagytok? Miért mutatjátok be magatokat szenteknek, amikor ti is tudjátok, hogy legszívesebben lemészárolnátok a fél országot? Ahhoz, hogy ne legyen cigány bűnözés, hogy szigorúak legyenek egyes törvények, és hogy az oktatás színvonala magas legyen, egyáltalán nem kell a nacionalizmus. Ezt egy liberális kormány is elérheti. Pont azért mondtam, hogy Magyarországon még nem volt liberális kormány, mert ezek itt csak elloptak mindent, lejáratták az egészet.

Egy liberális kormánynak az lenne a célja, hogy az emberek ne féljenek kimenni az utcára, hogy szabadok legyenek, hiszen ez az eszméjük. Mindig mondjátok, hogy a nyugati államok milyen jól csinálják, hogy azért vagyunk lemaradva, mert nem utánozzuk őket. Pedig ott liberalizmus van.

2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
45%

Nacionalista nem egyenlő a nácival. Én nacionalista vagyok, de soviniszta nem, rasszista se nagyon. És igen is kell a nacionalizmus és fontos dolog. akik hangoztatják, hogy nacionalisták, és kiirtanának minden zsidót és cigányt, az nem nacionalista hanem náci.


"Legfontosabb jellemvonása a nemzet fogalmának előtérbe helyezése, az a nézet, hogy a nemzeti azonosság (nemzeti identitás) az emberi élet alapvető értéke, amely szélsőséges esetekben megelőz minden más szűkebb és tágabb csoporthoz (például társadalmi osztály, párt, vallás) való tartozást, kötődést. A nemzetet a területi egység, a közös nyelv, kultúra, értékrend és szokások, a közös mítoszok és történelem, valamint mindezek tudata jellemzi."


"A közösnek tartott származás, a nyelv, a kultúra, a tört. közössége a pol.-i és társ.-i elhivatottság vállalása a nacionalizmus mozgató ereje. A nemzetté válás, a nemzeti függetlenség, a nemzet gyarapodása a nacionalizmus alapprogramja."

2014. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Legfontosabb jellemvonása a nemzet fogalmának előtérbe helyezése, az a nézet, hogy a nemzeti azonosság (nemzeti identitás) az emberi élet alapvető értéke, amely szélsőséges esetekben megelőz minden más szűkebb és tágabb csoporthoz (például társadalmi osztály, párt, vallás) való tartozást, kötődést. A nemzetet a területi egység, a közös nyelv, kultúra, értékrend és szokások, a közös mítoszok és történelem, valamint mindezek tudata jellemzi."


És ezt miért nem lehet normális (liberális) emberként művelni? Miért nem lehet íjásztáborba, lovagolni, ékírásszakörre járni épelméjű emberként? Miért úgy ápolod a magyarságot hogy mást gyűlölsz, irtasz, acsarkodsz, stb?

2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
68%
Ezért írtam a konzervatív liberalizmust.
2014. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
28%

Mert a liberalista elvek megakarják bontani a nemzeti egységet.

Mesterségesen megakarják változtatni a nemzet etnikai összetételt.


A liberálisok mindent támogatnak, csak ne legyen normális.A pedofíliától kezdve a zoofíliáig, mindent.


Épp ezért.


Én például adtam már ki albérletet cigányoknak, de csak egyszer.Azóta soha többet.

Nyitott, ha úgy tetszik libsit játszottam, hát meg is szívtam.


Egy közeli barátom, amikor szórakozóhelyet nyitott, eleinte bárki bemehetett , aztán a romák balhézni kezdtek.

Azóta cigányt nem engednek be.Elzavarják a fizető ügyfeleket és nem érzik biztonságban magukat az emberek.


Ő is nyitott volt és pórul járt.


Az előítéletek egyfajta védelmet nyújtanak, megvédenek,mankóként szolgálnak.

A liberálisok pedig kitépnék az emberke kezéből ezt a pajzsot.

2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
50%

"Mert a liberalista elvek megakarják bontani a nemzeti egységet.

Mesterségesen megakarják változtatni a nemzet etnikai összetételt.


A liberálisok mindent támogatnak, csak ne legyen normális.A pedofíliától kezdve a zoofíliáig, mindent. "


Ezek az általános téveszmék. Ha ezen túlteszed magad, rájössz, hogy te is liberális vagy. Én is kidobnám a hőzöngő cigókat a kocsmámból, és be se jöhetnének többet. Ez nem liberális kérdés. Az emberek pedig maguk keverik a nemzeteket önszántukból. Senki se mondta 400.000 magyarnak hogy keveredjen Nyugat-Európában, maguktól mentek.

A pedofíliát meg annak elfogadását ráhúzni a liberális emberekre pedig egyenesen rágalom. Azonnal börtönbe minddel.

2014. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!