Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok ez ellen nem...

Liberálisok ez ellen nem tiltakoznak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egy hangyányit megszegték az emberi jogokat az unió teljes beleegyezésével.



2014. júl. 4. 22:53
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
65%

Miért kellene Oroszországba költöznie?


Nem mindenki kozmopolita internacionalista, mint ti.Nem mindenki cseréli le a hazáját oly könnyedén, mint ti.


Ti meg költözzetek Marseilleba, az a nektek való hely.Jó sok színes, jó sok multikulturalizmus meg jó magas bűnözési ráta.

Pont nektek való.

2014. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

# 38:

Imádom az ilyen érvelési hibákat. Valaki nem ért egyet/nem hisz a mainstream nyugatról kézi vezérelt médiának, akkor az egyből Putyin imádó és minden álma Oroszországba költözni... Hát, képzeld el, hogy nem. Sőt, még csak Jobbikos sem vagyok és nem szeretem az arabokat.


Now what?

2014. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Ha az oroszok beavatkozának, akkor 24 órán belül nem lenne Ukrajna. Jobb is lenne azt az egész országot elpusztítani
2014. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ha nem csak a jobber ideológiai fejtágítókon vennél részt, és ha a liberálist nem szitokszónak használnád, talán jobb emberré válhatnál.

Persze némi önálló gondolkodással együtt, de erre kevés esélyed van...

2014. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
83%

# 44:

Kedves válaszoló, ha nem csak a liberális ideológiai fejtágítókon vennél részt, és ha a jobbert nem szitokszónak használnád, talán jobb emberré válhatnál.

Persze némi önálló gondolkodással együtt, de erre kevés esélyed van...


érzed a logikai hibát?

2014. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

A liberalizmus mindig is egy önzetlen eszme volt.

Szemben a jobberséggel, ami önzés, és ostobaság.

2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
A liberalizmus pont, hogy egy önző eszme, hiszen csak az egyénre koncentrál, nem egy adott közösségre.
2014. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
77%

# 46:

Valóban ezt tapasztalom, amikor az Andrássyn szőrös fenekeket kell látnom tangában.


Meg amikor emlékszem, hogy ezek a liberálisok, akik megszavazták a szőrös osztrákot a dalfesztiválon, mennyire toleránsak voltak az orosz énekes lányokkal, akik semmit nem tehetnek Putyin politikájáról. Sőt, akkor is robbant a toleranciabomba, amikor kapcsolták az orosz tévéseket, hogy elmondják a pontokat.


Meg amikor a cigányokkal szemben kedvező ítéletet hoznak faji alapon és így folytathatják tovább a "megélhetési bűnözést".


Tényleg tök jó a liberalizmus, kérek még.


Ezzel szemben a nemzeti szocializmus (jobberség):

[link]

2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

" A liberalizmus pont, hogy egy önző eszme, hiszen csak az egyénre koncentrál, nem egy adott közösségre."


Addig koncentrál az egyénre, amíg az a közösséget nem hátráltatja illetve okoz neki kárt.


"Valóban ezt tapasztalom, amikor az Andrássyn szőrös fenekeket kell látnom tangában. "


Akkor ne nézz oda.


"Meg amikor emlékszem, hogy ezek a liberálisok, akik megszavazták a szőrös osztrákot a dalfesztiválon, mennyire toleránsak voltak az orosz énekes lányokkal, akik semmit nem tehetnek Putyin politikájáról."


Nem követem az ilyen dalfesztiválokat, konkrétan mire is gondolsz itt? Mit csináltak az énekes lányokkal?


"Meg amikor a cigányokkal szemben kedvező ítéletet hoznak faji alapon és így folytathatják tovább a "megélhetési bűnözést". "


Szerinted a pozitív diszkrimináció egy liberális dolog? Nyilván nem, ezért szalmabábokkal vitatkozol. Továbbá igazolnod kéne, hogy a cigányoknak tényleg kedvezőbb ítéleteket hoznak. Persze akkor bebuknátok a kedvenc érveteket, miszerint a cigányokkal tele a börtön. Most vagy tele van velük a börtön vagy nem is ítélik el őket.


"Ezzel szemben a nemzeti szocializmus (jobberség): "


Nézzük csak:


-áltudományos, igazolatlan baromsággal próbálták egy kiragadott csoport felsőbbrendűségét igazolni. Ma már ezt a modern tudomány zagyvaságnak tartja.


-tönkretették a tudományos életet, Einstein elleni lejárató-hadjáratot folytattak csak azért mert zsidó volt, és az összes végtelen baromságot képesek voltak előkukázni, amit német talált ki. (pl. a Hörbiger-féle Welteislehre, eugenika, frenológia)


-A képen felsorolt célkitűzések döntő része egy pozitív, értékes elképzelés, azonban nem tükrözi a nemzetiszocializmus lényegi magját, ami abból áll, hogy bizonyos csoportokat áltudományos érvekkel alsóbbrendűbbnek állítanak be, továbbá megfelelő igazoltság és téves módszertani háttér mellett különféle világösszeesküvéseket vizionálnak, továbbá tagadják az emberek egyenlőségét.


és a problémák:


"erős etnika..."


Egészen konkrétan mit is jelent ez? Mi az az erős etnikai identitás? Esetleg az, amit fentebb fejtegettem?


"ismert hazugságok..."


Mik azok az ismert hazugságok? Relativitáselmélet? Modern részecskefizika? Modern biológia?


Ezek olyan tudományos ismeretek, amik vagy sebészi precizitással boncolják fel a náci ideológia gyökerét vagy éppen zsidókhoz köthetők, akikről ugye köztudott, (nácisztánban, persze) hogy nem lehetnek okosabbak a felsőbbrendű fajhoz képest.



Továbbá mit jelent, hogy a média külföldi befolyásolásának megakadályozása? A médiában lévő tisztségeket csak magyar állampolgár töltheti be, vagy esetleg csak magyar műsorokat lehet vetíteni a médiában?


Egészen konkrétan mit ért a kép a terrorizmus alatt?


Továbbá mi az, hogy az oktatásnak praktikusnak kell lennie? Picit részletesebben kifejtve, hogy nézne ez ki?


Mit értenek az állampolgári kötelességek alatt?


No meg mi az, hogy minden háborúból származó profitot el kell venni? Ennek egyáltalán nincs is semmi értelme, hiszen háborúzni nem magánszemélyek szoktak, hanem az állam. Vagy itt a privát biztonsági cégekre gondolt a szerző?

2014. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

# 49:

Időhiány miatt és azért, mert tudom, hogy csak szélmalomharc lenne; pár dologra reagálnék:


"Addig koncentrál az egyénre, amíg az a közösséget nem hátráltatja illetve okoz neki kárt."


Megint csak a cigányokra utalnék akkor, amikor beköltöztetik őket egy jobb környékre. Ilyen példa volt Győr egy városrésze, ami szigetként híres. Régen az volt a multikulti bölcsője, zsidók, svábok, szlovákok, amit csak akarsz. Szép patinás épületek, kellemes környezet, jó hangulat. Aztán kinézte magának (feltehetőleg, mivel más okot nem vélek felfedezni) egy befektetői csoport azt a részt, betelepítették a cigányokat (liberalizmus) és lelakták az épületeket, levitték az ingatlan árakat és most úgy néz ki, hogy befektetők potom pénzekért felvásárolják a putrikat és szálloda lesz a helyén és hasonló szabadidős dolog.


Amikor a közre rákényszerítik a cigányok jelenlétét, az már közösségi károkozásnak minősül nálam.


"Akkor ne nézz oda."


Rossz érv. Itt is a közt hátráltatják az értelmetlen felvonulással, ráadásul én is mondhatnám, hogy vonulgasson máshol ennyi erővel.


"Nem követem az ilyen dalfesztiválokat, konkrétan mire is gondolsz itt? Mit csináltak az énekes lányokkal?"


https://www.youtube.com/watch?v=77A1oUn146w Itt jelentkezett be az orosz és ment a hurrogás.


https://www.youtube.com/watch?v=g9if_MVl45Q


https://www.youtube.com/watch?v=vHAfya_6BPA

I hope it's enough spoonfeeding for you.


"Szerinted a pozitív diszkrimináció egy liberális dolog? Nyilván nem, ezért szalmabábokkal vitatkozol. Továbbá igazolnod kéne, hogy a cigányoknak tényleg kedvezőbb ítéleteket hoznak. Persze akkor bebuknátok a kedvenc érveteket, miszerint a cigányokkal tele a börtön. Most vagy tele van velük a börtön vagy nem is ítélik el őket."


Miért? A pozitív diszkrimináció nem liberális dolog? Ahhoz pedig, hogy igazolnom kéne, fel kéne sorolnom Magyarország összes ítéletét ahhoz, hogy bizonyító erejű lenne, de neked a reakciód annyi lenne akkor is, hogy nem válaszolnál rá, inkább csendben maradnál. Nincs nekem ehhez kedvem.


Tele van velük a börtön -> hatalmas a cigányok aránya a börtönökben, de még így is szabadon garázdálkodnak. Mondom ezt úgy, hogy én is csak a szerencsémnek köszönhetően éltem túl egy konfrontációt úgy, hogy egyszerű járókelő voltam éjszaka.


A képre nem reflektálok, mivel ezt nem én csináltam, csak lefordítottam magyarra. Hidd el, nálam okosabb emberek írták ezt, de ha gondolod átirányíthatlak hozzájuk és megkérdezheted az ő véleményüket. Biztos szívesen segítenek.

2014. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!