Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok ez ellen nem...

Liberálisok ez ellen nem tiltakoznak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egy hangyányit megszegték az emberi jogokat az unió teljes beleegyezésével.



2014. júl. 4. 22:53
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
45%
Az amerikaiakat az Ukrán kormány hívta. Az oroszokat nem. Ez viszonylag nagy különbség.
2014. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Jah jah ez nem érvényes mert nem a szaros nyugatot szolgálta. Persze az egyből érvényes volt amikor a nyugatbarát népírtót "megszavazták". Hááát perszeeee...

Meg angliának ahogy fenyegetőznek ha kilépsz akkor lesz ámm.. de amúgy mindenki mehet áááám.. Jah nagy demokrácia csak élesben már nem gyakorolják inkább ölik a népet. Ezek után vonják ki a tankokat????? Mi van? Inkább többet fognak küldeni.

2014. júl. 4. 23:07
 13/50 anonim ***** válasza:
16%

A kérdezőnek igaza van.

Még szerencse, hogy a végén Oroszország úgy is szét fogja szedni az egész EU-t és felszabadítanak minket is a nyugati elnyomás alól, ahogy egész Európát is és véget ér az amcsi korszak.


Végre mind jólétben fogunk élni, nem lesznek csúnya, gonosz szakállas nénik és megy majd az ortodox mise az egész kontinensen. Én már alig várom.

2014. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Meg addig demokratukus volt a líbiai khadafi is amíg amerikai segget nyalt. Utána meg gonosz diktátor. Ahogy az egyiptomi is. Nagyon érdekes.
2014. júl. 4. 23:08
 15/50 anonim ***** válasza:

Ez csak liberális propagandavideó.

A helyi lakosok és az azok kik birtokában vannak a releváns információknak, tudják már a hónap eleje óta, hogy épp kobaltbombákkal demokratizálja az EU Oroszország égető belügyét.

2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
57%
Ukrajna gyakorlatilag egy mesterséges állam, a Szovjetunió felbomlása előtt nem is létezett, területeinek egy részét is csak kölcsönbe kapta Oroszországtól, vagy a szomszédjaitól rabolta.
2014. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
23:07 Szegény marha. Nem látod itt van az orrod előtt. Mit tesz a nagy demokrácia ha tiltakozik a nép. Elég akár okt 23. ára gondolni. Egyre pénzesebb a gazdag egyre szegényebb a szegény. Ez nem fog változni. Még németben is rosszabbul élnek mint régen.
2014. júl. 4. 23:10
 18/50 anonim ***** válasza:
40%

Az ukrán, illegitim kormány hatalomra kerülése előtt is voltak már amerikai zsoldosok Ukrajnában. Bizonyítékok vannak arra, hogy egy amerikai zsoldosok lőtték le a rendőröket és a tüntetőket, valamint az ottani segítő ápolókat, hogy ezzel is szítsák a feszültséget. Akkor még Janukovics ha jól emlékszem az országban volt.


Ezzel kezdődött az egész. Ráadásul az oroszok NINCSENEK jelen Ukrajnában, míg a nyugati hatalmak igen. Pedig a keleti régióban lévő ukránok hívták már az oroszokat.


Orosz tankok... Ha jól tudom, mi is orosz tankokat használunk.

2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
5%

# 18:

Azt kifelejtettem, hogy az első bekezdésemmel arra utaltam, hogy nem a hivatalos ukrán kormány hívta be az amerikaiakat, ergo felforgatás ment... Szóval nem is tudom, hogy ki nem játszik korrektül.

2014. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan ezt csinálták/csinálják a zsidók is Palesztinában, így ha ezt elleneznék akkor azt is ellenezniük kellene
2014. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!