Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok ez ellen nem...

Liberálisok ez ellen nem tiltakoznak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egy hangyányit megszegték az emberi jogokat az unió teljes beleegyezésével.



2014. júl. 4. 22:53
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, vegyél be három nyugtatót és aztán gyere vissza.


"az oroszok NINCSENEK jelen Ukrajnában"

???????

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Már hogyne lennének????????

2014. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
36%

# 20:

Ne várj tőlük következetességet. Szerbia és Montenegró (?) esete például. Ott teli pofával támogatták a függetlenedésüket, de az Ukrán keleti részen, ahol népszavazás döntött róla, leszarták és inkább vérbe fojtják az egészet.


Még jó, hogy a tűzszünetet is Putin és az oroszok rúgták fel, igaz?

2014. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
42%

Neked mi bajod van?

Megmondtam, hogy igazad van, Oroszország fel fogja szabadítani Európát és mindenhol beköszönt majd a jólét és boldogság, ami Oroszországban van.

Én egyetértek veled, te miért vagy ellenem?

2014. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
2014. júl. 4. 23:16
 25/50 anonim ***** válasza:
68%

A zsidó-palesztin dolog teljesen más.


Ukrajna egy nyugati hódítás akarna lenni.


Az EU-nak új piac kell, meg a magyaroknál, lengyeleknél is olcsóbb munkaerő, akiket lehet csicskáztatni meg ki tudnak használni a multinacionális cégeik.

Illetve Ukrajnának jó minőségűek a földjei, azt is feltudnák vásárolni.


Fogadni mernék, hogy Eu csatlakozás után a most megmaradt ukrán iparból semmi sem maradna, semmi nem maradna ukrán kézben.

2014. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
23:17 Ahogy a szovjetuniónak az eunak is terjeszkednie kell mert különben összeomlik. Egy idő után ez meg fog történni. Csak ami marad az nem lesz fincsi.
2014. júl. 4. 23:19
 27/50 anonim ***** válasza:

# 23:

Mert demagóg vagy és nem vagyok agyatlan jobbikos, mint egyesek.


# 21:

Ezt nem vitatom, már egy hónapja nem követem az ukrán eseményeket, mert annyi volt a dezinformáció. Egyébként: "1941. június 26-án ismeretlen, felségjel nélküli repülőgépek bom­báz­ták Kassát és környékét, a három gép támadása 32 halálos áldozattal járt." ismerős?


# 25:

Nem maradna, előre is lett ez vetítve. Ráadásul megállapodtak arról is, hogy több százezer cigányt fognak oda "küldeni" és nekik be kell fogadniuk őket.


[link]


Igaz ezt még Janukovics írta alá akkor, amikor még ő is egyetértett a csatlakozással.


# 26:

Ez engem inkább a Római Birodalomra emlékeztet. Csak itt nem sima rabszolgák, hanem bérrabszolgák kellenek.

2014. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Róma... ott legalább meghagyták a kultúrákat sőt megtanulták azokat. Mindent a görögöktől tanultak. Amúgy az is diktatúra volt. Korrupt. Halál járt a lázadásért. Mi a különbség? Hogy van tévé és étel? Kicsit kényelmesebb viszont hogy szabadabb e? Nem. Szerintem tiszta szovjetunió csak fegyverek helyett gazdasági fenyegetőzés van. Persze ha kell megölik a népet.
2014. júl. 4. 23:26
 29/50 anonim ***** válasza:

"A zsidó-palesztin dolog teljesen más."

Miben?

2014. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, higgadj már le. Agyvérzést fogsz kapni.

Ha sikerült lehiggadni, akkor pedig irány a történelemkönyved.

2014. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!