Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok ez ellen nem...

Liberálisok ez ellen nem tiltakoznak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egy hangyányit megszegték az emberi jogokat az unió teljes beleegyezésével.



2014. júl. 4. 22:53
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

# 30:

Kíváncsi lennék azért, hogy mire gondolsz.

2014. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

23:28 Amit úgy írtak át ahogy akarták? 56ról mit tanítottak törin 89 előtt? Jaaah... hogy lehet hogy nem mondták el az igazat? A mai rendszer persze egyáltalán nem korrupt és hazug. Mindig a színtiszta igazat mondja. Nem is ölik a népet csak világítást akartak adni a sötét miatt. Azért gyújtottak fel a várost. Igen segítőkész nyugatiak.

Mindig tudják hogy kell afrikaiakat dolgoztatni kiírtani az indiánt ópiumot adni kínának kiírtani a kelet ukránokat és az egész közelkeletet. Hogyan kell vietnámban nőket erőszakolni miután óvodára napalmot doptak vagy... inkább olvasgass te... te szerencsétlen proli.

2014. júl. 4. 23:33
 33/50 anonim ***** válasza:
#31, mire lennél kíváncsi?
2014. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

# 33:

Hogy minek nézzen utána a történelemkönyvben.

2014. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
67%
Én az ilyen ostoba kérdések és hasonlóan értelmes válaszok miatt tiltakozok. Nem lehet több az átlagéletkor 13-nál.
2014. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
73%

#34

Annak, hogy a római birodalom és az EU hogy bánik a népekkel. Szerintem elég szembeötlő a különbség. Ide nem küldenek helytartókat, akik kivégeztethetnek akárkit akinek nem tetszik a rendszer. Bármikor kiléphetünk és nem kell a jelenlegi vezetőnket istenként imádni. Bárkiről bármit írhatunk félelem nélkül. Hogy mi a különbség a SZU és az EU között... Hogy mennyi pénzt vettek el tőlünk az orozok és mennyit adnak a nyugatiak. Hogy mi történt, mikor ki akartunk lépni a SZU-ból meg azokkal, akik ki akartak lépni a Római Birodalomból. Ellenben most simán ki lehet lépni az EU-ból. Hogy a "gazdasági fenyegetőzés"-t (=ha aláírtad ezt, akkor légyszíves tartsd már be) mennyire nevetséges összehasonlítani a népirtásokkal amiket a RB és a SZU csináltak. Senki nem hasonlítaná a jelenlegi helyzetünket a fenti kettőhöz, csak ha nincs tisztában a történelemmel és nincs tisztában a jelen helyzetünkkel.

2014. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

# 36:

Ez igaz, amit leírtál; viszont azt is látni kell, hogy a mai világban, főleg az internet világában azt lehetetlen lenne kivitelezni, amit régen műveltek. De már az is nehéz lenne, amit az SZU idejében csináltak. Manapság már sokkal kifinomultabb módszerekkel operálnak, mint régen, de a lényeg ugyanaz. Legalábbis szerintem.


Ez az ukrán balhé pedig egy aljas húzás volt, bárki is kezdte.

2014. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
72%

Én már csak azt nem értem, hogy te és a hozzád hasonló balfékek mi az öreg kutyaisten bolhás farkát kerestek még a hanyatló, barbár és primitív Nyugaton, ha Oroszország annyira remek és varázslatos hely?


Nézd kérdező, nyugodtan el lehet húzni innen, nem kell itt élned az EU-ban. Hidd el nekem, ha rajtam múlna, már rég hoztam volna valami törvényt arra, hogy aki Oroszországba akar költözni innen, az nyugodtan tegye meg és mosolyogjon szépen utána, mert Putyin szereti őt. Mehet majd literszámra a vodka és zsákszámra a füstszűrő nélküli cigi minden mennyiségben, tuningolhatjátok a Zsigulikat és a Zaporozseceket, amikkel szállítjátok majd a mackónadrágos, alkoholista lotyóitokat a pajtadiszkókba, ahol addig toljátok majd magatokba a krokodilt, amíg csontig le nem rohadtok tőle, ha előtte nem visz el a TBC vagy az AIDS.


Megkapnátok az orosz jóléteteket, ha én dönteném el, hogyan legyenek a dolgok.

2014. júl. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Öljük meg és fosszuk ki a kisebbet mert így a helyes? Vagy ezzel mit akartál mondani? Ha nem tudnának kínában olcsón gyártatni és szarér hugyér szegény országok jövevényeivel dolgoztatni afrikaiakkal gyémántot mosatni meg hasonlók akkor noss... nem lennének ilyen helyzetben. Európa önmagától nem tudna semmit csinálni annyira nincs olaja meg élelmiszere ennyi millió embernek.

Szóval szerinted ha ferike ugye hogy tőled és a klasszikustól idézzek "ellehet menni" szóval ha ferike elveszi a nyalókát pistikétől ezért sokkal több nyalókája van az jogos? Ferike az ügyes Pistike meg egy szerencsétlen? Mert ezt állítod...

2014. júl. 5. 08:29
 40/50 A kérdező kommentje:
Mindenki alsóbbrendű aki nem a nyugathoz tartozik. A nyugat ezt fegyverrel vési az agyukba és te erre azt mondod tök jogos? Nézz már egy kicsit tükörbe... Szerinted az tök jogos hogy éhező gyerekek csinálják neked kínában a sok szart amit te itthon megveszel? Aztán leszólod kínát? Rohadt suttyók viszont nélkülük hatszor annyiba kerülne. Mesterségesen ennyire olcsó a termék. Mint a kommunizmusban. Mivel az a kínai kisgyerek éhenhal és azért dolgozik hogy esetleg a 90 éves mamának vigyen egy tál levest naponta akit szintén befognának dolgozni ha lehetne. http://www.youtube.com/watch?v=Byc4hGCpI-U
2014. júl. 5. 08:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!