Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisokhoz szól a kérdésem...

Liberálisokhoz szól a kérdésem. Mikor veszitek észre, hogy ez itt nem működik?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok se jobbikos, se egyáltalán jobb oldali. Semmilyen párthoz vagy politikai oldalhoz nem húzok, ezek csupán észrevételek.


Tehát arra irányul a kérdésem, hogy ebben a fene nagy liberalizmusban, esélyegyenlőségben hívők miért járnak csukott szemmel? Jártatok mostanában Franciaországban, mondjuk Párizs környékén? Esetleg Londonban? Ott aztán végképp lehet látni az ilyesminek a következményeit. Rengeteg bevándorló, többet látni egyes negyedekben(amit OKKAL kerülnek mások) mint "őslakosokat". Ordít az utcán hangszórókból az ostoba arab ima, a bűnözés hihetetlen méreteket ölt. Magyarországon ebből a szempontból "jobb" a helyzet, itt még nem ez van, de van itt is elég probléma. Például nyugodtan el lehet menni egy-egy szabolcsi vagy borsodi településre, és szétnézni, hogy a szegényromák.


Mikor fogjátok fel, hogy ez Európa, és nem az USA. Ott elve bevándorló volt mindenki, valamint értelmes a bevándorlási politika, és szerencséjükre inkább a normálisabb embereket engedik be, így megélhet együtt a Föld összes nemzete egy országban. Ez itt nem működik, és nem is fog, nyissátok ki a szemeteket végre.


2014. márc. 5. 08:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
basszus, tényleg, igazad van, én eddig mint valami kóbor szellem, nem is tudtam, hogy ez így van, de hála az Anonander Rake nevű felhasználónak, felvilágosodtam
2014. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
62%

"...az ostoba arab ima..."


Ez egy igazi inteligencs vélemény!

2014. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom a múlt héten járt Marseille-ben meg Londonban. Azokat a negyedeket eddig is kerülte a normális ember, mivel ezelőtt fehér kisstílű bűnözők laktak benne.
2014. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

ma 09:17


Minden vallást elítélek, de gondolom te nagyon örülnél, ha mondjuk BP-en vagy Debrecenben erre kelnél:

http://www.youtube.com/watch?v=Ja_xnCFOen0


Meg arra, hogy európait nem is látsz szinte magad körül.


ma 09:22


Párizsban 2 éve voltam, Londonban meg Januárban, a tesóm ott lakik. Elszomorított amit láttam, és az ott élők sem igazán örülnek ennek, bármennyire is próbálja ezt nyomni a liberális propaganda.

2014. márc. 5. 09:36
 5/42 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

A liberalizmusnak köszönheted, hogy írogathatod a véleményedet, és senki nem rúg seggbe érte...

Örülj neki, hogy VANNAK emberi szabadságjogaid.

Nem biztos, hogy egy diktatúrában is lennének.

Senki nem garantálná, hogy te lennél a diktátor. :)


Akkor akarj diktatúrát, ha kifejezetten azt szeretnéd, hogy parancsoljanak neked, hogy korlátozzák a jogaidat, cselekvési szabadságodat.

2014. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a kérdéshez. Te örülnél ha beköltözne a városodba pár ezer néger/arab és világba ordítanák a sivatagi kultúrájukat?
2014. márc. 5. 10:12
 7/42 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, nem örülnék. Valószínűleg ők sem örültek, mikor beköltöztek az országukba az európaiak...


És DE, van köze a kérdéshez annak amit írtam, mert TE címezted a liberálisoknak. Ha a világ egyes folyamatait a liberalizmus nyakába varrod, akkor azért lásd annak a másik oldalát is.

2014. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
34%

Képzeld, veled ellentétben engem nem zavarna, hogy milyen bőrszínűek költöznek a városomba. Ha sokezrével jelennének meg hirtelen az zavarna, nem a színük. Az is zavarna, ha fél Békéscsaba költözne a szomszédomba.


"ostoba arab ima"? Ja, de gondolom a magyar bulik meg magyar boltok azok mehetnek? Mert szerinted az a civilizált, az a nyelv, amit meg a világon a magyarnál röpke 400 millióval többen beszélnek az ostoba? Hát igen, meg te vagy a rasszista helikopter.


Képzeld, itt is ismét bemutatásra kerül az a csúnya igazság, amit itthon nem tudtok beismerni a romákkal kapcsolatban: az embernek van egy kiirthatatlan ösztöne a túlélésre, és ha gazdaságilag le is próbálod nyomni őket a sárba, ők máshol megpróbálnak kitörni.


Most nem fogok belemenni történelemórába, mert csak a szokásos náci mentegetőzést nyomnád, hogy ÉN SZEMÉLYESEN NEM VAGYOK FELELŐS, de képzeld az tény, hogy minden fehér európai meg a mi őseink kollektíven vagyunk felelősek azért, hogy a világ 3/4-t gyarmatként kizsákmányoltuk és nem engedtünk teret a saját fejlődésüknek csak azért, hogy mi aranytól csillogó palotákat meg hadihajókat építhessünk párszáz évvel ezelőtt. Te vagy az agyatlan csukott szemmel járó ha ilyen összefüggéseket nem látsz meg.


Most állni kell a cehhet és kész, így megy a világ.


Ja, az meg a kedvencem, hogy az Utazás témában, de itt is mindig megemlítődik Párizs, mint valami élhetetlen gettó. MÉGIS MIÉRT? Létezik Street View, ugyan tudnál nekem mutatni olyan turisztikailag frekventált részeket, amiket kifogásolsz? Nem a kiutalt állami panellakásokat, mert szerintem nálunk se a Leonardo da Vinci utcába irányítjuk a mi turistáinkat. Csak Párizsban 5x jártam, máshol Fro-ban még 2x és soha nem ért semmi bajom és nem vettem észre semmit ebből az elmesélt szörnyűségből. A legnagyobb bajom az volt, hogy Párizsban mindig esett az eső, amikor ott voltam.

2014. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"ez Európa, és nem az USA. Ott elve bevándorló volt mindenki"


Mondd ezt az ott élő indiánoknak.

2014. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
27%

Ha csak egy olyan ország is van amelyik a másik fölé akar kerekedni onnantól a liberalizmus bukik és előtérbe kerülnek a nemzeti érdekek. Hogy van e 1 ilyen ország? Erről szól a világ!


A liberalizmus csak egy utópia, amivel cumiztatják a népet!

2014. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!