Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szüksége volt a világnak...

Szüksége volt a világnak Albert Speer képében egy jó nácira?

Figyelt kérdés
Még ha nem is volt igaz, de elmondhatta 1965 után személyesen hogy milyen volt nácinak lenni. Segitett ez feldolgozni az egészet az emberiségnek, vagy mindegy volt?
2013. nov. 7. 22:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Oroszországgal szövetséget kötött. Ahogy akart az angolokkal is de lelőtték a gépet ami béketárgyalásra indult."


erre csak megjegyezném, hogy az Rudolf Hess volt, ha arra gondolsz. Nem lőtték le, hanem elfogták miután saját szakállára elrepült.

2013. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudod megnézni. Akkor kár vitatkozni így nem fogod megérteni. Pontosan nem tudom hogy voltak Hess az biztos hogy ment de talán volt egy másik is nem tudom pontosan. Mindenesetre még a háború előtt tartottak összejöveteleket teadélutánokat stb. Az egészben ahogy állítja a média mennyire valótlan hogy egy senki egy mázoló egy orbitális diktátor lesz. Ez csak támogatással valósulhatott meg. De megint nem ezen akarok vitatkozni ha a videón. Mert az hogy ezen vitázunk ez a lényeg hogy eltereljék a témát.
2013. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
szarrábombázzuk az angol gyárakat majd londont majd megyunk békéről tárgyalni de ezek a csunya angolok nem akarnak velünk békét
2013. nov. 8. 14:59
 34/38 anonim ***** válasza:
Háború előtt akarták okos. De nem akarok személyeskedni megint. Ha lesz normális net hozzáférésed nézd meg a videót.
2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem 51 %-kal nem érdemes foglalkozni. Ennyi zöldséget már régen láttam összehordva egy helyen.
2013. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
hess a háboru alatt repült át nem?
2013. nov. 8. 15:11
 37/38 anonim ***** válasza:

Helyes. Nézd meg. Mindkét oldal pénzelve volt benzinnel és fegyverrel. Nem lényeg. Churchil idézetek:A történelem majd feljegyzi. Tudom, mert én fogom megírni.

Az államférfi a következő nemzedékre gondol, a politikus csak a következő választásokra

Nincs olyan, hogy közvélemény. Csak közzétett vélemény van

demokrácia legjobb dolog a világon csak egy a gond vele amikor a nép is beleszól

2013. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
kimoderálták a zsidós hozzászólásaimat
2013. nov. 8. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!