Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szüksége volt a világnak...

Szüksége volt a világnak Albert Speer képében egy jó nácira?

Figyelt kérdés
Még ha nem is volt igaz, de elmondhatta 1965 után személyesen hogy milyen volt nácinak lenni. Segitett ez feldolgozni az egészet az emberiségnek, vagy mindegy volt?
2013. nov. 7. 22:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

ok kell egy világbank amit irányítunk de egyenlőre európa a legerősebb. okozat háború és adósság

de itt egy oktatófilm: http://www.youtube.com/watch?v=M_4OAIwTvLg&feature=c4-overvi..

ez kicsit jobban összefoglalja

2013. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Banyek veled nem lehet normnálisan beszélhetni, kis véleménykülönbség, de még egy sima felvetés esetén is egyből személyeskedsz. Ez nem a második világháboru hogy szarrá bombázzuk egymást ha nem értünk egyet, hanem egy kérdés a gyakorikérdések.hu-n!
2013. nov. 8. 13:33
 23/38 anonim ***** válasza:
kicsit kitérő válasz de ti kezdtétek hogy mit szívtál stb. Én semmi ilyet nem írtam
2013. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Mellesleg a videó tartalmát persze máris figyelmen kívül hagyva tovább kúszik a fonál és te kezdesz el személyeskedni.
2013. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
ha sértőt írtam bocsánat. Én elismerem Pl. hogy biztos csak tv ből stb. bocsánat de megint túl siklunk a lényeg felett és kiforgattyátok a szavaimat elsiklotok a lényeg felett. Ezért írtam hogy mind1 mit írok.
2013. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Kérdező: Speer azért nem ismerte el, hogy tudott a táborokról, mert akkor halálra ítélték volna. Viszont más dolog a létezésükről tudni, és más arról, hogy pontosan mi folyik bennük.
2013. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ilyet kimondott ezt szűrted le a videóbol? Pedi nem ez volt a mondanivalója. Nincs szükségünk a gazdag gyárosok befolyására. Ez az ország pl: remekül ellátná magát élelmiszerrel. Pont ők nyomnak el. Szóval nem tudom miket rósz fel nézd meg a videót. Nem mondott senki ilyen zsidózást. Ártatlanokat öltek mindenhol. Ártatlanul ölnek arabokat, zsidókat, szlávokat, németeket, oroszokat, franciákat. Ez a háborúval járt. Drezdát is lebombázták nem akartam felhozni mert egy marhaságnak tartom nem ez a lényeg. A videó tartalmát elemezd ki. Az az igazság.
2013. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

nem a videóról beszélek hanem hitlerről aki utálta a befolyásos gazdag zsidókat s miattuk elgázosította az orosz zsidó parasztot.


te ugyanugy egy kalap alá vonsz engem egy másik gyikkal mint hitler ezeket a zsidókat

2013. nov. 8. 14:27
 29/38 anonim ***** válasza:

Hitler nem gázosított. Nem vonlak egy kalap alá csak az zavar hogy nem nézed meg a videót. Benne van miért történt a háború. A gázkamrák a következők voltak. Mint ugye mondtam a kommunizmus és nemzetiszocializmus ugyan az. A módszerükben ott voltak a gulágok. Oda küldték nagyon szar körülmények közé a népet dolgozni. Nem gázosítottak el senkit csak a rossz életkörülmények és a járványok plussz éhezés miatt meghaltak. Stálin kezde a zsidókat elgázosítani mert félt hogy körülötte mindenki zsidó és el fogják árulni. Meg is mérgezték.

De ne ezen akadj ki ez csak arra van hogy ők legyenek a gonosz nácik amit rálehet húzni mindenkire aki a videó tartalmát megérti. Plussz csomó segélyt vesznek fel

De mondom nézd meg a videót annyi az egész sztori.

Felőlem János Pál pápa is lehetne nem csak zsidó az a bankos de amit tesznek az bizony a totális diktatúra és kontroll. Egyeduralmi bank pozíció. Mivel ma már az isten a pénz ők a helytartói.

2013. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

tálin kezde a zsidókat elgázosítani mert félt hogy körülötte mindenki zsidó és el fogják árulni.


ezt elírtam szóval gulágokba küldeni ne gázosítani

2013. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!