Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olajért, földgázért minden...

Olajért, földgázért minden eladó? Azeri gyilkos ügye.

Figyelt kérdés
Az ország becsületét adták el egy tál lencséért! Ez a "magyar kormány", ezeknél sok pénzért minden eladó?!
2012. szept. 1. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

"A magyarok 80%-a azt se tudja, mi ez az ügy és/vagy tesz rá magasról.

Nagyon max 10-15ezer ember tiltakozott a facebook-on meg

pár fórumon vitatkozgat rajta párszáz ember."


válasz :


Legutoljára, amikor néztem, akkor pár millió örményt k.rvára zavart az ügy. Azért ők is számítsanak már, elvégre pont arról van szó, hogy milyen szépen meg lehet úszni, ha valaki megöli egyiküket."



Beszarok.


jön egy komment, hogy a magyarok 80%_a leszarja ezt az ügyet, te meg azzal vágod ki magad, hogy dehát az örmények többmillióan tiltakoznak. Az örmények mióta magyarok ?


Amúgy tényleg leszarják a magyarok, jó lenne, ha a tizenpárezres facebookozó csoportból (akik között ott vannak a balosok, DK-sok, orbánutálók szép számmal), nem kerítenél, kerítenétek olyan bődületes túlzásokat, hogy a magyarok milliói fellázadtak volna..



Amúgy érdekes, még mindig elég kevesen tudnak arról, hogy az azerinek megölték korábban az örmények a rokonait, sőt, még vas-hétfő környékén ha valaki, aki tudott róla korábbról, le merte írni, arra azt mondták sokan, hogy hazudik meg hogy ez csak azóta terjed , hogy megtörtént az ügy és biztos a csúnya gonosz örmény-utálók terjesztik.

2012. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:

"Az ATV beszélt róla.


[link]


Az Index is. Ha esetleg meg is nézed ezeket a portálokat, és nem csak elhiszed az infót valami hülye jobbos provokátornak, akkor láthatod, hogy megint baromságot mondtál."



Akkor miért is van az, hogy az emberek 90%-a még mindig nem tudja, hogy ez volt az előzmény ?

Érdekes, nem túl aktívak ennek a leközlésében a baloldali médiumok, de azok is csak most kezdték el leadni...

2012. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 yossarian44 ***** válasza:

"Aki nem látja át vagy nem ismeri be, mennyire eltúlzott, hatásvadász és meggondolataln döntés volt ez az örmény elnök részéről, az nyilván antijobbos vagy antiorbános és szeret ebbe kapaszkodni."


Ember, az örmények nem úgy vannak ám az azeriekkel, mint mi a szlovákokkal. Még most is él több százezer örmény, akiknek a családját azeriek ölték meg, aki azeriek miatt menekült el egy háború elől, amely több, mint 30.000 halálos áldozatot követelt. Az örmények itt nem drámáznak, nem hatásvadászkodnak, hanem nekik ez e kérdés ennyire fontos, hisz még mindig hadban állnak az azeriekkel, még mindig nem született békekötés, csak van köztük egy törékeny tűzszünet.


Aki ezt nem érti meg, az szerelmes Orbán Viktorba, és a Fideszbe, és az agyát rég elhelyezte egy narancsszínű dobozba, ahol az szépen el is rohadt. (Igazából nem így gondolom, de én is le tudok vonni konzekvenciákat abból, hogy te miért nem bírod felfogni, hogy egy tömeggyilkosságos történetbe tenyereltünk bele, ahol bizony a diplomáciai kapcsolatok megszakítása egy enyhe reakció.


"A saját politikai hibáikat, azt, hogy ők is írtották az azeriakat, tudomásul sem véve."


Persze, hogy nem veszi figyelembe, melyik politikus teszi? De ez egyébként nagyon nem tartozik a tárgyhoz, még mindig ott tartunk, hogy szabad-e gyilkost kiengedni. Az, hogy az örmények is voltak suttyók, az irreleváns a baltás gyilkos tettével kapcsolatban.


"Hasonlóan hatásvadász és gusztustalan dolog a náci Németországgal példálóznod meg Hitlerezned . Ugyanis azok az európai országok, az USA, amelyek napjainkban is csinálnak ilyen és erkölcsileg ettől sokkal durvább dolgokat is szinte napi rendszerességgel, azok sem a náci Némtországban élnek. Remélem, nem gondolod, hogy a mai Egyesült Államok vagy Nagy-Britannia a náci Németországgal lenne azonos, mégis szemrebbenés nélkül hoznak ilyen döntéseket , mint mi.


Számomra egyébként most vált teljesen hiteltelenné a véleményed, Yossarian44, amikor előálltál ezzel a náci Németország kártyával..."


Nem akkor vált hiteltelenné a véleményem, amikor észrevetted, hogy nem Szent Orbán Fővezér véleményét böffentettem vissza. A "A hogyan gondolkodjunk agy nélkül?" című Fidesz pártszemináriumon pedig azt tanították, hogy az olyan emberre meg kell haragudnod, és nem szabad neki igazat adnod.


Viccet félretéve, ugye észrevetted már, hogy sokszor elviccelem a példákat, szándékosan sarkítva? Például amikor felhoztam a Tollaskígyót (ugye nem gondolod, hogy komolyan gondoltam azt is).


A náci Németországos példa is ilyen akart lenni, ha félreértetted, elnézést kérek.

Egyébként miért gondolod, hogy ha valami csúnyaságot csinált az USA, onnantól kezdve rendben van, ha mi is csináljuk? Szerintem ha dolog ocsmány, akkor akkor is ocsmány, ha az USA csinálja, akkor is ha Skócia, és akkor is, ha Hunnia.


Látom eléggé felzaklatott idegileg ez a náci dolog, nem gondoltam volna, hogy ennyire rángasz tőle.

2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 yossarian44 ***** válasza:

"Beszarok."


Jó, amíg te összecsúnyázod magad, addig lemék rágyújtani, hogy legyen időd gatyát cserélni, sz.aros gatyát mosni, meg ilyenek.

2012. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 yossarian44 ***** válasza:

Na, visszajöttem, remélem volt időd alsóneműt tisztogatni.


"jön egy komment, hogy a magyarok 80%_a leszarja ezt az ügyet, te meg azzal vágod ki magad, hogy dehát az örmények többmillióan tiltakoznak. Az örmények mióta magyarok ?"


Azért, mert te írtad ezt az eredeti megjegyzésemre, miszerint több millió ember ezt nem így látja. Én itt elsősorban az örményekre gondoltam. Te jöttél erre azzal, hogy de bezzeg a magyarok 80%-a. Az tök jó, hogy a magyarok 80%-a így megy úgy (a maradék még mindig 2 millió ember, jelzem) csak én eredetileg nem csak a magyarokról beszéltem.


Ezért felesleges volt összerondítanod magad.


"Amúgy tényleg leszarják a magyarok, jó lenne, ha a tizenpárezres facebookozó csoportból (akik között ott vannak a balosok, DK-sok, orbánutálók szép számmal), nem kerítenél, kerítenétek olyan bődületes túlzásokat, hogy a magyarok milliói fellázadtak volna..."


Ilyet nem is tettem, csak te adtad ezt a számba. Bejegyzett szélsőséges taktika arra az esetre, ha valaki rajtakap, ahogy hülyeségeket beszélsz.


"Akkor miért is van az, hogy az emberek 90%-a még mindig nem tudja, hogy ez volt az előzmény ?"


Honnan veszed te ezeket a számokat? Körbeszaladgálsz, és mindenkit megkérdezel, vagy csak a hasadra ütsz?


Az utóbbi, igaz?


Mellesleg honnan tudod, hogy nem tudják, hogy ez volt az előzmény? Nem lehet, hogy sokakat csak simán hidegen hagyja, mert a tény, hogy megölték az örmények a családját, egyáltalán nem mentik fel a gyilkost a tette alól?


"Érdekes, nem túl aktívak ennek a leközlésében a baloldali médiumok, de azok is csak most kezdték el leadni..."


Nem is hibáztatnám őket, mert ezen rugózni egyáltalán nem releváns, a fentiek miatt.

2012. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

"

Látom eléggé felzaklatott idegileg ez a náci dolog, nem gondoltam volna, hogy ennyire rángasz tőle."


Igen, mert egy szemenszedett hazugság (bocs, "csak" erős csúsztatás", és ha nagy nyilvánosság előtt történne, lehetne akár büntetni is jogilag (izgatás, uszítás).



Egyébként a te szemléleted alapján a Föld országainak, 99,88 %-a náci ideológiájú.


A többi agymenésre meg kár is reagálni, nem értem, miért lenne narancsos agyú vagy orbánba szerelmes, aki ezt a sódert, hogy ez mekkora probléma, nem veszi be.

Amúgy csak azon nők lehetnek szerinted szerelmesek belé, akik nem hisznek ebben az egészben, vagy a férfiak is ? Mert akkor elég nagy "buzulás" lehet az országban, ha az összes férfi, aki nem rohant hanyatt-homlok tüntetni vagy nem látja ezt akkora problémának, mint te, az meleg.



Na, kár is a szót fecsérelni a kommentjeid ezen részére.


Aki odáig jut, hogy egy ilyen sztori miatt hitlerrel kampányol, azzal gondok lehetnek- talán túl sok mszp-s

szegfűt szagolt.


Nevetséges az egész porhintés, amiket csinálsz..


A brit lapok meg azt is főgímen meg címlapon hozták, amikor csináltak egy fotóripotot egy magyarországi roma családról, azóta hiszi azt a brit népség egy része, hogy mi romák vagyunk, a másik része meg hogy bántalmazzuk a romákat.

2012. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

"Akkor miért is van az, hogy az emberek 90%-a még mindig nem tudja, hogy ez volt az előzmény ?" "


Elég jól be lehet tájolni ,ha az ember végigolvassa s fórumokat , kb senki nem említi, aki meg igen, azt sokan hülyének nézik !


De ugyanezn az elven tőled is barokkos túlzás a sokmilliónyi szegény, fellázadó örményre hivatkozni. Vagy összeszámoltad őket ?


Na, befejeztem.

2012. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 yossarian44 ***** válasza:

"Igen, mert egy szemenszedett hazugság (bocs, "csak" erős csúsztatás", és ha nagy nyilvánosság előtt történne, lehetne akár büntetni is jogilag (izgatás, uszítás).


Egyébként a te szemléleted alapján a Föld országainak, 99,88 %-a náci ideológiájú. "


Mit nem értesz azon, hogy elvicceltem a kérdést a nácizással? Rajzoljam le?


Akkor most úgy gondolod, hogy a Tollaskígyóban is hiszek.


És már megint, honnan ez a 99,88%, ilyen gyorsan mennek nálad a közvéleménykutatások?


"A többi agymenésre meg kár is reagálni, nem értem, miért lenne narancsos agyú vagy orbánba szerelmes, aki ezt a sódert, hogy ez mekkora probléma, nem veszi be. "


Megint: nyilvánvalóan vicceltem, amikor az agyatlanított tanfolyamról beszéltem, még oda is írtam után neked zárójelbe.


"Amúgy csak azon nők lehetnek szerinted szerelmesek belé, akik nem hisznek ebben az egészben, vagy a férfiak is ? Mert akkor elég nagy "buzulás" lehet az országban, ha az összes férfi, aki nem rohant hanyatt-homlok tüntetni vagy nem látja ezt akkora problémának, mint te, az meleg. "


[link]


"Aki odáig jut, hogy egy ilyen sztori miatt hitlerrel kampányol, azzal gondok lehetnek- talán túl sok mszp-s

szegfűt szagolt."


Te funkcionális analfabéta vagy, igaz? Csak mert látványosan nem értettél egy szót se abból, amit az előző kommentben leírtam.


Mellesleg kétszer szavaztam életemben, mindkétszer Fideszre. Másodszorra nagyon meg is bántam, mivel az most volt.


"A brit lapok meg azt is főgímen meg címlapon hozták, amikor csináltak egy fotóripotot egy magyarországi roma családról, azóta hiszi azt a brit népség egy része, hogy mi romák vagyunk, a másik része meg hogy bántalmazzuk a romákat."


Én ilyet összesen egy brit szájából hallottam, a többi százvalahány, akivel beszéltem, ilyet szóba se hozott. Elég sok magyar lakik itt, feltűnt már az angoloknak, hogy nem vagyunk romák.


Ez az egész okfejtésed valahol a Gyűrűk Ura realitási szintjén van.

2012. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 yossarian44 ***** válasza:

"Na, befejeztem."


Megértelek, nyilván nagyon rossz és megerőltető lehet számodra ez a vita, mivel nem is érted amit írok, ezért a hülye nácis viccemen rugózáson túl nagyon nem is bírsz mivel érvelni.


Emlékeztetnem kéne magam, hogy ha a te politikai oldaladdal vitázok, akkor hagyjam is a hasonlatokat, a vicceket, és a szándékosan barokkos túlzásokat, mert ti tényleg komolyan veszitek.

2012. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 yossarian44 ***** válasza:

Ilyen szánalmas kis lolkodással próbálod elütni azt a nem elhanyagolható tényt, hogy nem tudsz rendesen olvasni?


Nem utólag mondom, hogy viccelek, észlény, sok helyen már ott, abban a kommentben odaírtam zárójelbe, hogy nem gondolom komolyan, a gyengébbek kedvéért.


Fene gondolta volna, hogy te annyira gyenge vagy, hogy akkor sem érted, ha ott van a zárójeles magyarázat...


Lol, meg minden, ja, beszéljünk lassan rövidítésekben, mint az angolszász tinédzserek...


Mellesleg a britek csak annyira nem tudják, hogy mi az a Magyarország, mint ahogy a magyarok nem tudják, hogy mi az a Nagy-Britannia.


De érdekes, hogy az előbb az angolok még cigányozták az összes magyart, most, hogy megtudtad, hogy én beszéltem már eleven angollal, hirtelen az angolok már Magyarország létezéséről sem tudnak.


Hihető a mentegetésed.


Tekintve, hogy az eredeti témáról még mindig nem tudsz beszélni, csak a nácis viccen, és az angolokon rugózol, nyilvánvaló, hogy már azelőtt kifogytál az érvekből, hogy a vitát elkezdted volna.


Ha találkozol a magyartanároddal, add át neki őszinte részvétem, nem az ő szégyene, hogy felnőtt fejjel sem érted az olvasandó szöveget, biztos vagyok benne, hogy megtett mindent.

2012. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!