Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olajért, földgázért minden...

Olajért, földgázért minden eladó? Azeri gyilkos ügye.

Figyelt kérdés
Az ország becsületét adták el egy tál lencséért! Ez a "magyar kormány", ezeknél sok pénzért minden eladó?!
2012. szept. 1. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Gyurcsányt is megkörnyékezték, ez igaz. De akkor még szakemberek ültek a minisztériumokban, akik tudták, mi lenne a vége. Ma pedig dilettánsok.
2012. szept. 2. 22:22
 42/70 anonim ***** válasza:

"Gyurcsányt is megkörnyékezték, ez igaz. De akkor még szakemberek ültek a minisztériumokban, akik tudták, mi lenne a vége. Ma pedig dilettánsok."


Inkább csak nem ajánlottak eleget.

2012. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

"Ja, hogy akkor ez mindent eldönt, ne is foglalkozzunk vele, hogy az azeriek szokása az örmények hobbiból történő lemészárlása, és nem fordítva."


Ez csúsztatás, hogynemondjam hazugság így ebben a formában.

Honnan tudod, hogy "nem fordítva"? Egyszerűen az volt, hogy itt nálunk egy azeri ölt meg egy örményt, és nem fordítva. Ebből viszont nem következik, hogy a másik fél nem csinálja ugyanezt passzióból...


Ahogy én elnézem ezeket pár napja, ugyanolyan primitív sunyi cigány nép mind a kettő (azt leszámítva, hogy az örményeknek némiképp most igazuk van, de ez csak a magyar politika dilettantizmusának köszönhető), és baromira nem bánnám, ha egyikkel se haverkodnánk a jövőben.

2012. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 yossarian44 ***** válasza:

"Ez csúsztatás, hogynemondjam hazugság így ebben a formában."


Valóban, ezt csúnyán benéztem, mea culpa. Most olvasgatok a témában, hát bizony az örmények is visszamészároltak, nem is kevésszer, és nem is kicsit.


Persze lényegesen több az meggyilkolt örmény, mint azeri, bár ez nem egészen számháború.

2012. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

Ez már nagyon durva! 30 ezüst a magyar zászlón! A Kaukázus egyetlen keresztény országát tette ellenségünkké a "nagy keresztény magyar kormány". Tegye már fel a turbánt és csókolja meg a Koránt Orbán és csapata.

[link]

2012. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

Nem értem a felháborodást meg az elhatárolódást, egyrészt mert baromi egyoldalú volt a tájékoztatás /"kiszivárogtatás" (azt pl. sehol nem írják szinte, hogy a gyilkosnak a családját megölték és ezért ölt, illetve

egyáltalán nem bizonyított az sem, hogy tényleg sáros-e benne a kormány, mégis az összes baloldali újságíró tényként közölte mindezt. Nem kéne hozzá előbb bizonyítékokat szerezni ?


És ha igaz is ez az egész, és bármilyen téren jól járunk vele, az miért kelt bennetek ekkora felháborodást ? A politika tényleg ilyen, az ország szar helyzetben van , a halotton úgysem lehet más segíteni, szóval maximum a halott családjának fog rosszul esni a dolog. Ugyanakkor a baltás családja meg örülhet neki.

Hirtelen mindenki olyan szent és erkölcsös és keresztény lett a fórumokon meg a facebook-on, pedig ugyanúgy parasztvakítás ez is, jó kis támadás a baloldaltól a kormány felé.


Nem hiszem, hogy emiatt kéne ajvékolni meg Orbán lemondatását követelni, dehát az meberi hülyeség határtalan..


Ha népszavazás lett vonla pár hete, hogy kiengedjük-e, a többség azt mondta volna, engedjük ki és azon lettek vonla felháborodva, hogy miért a mi pénzünkből tartották el 8 évig, miért nem vitték már el innen 8 éve..


Tipikus magyar mentalitás.


És nem hiszem, hogy a halott hozzátartozóin kívül bárkinek is tényleges erkölcsi vagy lelki károkat okozott volna a történet...


Amúgy a temerini fiúk ügyénél, Tóásó Elődnél, az ír gázoló ügyénél ...stb. miért nem alakult ekkora felháborodó tömeg ??

Ráadásul ezt az örményt már nem lehet feltámasztani, 8 éve halott. Tóásóért miért nem tüntetünk minden nap ??

Akkor lenne nekem ez az egész hiteles, ha az emberek minden ilyen esetnél felháborodnának és tüntetnének, de így ..?!


Persze más dolog gázolással ölni és más baltával , az biztos, de a baltás gyilkosnak valószínűleg pszichés problémái lehetnek a családja kiírtása miatt, szóval az azeriek felelősségének tartom, hogy nem vették rajta észre az orvosok még mielőtt Magyarországra jött, hogy elmebeteg és bosszúra hajlamos.


Az egész lejáratás meg a fröcsögés kormány elleni agitálás..

2012. szept. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 yossarian44 ***** válasza:

"azt pl. sehol nem írják szinte, hogy a gyilkosnak a családját megölték és ezért ölt"


De, az Indexen például írták. Viszont az, hogy valakik megölik a családodat, egyetlen civilizált országban sem ok arra, hogy megölj egy másik embert, akinek köze nincs hozzá, csak éppen ugyanazt a nyelvet beszéli, mint a családod gyilkosai. Harmadik-világbeli nyomortelepeken ez színvonal, Magyarországon nem.


"illetve

egyáltalán nem bizonyított az sem, hogy tényleg sáros-e benne a kormány, mégis az összes baloldali újságíró tényként közölte mindezt."


Ja, persze. Hirtelen kiadnak egy embert, akit már vagy 6 éve hiába kérnek ki az azeriek, és semmi köze hozzá a politikának... nem csak a baloldali újságírók kezelték ezt tényként, hanem például Barack Obama is, aki azért nem az MSZP láncos kutyája, mégis magyarázatot kért a kormánytól, feltételezve, hogy benne vannak.


Mellesleg a jobboldali bérfirkászok hallgatása többet mondott minden szónál.


"És ha igaz is ez az egész, és bármilyen téren jól járunk vele, az miért kelt bennetek ekkora felháborodást ?"


Ember, hol élsz te, a Szovjetunióban?


Egy gyilkos szabadon mászkál! És pénzért engedték ki! Ez a leköpése az emberi élet szentségének, és minden keresztény elvnek, és a kormány szavahihetőségének. Már ha valaha is volt nekik.


"A politika tényleg ilyen, az ország szar helyzetben van , a halotton úgysem lehet más segíteni, szóval maximum a halott családjának fog rosszul esni a dolog."


Ja, meg pár millió örménynek, akinek most azt üzente Magyarország, hogy "örmény ölni szabad, ha fizetnek érte".


Te beteg vagy, haver.


"Ugyanakkor a baltás családja meg örülhet neki.

Hirtelen mindenki olyan szent és erkölcsös és keresztény lett a fórumokon meg a facebook-on, pedig ugyanúgy parasztvakítás ez is, jó kis támadás a baloldaltól a kormány felé."


Jajjj persze, mert ha nem lenne a gonosz baloldali média, akkor minden magyar most az utcán ujjongana. Tipikus féreg terelés, nem kevés jobboldali ismerősöm is felhörrent, hogy ezt mégis hogyan képzelték, ez nem csak a baloldal problémája.


"Nem hiszem, hogy emiatt kéne ajvékolni meg Orbán lemondatását követelni, dehát az meberi hülyeség határtalan.."


Ja, hát végül is ha kiderül, hogy a miniszterelnök elvei megvásárolhatóak idegen országok által, csak a hülye akarja leváltani a pénzért ide-oda hajló főnököt.


Ugyanezt a hülyeséget mondanád, ha mindezt Gyurcsány csinálta volna?


"Ha népszavazás lett vonla pár hete, hogy kiengedjük-e, a többség azt mondta volna, engedjük ki és azon lettek vonla felháborodva, hogy miért a mi pénzünkből tartották el 8 évig, miért nem vitték már el innen 8 éve.."


Imádom az időutazókat, akik visszautazgatnak, meg előremennek az időbe, és megmondják, hogy mi lesz, mi lett volna ha.


Ezt nem tudhatjuk, az biztos, hogy most az emberek idegesek, és nem csak a baloldaliak, ahogy azt te szeretnéd hinni.


"Tipikus magyar mentalitás."


Az. A választott kormányod gyilkost enged szabadon, és te a nyelveddel jó mélyen bennük úgy véded őket, mintha csak rossz helyen parkoltak volna.


A jobboldal nagy keresztény elvei láthatóan sz.rt sem érnek.


"És nem hiszem, hogy a halott hozzátartozóin kívül bárkinek is tényleges erkölcsi vagy lelki károkat okozott volna a történet..."


Megint: csak a néhány millió örményt zavarta, akiket ezek szerint következmények nélkül meg lehet ölni.


"Amúgy a temerini fiúk ügyénél, Tóásó Elődnél, az ír gázoló ügyénél ...stb. miért nem alakult ekkora felháborodó tömeg ??"


Mert nem mi választottuk meg a bűnösöket akkor, a bűnösök nem a mi nevünkben tevékenykedtek.


"Ráadásul ezt az örményt már nem lehet feltámasztani, 8 éve halott."


Jó, akkor engedjük ki a cigányt is, aki megfojtotta a pécsi lányt. Már úgy sem lehet feltámasztani.


"Tóásóért miért nem tüntetünk minden nap ??"


Mert Tóásó - így, vagy úgy - valószínűleg nem matinézni ment Bolíviába, hanem könnyen lehet, hogy tényleg embert ölni volt ott.


"Az egész lejáratás meg a fröcsögés kormány elleni agitálás.."


Ja persze, mert egyébként rendben lenne a gyilkosok kiengedése, hétköznapi gyakorlat, mindenki ezt csinálja szerte Európában, csak egyedül Magyarországnál akadtak ki.


Én is a Fideszre szavaztam, de nem érzem úgy, hogy az elveimet ilyen gusztustalan és ocsmány módon fel kéne adnom, és a nyálamat csöpögtetve, a főnökséget ingyenesen kiszolgálva magyaráznom kéne a bizonyítványukat.

2012. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nem engem férgeznél le azért , mert nem tartom az év legnagyobb problémájának a történteket.


AZ a nagy büdös igazság, hogy ha más kontextusban jött volna elő ez a probléma (pl. szavazzunk ,hogy akarjuk-e az adófizetők pénzén itt marasztalni), tuti, hogy fél Magyarország azon háborgott volna, hogy de gáz, hogy eddig is a mi pénzünkön nyaraltatták itt ezt a szemétládát.


Tipikus magyar mentalitás, és az egésznek az áll a hátterében a legtöbb fanatikus Orbán.fröcsögőnél, hogy jól belerughasson a kormányba.


Nyilván vannak tényleg jószándékúak is köztük, nem si kevesen, de ez az egész egy műbalhé, számtalan koszos ksi ügylet van más országokban is (biztos nálunk is van rá példa), amik közül kiemeltek most egyet és jóól meglovagolják , hogy megszívassák vele a jobboldalt.


pl. Gyurcsány meg a Dániel Péter már nagy örömködve szítja a népet, hogy ők bezzeg mennyire elítélik ezt a szörnyű gaztettet, amit valószínűleg az év legszörnyűbb tetteként fognak majd elkönyvelni.


Próbáld meg moderálni magad és próbáld meg elviselni, ha valakinek más véleménye van, mint neked. Elhiszem hogy nehéz, de hátha sikerül.


Ami pedig az én szememben undorító még : hogy megírták már évekkel ezelőtt is, hogy a baltás bosszúból ölt, nem ő kezdte a marakodást, ezt bezzeg roppant "elegánsan" elhallgatja a sajtó. Ez is mutatja, mennyit ér.


Semmi másból nem áll a magyar sajtó, mint a másik oldal mániákus , rögeszmés lejáratásából, minden hír félhír.


Ennyi a véleményem és személy szerint nem gondolom, hogy ez lenne a világ jelenlegi legnagyobb targédiája.


Az azeriak enélkül is basztatnák az örményeket, ha ez az ügy nem lenn,e találnának másikat. Fordítva ugyanez a szitu.


A halottat meg nem lehet feltámasztani.

Akinek meg elszámolnivalója van az égiek előtt, azt majd úgy is elszámoltatják , ha eljön az ideje. Én nem fogok

ezen lamentálni meg szidni orrba-szájba Orbánt, mert nagyon durván fel van fújva az egész.


Gyurcsány kapcsán pedig azt tudom mondani, hogy neki se az őszödi beszéd volt a legnagyobb bűne (hisz valószínűleg százasával lehetne ilyen beszédeket találni a bal- és jobboldal politikusainál is), mégis erről vált hírhedté, ezzel hergelték fel a népet.

Most ugyanez van. Valószíűnleg máskor is történnek ehhez hasonló elvtelen dolgok, de ezt most jól meg akarják lovagolni.


Amúgy meg senki élete nem változik meg tőle, kivéve a hozzátartozóké, ahogy mnodtam is .


Azt pedig megköszönöm ,ha el bírod fogadni, hogy másnak más véelménye van, mint nekem,.


Nem mászkálok a tüntetők meg sajnálkozók facebook oldalára,ha ott írnám le ugyanezeket, nevezhetnél bunkónak, így viszont nem hiszem, hogy bármi alapod van rá.-

EZ a véleményem.

2012. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 yossarian44 ***** válasza:

"Jó lenne, ha nem engem férgeznél le azért , mert nem tartom az év legnagyobb problémájának a történteket."


Nem téged férgeztelek le, hanem azt mondom, hogy féreg módra terelsz. Ha implikálom, hogy éppen valamit féreg módjára csinálsz, az magával vonja azt, hogy úgy gondolom, hogy nálad nem ez a sztenderd.


"AZ a nagy büdös igazság, hogy ha más kontextusban jött volna elő ez a probléma (pl. szavazzunk ,hogy akarjuk-e az adófizetők pénzén itt marasztalni), tuti, hogy fél Magyarország azon háborgott volna, hogy de gáz, hogy eddig is a mi pénzünkön nyaraltatták itt ezt a szemétládát."


Sőt, ha leszállt volna a Tollaskígyó az égből, és elnyeli a Földnek vizeit, akkor megint másképp alakult volna a dolog.


Ne terelj egy "mi lett volna, ha"-val, mert irreleváns.


"Tipikus magyar mentalitás, és az egésznek az áll a hátterében a legtöbb fanatikus Orbán.fröcsögőnél, hogy jól belerughasson a kormányba."


Ja, persze, mert ha Gyurcsány lenne hatalmon, akkor bizony mindenki csápolna, és örvendezne. Na ez itt a féreg mentalitás, hogy azért kisebbíted egy gyilkos szabadon bocsátását, mert azok, akik felháborodtak rajta, nem a te oldaladon állnak, ezért az egész morális kérdést (nem szabad kiengedni gyilkosokat) félresöpröd, és magyar belpolitikai vádaskodással eltereled a témát.


Nyilván az élet univerzális védelme alábbvaló, mint a Fidesz-mindenki más párharc újabb mozzanata. Legalábbis nálad egyértelműen.


"Nyilván vannak tényleg jószándékúak is köztük, nem si kevesen, de ez az egész egy műbalhé, számtalan koszos ksi ügylet van más országokban is (biztos nálunk is van rá példa), amik közül kiemeltek most egyet és jóól meglovagolják , hogy megszívassák vele a jobboldalt."


Ja persze. Obama, az orosz külügy, és az ENSZ biztonsági tanácsa aszerint alakítja az egész napirendjét, hogy hogyan tudná a magyar jobboldalt szívatni, csak mert ők is hepciáskodtak. Az örmények is csak műfelháborodást rendeztek, igazából őket nem zavarja, ha valaki büntetlenül megöli őket, csak annyira utálják a kedvenc politikusaidat, hogy muszáj nyomni a műsort...


"pl. Gyurcsány meg a Dániel Péter már nagy örömködve szítja a népet, hogy ők bezzeg mennyire elítélik ezt a szörnyű gaztettet, amit valószínűleg az év legszörnyűbb tetteként fognak majd elkönyvelni."


Hát persze, hogy ezek lecsaptak erre, mégis mit vártál? Csakhogy azért, mert ezek a hiteltelen alakok is a témán élősködnek, még ne várd, hogy az egész világ hiteltelennek kezelje a ganaj politikusaidra vonatkozó kritikát.


"Próbáld meg moderálni magad és próbáld meg elviselni, ha valakinek más véleménye van, mint neked. Elhiszem hogy nehéz, de hátha sikerül."


Már ne haragudj, de éppen te sírsz és vádaskodsz milliók felháborodásán. Akkor ki nem bírja elviselni a másik véleményét?


"Ami pedig az én szememben undorító még : hogy megírták már évekkel ezelőtt is, hogy a baltás bosszúból ölt, nem ő kezdte a marakodást, ezt bezzeg roppant "elegánsan" elhallgatja a sajtó. Ez is mutatja, mennyit ér."


Na, ez egy k.rvára hulladék kifordult értékrend...


Nem hallgatta el a sajtó, én speciel olvastam.

Jó, hogy szólsz, a nagymutter testvérét megölték az oroszok, szólok neki, hogy ugorjon fel hozzám, és megöljük az orosz művezetőt a volt munkahelyemen.


Szerinted ugye akkor ez rendben van...


Ugye tudod, hogy a gyilkosság minden esetben elfogadhatatlan, és a vérbosszú primitív, törzsi hagyomány, és pont ugyanolyan törvénytelen, mint az összes többi gyilkosság?


"Semmi másból nem áll a magyar sajtó, mint a másik oldal mániákus , rögeszmés lejáratásából, minden hír félhír."


Te is pontosan ezt csinálod... miért baj az, hogy a másik oldal ezt csinálja, és miért van rendben, hogy te ezt csinálod?


"Ennyi a véleményem és személy szerint nem gondolom, hogy ez lenne a világ jelenlegi legnagyobb targédiája."


Persze, mert a sz.r a kedvenc politikusaid zsebében van. Most élek a te eszközeiddel, és megvádollak, hogy bezzeg ha a Gyurcsány lenne most a miniszterelnök, akkor együtt sírnál az örményekkel.


"Az azeriak enélkül is basztatnák az örményeket, ha ez az ügy nem lenn,e találnának másikat. Fordítva ugyanez a szitu."


Egyrészt:

Megint egy "mi lenne ha". Ez nem mesemondó verseny, a tényekről, és a jelenlegi szituról van szó, nem alternatívákról.

Másrészt:

Ismered azt a kifejezést, hogy casus belli?


"A halottat meg nem lehet feltámasztani.

Akinek meg elszámolnivalója van az égiek előtt, azt majd úgy is elszámoltatják , ha eljön az ideje."


Rendben, akkor nyíljanak a börtönök, szabadlábra az összes gyilkost. A halottak úgysem támadnak fel, a gyilkosok meg majd rendezik az Úrral...


"Gyurcsány kapcsán pedig azt tudom mondani, hogy neki se az őszödi beszéd volt a legnagyobb bűne (hisz valószínűleg százasával lehetne ilyen beszédeket találni a bal- és jobboldal politikusainál is), mégis erről vált hírhedté, ezzel hergelték fel a népet.

Most ugyanez van. Valószíűnleg máskor is történnek ehhez hasonló elvtelen dolgok, de ezt most jól meg akarják lovagolni."


És ez mégis miben ment fel akárkit is az alól, hogy futni hagynak egy gyilkost?


"Amúgy meg senki élete nem változik meg tőle, kivéve a hozzátartozóké, ahogy mnodtam is ."


Meg azoké az embereké, akik esetleg meghalnak egy hirtelen fellángoló fegyveres konfliktusban. De ők nyilván le vannak sz.rva, csak ne szidja senki Viktort.


Ugye tudod, hogy az örmény-azeri határon már lövések is dördültek?


"Azt pedig megköszönöm ,ha el bírod fogadni, hogy másnak más véelménye van, mint nekem,."


Megköszönöm, ha el bírod fogadni, hogy a civilizált ember nem nézi jó szemmel a szabadon mászkáló rasszista baltás gyilkosokat.


"Nem mászkálok a tüntetők meg sajnálkozók facebook oldalára,ha ott írnám le ugyanezeket, nevezhetnél bunkónak, így viszont nem hiszem, hogy bármi alapod van rá.- "


Most már nem bunkónak tartalak, hanem elvtelen, gerinctelen embernek, akinek nincs saját értékrendje, hanem az ún. "elveit" a kedvenc politikai köre éppen aktuális cselekedeteihez és nyilatkozataihoz görbíti.


Hogy is mondják az ilyet? Lakáj, s.ggnyaló, takonygerincű, talpnyaló?


Ehh, annyi találó kifejezés...

2012. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

jaj, yossarian. :)


Figyu, ezek annyire nem megalapozott, stabil, összeszedett érvek, hogy nem is nagyon megyek bele.


Azt mondjuk nem nagyon láttam szinte sehol lehozni, hogy a baltás már válaszreakciót adott az ő környezetében történt gyilkosságokra. Az örmény elnököt se nagyaon láttam ezekről a kényes dolgokról beszélni, csak a saját bajukról.

A döntése előtt még csak annyira se méltatott, hogy aludjon rá egyet vagy felkeressen minket, hogy számonkérjen.


HA NEM DÖNTÖTT VOLNA EGY PILLANAT ALATT ÍGY, AZ EMBEREK NAGY RÉSZE RÁ SE HEDERÍTETT VOLNA A PROBLÉMÁRA.

Ez is tipikusan magyar dolog.


Szerintem -ha egyáltalán igaz, hogy keresünk rajta valamennyit - a gazdasági helyzet sokkal fontosabb, mint az erkölcsök meg az érzelmek politikába való átültetése, mert nem ott van a helyük.


Az ügy pedig túl lett lihegve, részben mert az örmény elnök túlreagálta, részben mert a baloldali sajtó ügyesen ráharapott.


Nem mondtam, hogy fideszes lennék, vagy mosdatás céljából írtam volna ezeket, egyszerűen nem lobbantam lángra a történettől, mint párezer újdonsült hazafi.


Más országoknak is vannak kiadatási ügyei anyagi vagy egyéb haszonszerzési céllal párosulva.



stb.,stb., stb.

..írhatnék még sztem 5-10 érvet, de a korábbi hsz-ekben szerintem már összefoglaltam.


Ez egy műbalhé , hasonlóan Schmitt meg Gyurcsány diplomáihoz, az őszödi beszédhez..stb.


Ilyenekkel a politikusok 99%-át el lehetne meszelni.

Nem a politikában kell a magánéletbeli erkölcsöket megélni.

2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!