Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olajért, földgázért minden...

Olajért, földgázért minden eladó? Azeri gyilkos ügye.

Figyelt kérdés
Az ország becsületét adták el egy tál lencséért! Ez a "magyar kormány", ezeknél sok pénzért minden eladó?!
2012. szept. 1. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

"HA NEM DÖNTÖTT VOLNA EGY PILLANAT ALATT ÍGY, AZ EMBEREK NAGY RÉSZE RÁ SE HEDERÍTETT VOLNA A PROBLÉMÁRA.

Ez is tipikusan magyar dolog. "


Ezt úgy értettem, ha nem döntött volna így, csak egyszerűen számonkér minket, a felháborodott magyarok nagy része elengedte volna a füle mellett a problémát.



Amúgy meg békejobbot nyújtanék, bocs, ha erősen fogalmaztam. :)

2012. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

Jah, amit még kihagytam : én legalábbis nem nagyon találkoztam a fene nagy nyugati sajtóvisszhanggal, a többség annyival lezárta, hogy az azeriak viselkdését elítélte, az örményeket meg sajnálta.


Az oroszok szintén valószínűleg magasról tesznek rá.


Obamáék meg eddig is a seggünkben lógtak, mindig mondják, hogy nagyon odafigyelnek minden lépésünkre.


Az azeriek meg az örmények meg nélkülünk is vagdalkóznak, amíg jólesik nekik.. ha az örmények okosak lennének, ők se szítanák a feszültséget velük.

2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

Milyen milliókról beszélsz, Yossarian44 ??


A magyarok 80%-a azt se tudja, mi ez az ügy és/vagy tesz rá magasról.

Nagyon max 10-15ezer ember tiltakozott a facebook-on meg pár fórumon vitatkozgat rajta párszáz ember.


Milyen milliók háborodtak itt fel ? Le se szarják vagy nem is hallották.

2012. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy megírták most is a baloldali újságok, hogy a baltás rokonait örmények ölték meg.

Direkt elhallgatták.

2012. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha az örmények nem haverkodnak velünk. Az se, ha az azeriek se :P


Az azeri egy sunyi cigány nemzet, az örmény meg olyan, mint a zsidók: telekürtölik a világot a bajukkal, és a nagyhatalmak háta mögé bújva próbálják rákényszeríteni a világot, hogy mindenki azt gondolja, amit ők. Sőt, ha nem azt gondolják, akkor azokat hatalmi erővel el kell lehetetleníteni. Ezt a következtetést az elmúlt héten sikerült felállítanom, addig kb. semmit se tudtam ezekről, és nem is érdekelt.


Engem magyar emberként ez baromira nem érdekel, se a holokauszt, se ez, se az azeri cigánykodás, megvan nekünk is a magunk baja meg tragédiája (török, tatár, Trianon, stb), már bocs :P Öljék meg egymást nyugodtan :P

2012. szept. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 yossarian44 ***** válasza:

"Figyu, ezek annyire nem megalapozott, stabil, összeszedett érvek, hogy nem is nagyon megyek bele."


Na, ne! :D


Az előbb te azzal jöttél, hogy különben is, a halottak nem támadnak fel, meg a gyilkos majd istennel lerendezi. Ehhez képest szinte minden összeszedett érv. Arról nem is beszélek, hogy eltérsz folyamatosan a tárgytól, és terelsz.


"HA NEM DÖNTÖTT VOLNA EGY PILLANAT ALATT ÍGY, AZ EMBEREK NAGY RÉSZE RÁ SE HEDERÍTETT VOLNA A PROBLÉMÁRA."


Ha viszont fejbe lőtte volna magát, akkor még durvább lett volna a felháborodás...


Mit is mondtam a "mi lett volna, ha"-król, mennyi is érvként az értékük?


"Szerintem -ha egyáltalán igaz, hogy keresünk rajta valamennyit - a gazdasági helyzet sokkal fontosabb, mint az erkölcsök meg az érzelmek politikába való átültetése, mert nem ott van a helyük."


Ezt teljesen elfogadható hozzáállás volt a náci Németországban, azonban a XXI. században, egy demokráciában nem, itt bizony pont az a lényeg, hogy vannak bizonyos határok, például hogy nem haverkodunk olyanokkal akik gyilkosokat éltetnek, és főleg nem járulunk hozzá a nevezett gyilkos szabadságához.


Ha kerestünk is volna valamennyit, az is csak egy ráfizetéses, borzasztó magas kamatú hitel lett volna, de még olyat se kaptunk.


"Az ügy pedig túl lett lihegve, részben mert az örmény elnök túlreagálta, részben mert a baloldali sajtó ügyesen ráharapott."


Ez egyáltalán nincs túllihegve, ilyenkor ez történik. Amikor a Lockerbie-robbantás merénylőjét ugyanígy hazaengedte Skócia, akkor ugyanígy jöttek a tüntetések, a köpködés, és a nagyon-nagy veszekedések országok között. Csak azért kisebbíted az egészet, mert neked ez így nyilván nem tetszik.


"Nem mondtam, hogy fideszes lennék, vagy mosdatás céljából írtam volna ezeket, egyszerűen nem lobbantam lángra a történettől, mint párezer újdonsült hazafi."


Bizonyára érzelmileg teljesen hidegen hagy, ha leállsz róla vitatkozni egy fórumon...


"Más országoknak is vannak kiadatási ügyei anyagi vagy egyéb haszonszerzési céllal párosulva."


Nagyon jó, ez megint nem érv. Az hogy másnak van csúnyább, az nem ment fel semmi alól. Kevesen ülnének börtönben, ha a te logikád érvényesülne az igazságszolgáltatás bármely szegletében.


"..írhatnék még sztem 5-10 érvet, de a korábbi hsz-ekben szerintem már összefoglaltam."


Írhatnál akár egyet is végre.


"Amúgy meg békejobbot nyújtanék, bocs, ha erősen fogalmaztam. :)"


Nyilván én is elragadtattam magam több ponton, szintén elnézést kérek, ha túlmentem egy határon.

2012. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 yossarian44 ***** válasza:

"Jah, amit még kihagytam : én legalábbis nem nagyon találkoztam a fene nagy nyugati sajtóvisszhanggal, a többség annyival lezárta, hogy az azeriak viselkdését elítélte, az örményeket meg sajnálta."


Én speciel akkor figyeltem fel rá, amikor már a harmadik angol hírportalon figyelt be majdnem ugyanaz a hír. Lehet nekem emiatt nagyobbnak tűnik a külföldi hang, mivel nem is magyar forrásból szereztem róla tudomást. A BBC-n ez lett a legolvasottabb hír az események napján.


Obama magyarázatot kért, az oroszok kifejezetten a szektor biztonsága szempontjából károsnak ítélte meg a helyzetet, az ENSZ biztonsági tanácsa meg tárgyal az azeriek sorsáról, hogy mégis mivel szankcionáljanak. Beindultak a nemzetközi események, csak éppen nálunk, a médiában sokkal nagyobb van a hangsúly a köpködésen, és kevesebb a következményeken.

2012. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 yossarian44 ***** válasza:

"Milyen milliókról beszélsz, Yossarian44 ??


A magyarok 80%-a azt se tudja, mi ez az ügy és/vagy tesz rá magasról.

Nagyon max 10-15ezer ember tiltakozott a facebook-on meg

pár fórumon vitatkozgat rajta párszáz ember."


Úgy látom, kedves 65%-os idiótám, hogy te is azok közé a szatyorban élők közé tartozol, akiknél a világ véget is ér Magyarország határánál.


Legutoljára, amikor néztem, akkor pár millió örményt k.rvára zavart az ügy. Azért ők is számítsanak már, elvégre pont arról van szó, hogy milyen szépen meg lehet úszni, ha valaki megöli egyiküket.

2012. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 yossarian44 ***** válasza:

"Ez nem igaz, hogy megírták most is a baloldali újságok, hogy a baltás rokonait örmények ölték meg.

Direkt elhallgatták."


Az ATV beszélt róla.


[link]


Az Index is. Ha esetleg meg is nézed ezeket a portálokat, és nem csak elhiszed az infót valami hülye jobbos provokátornak, akkor láthatod, hogy megint baromságot mondtál.

2012. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

""HA NEM DÖNTÖTT VOLNA EGY PILLANAT ALATT ÍGY, AZ EMBEREK NAGY RÉSZE RÁ SE HEDERÍTETT VOLNA A PROBLÉMÁRA."


Ha viszont fejbe lőtte volna magát, akkor még durvább lett volna a felháborodás...


Mit is mondtam a "mi lett volna, ha"-król, mennyi is érvként az értékük?


"Szerintem -ha egyáltalán igaz, hogy keresünk rajta valamennyit - a gazdasági helyzet sokkal fontosabb, mint az erkölcsök meg az érzelmek politikába való átültetése, mert nem ott van a helyük."



Ha fejbe lőtte volna magát, még hülyébb lenne, mint most. Aki nem látja át vagy nem ismeri be, mennyire eltúlzott, hatásvadász és meggondolataln döntés volt ez az örmény elnök részéről, az nyilván antijobbos vagy antiorbános és szeret ebbe kapaszkodni.


Az örmény elnök bizony nagyon eltúlzott és érzelmileg hatásvadász döntést hozott, semmi józanság és észérvek átgondolása nem volt mögötte.

A saját politikai hibáikat, azt, hogy ők is írtották az azeriakat, tudomásul sem véve.


Ügyes pali, mit nem mondjak, hatásvadászatból jeles.



Hasonlóan hatásvadász és gusztustalan dolog a náci Németországgal példálóznod meg Hitlerezned . Ugyanis azok az európai országok, az USA, amelyek napjainkban is csinálnak ilyen és erkölcsileg ettől sokkal durvább dolgokat is szinte napi rendszerességgel, azok sem a náci Némtországban élnek. Remélem, nem gondolod, hogy a mai Egyesült Államok vagy Nagy-Britannia a náci Németországgal lenne azonos, mégis szemrebbenés nélkül hoznak ilyen döntéseket , mint mi.


Számomra egyébként most vált teljesen hiteltelenné a véleményed, Yossarian44, amikor előálltál ezzel a náci Németország kártyával...

elég gáz, hogy idekerted, már bocs.

Attól még nem lesz valaki náci meg fasiszta, mert nem ítél el egy ilyen ügyet ( vagy nem annyira , vagy legalábbis nem érzelmileg szemléli a történetet), hanem belátja, hogy a politika ilyen. Mint ahogy egy politikusgárdára is szánalmas húzás emiatt ráhúzni a nácizás vizeslepedőjét, függetlenül attól, hogy bal- vagy jobboldaliak.


Erős túlzásba estél.

Amúgy meg itt is találkozhattunk a tipikus baloldali ütőkártyával : ha valaki nem tart velünk (legyen akár vagy jobboldali, akár semleges), az náci, a nácik útjára lépett.. nevetséges..

2012. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!