Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Breivik 21 évet kapott. Mi a...

Breivik 21 évet kapott. Mi a véleményetek? Életfogytig vagy halál kellett volna neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 14:23
1 2 3 4
 31/40 Sz1u ***** válasza:

Ha én lennék az áldozatok hozzátartozója közül az egyik, akkor megmondanám, hogy mit tennék ezzel a pszichopatával.


Qrvára függetlenül attól, hogy kiket (értsd: származásától függetlenül) mészárolt le!

2012. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
32: Szebb Jövőt????Hát akinek ez szép jövő,az elmebeteg...És szerintem Breivik is az,egy elmebeteg vadbarom,nem tudom,milyen pszichológusok vizsgálták,de aki ilyen közönnyel megöl 77 embert,az nem normális!!!Legalább életfogytiglant kellett volna kapnia,de,ha az én gyerekemet lőtte volna le,még a börtön sem védené meg tőlem!!!
2012. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
28%

Aki a halálbüntetésre szavaz, attól kérdezem, hogy aki a kivégzést vezeti, annak nem jár halálbüntetés? Elvégre ő is megöl egy embert?

Ha már úgyis sokan a szemet szemért elvet követik...

2012. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ne legyen halálbüntetés, de legyen legalább lincselés!Legalább is ilyen súlyos bűntetteknél, amikor tuti, hogy a delikvens bűnös!Itt ugyebár rajta kapták, nincs mese, hogy esetleg ártattlan, nyugodtan a kezére adhatnák azoknak, akiknek megölte, megsebesítette valamelyik hozzátartozóját.Abból tanulna bizonyára.

Luxusbörtön?Még hogy büntetés lesz neki!Vígan ellébecol majd az ártatlan adófizetők pénzén, aztán ha majd kiengedik, akkor gyilkol tovább.Azokat is elmegyógyászati vizsgálatnak kéne alávetni, akik ilyen "büntetést kiszabnak.Nekik nyilván nem ölte meg hozzátartozójukat.

Egyébként ki a rák volt ez a Brejvik, hogy így kímélik?Milliomos vagy valami befolyásos sógor koma, esetleg celeb?

2012. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 rajcziz ***** válasza:
56%
Nem kímélik. A Norvégiában kiszabható legnagyobb büntetést adták neki - olyan, mint nálunk az életfogytiglan. Akár tetszik neked, akár nem, ott ez a lehető legszigorúbb büntetés.
2012. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Éheztetni; egy 1 méter magas, fél méter széles dobozba zárni, ahol nem tud kiegyenesedni; kínozni 100 évig, ezt kell az ilyennel, ennél rosszabb nincs. Valljon náci meg akármilyen nézeteket, de ne gyilkoljon fiatalokat, vagy akkor már ne a "saját" népét.
2012. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
83%

kinyirt több mint 70 embert erre egy 3 szobás lakosztályban fog élni konditeremmel,dolgozoszobával,laptoppal tvvel,saját személyzettel

2012ben ez jár egy tömegmészárlásért

még maga breivik is szánalmasnak mondta a "büntetését"

ezen a ponton én azért már elgondolkodnék rajta mennyire normális ez a társadalom ha ennyivel megussza ez az embernek nem nevezhetö valami

mert nem tudom minek nevezzem azt aki ujjongva röhögve gyilkolt le 69 szerencsétlen fiatalt

azt se nevezném normálisnak aki ezután még védi is meg a jogairol papol sajnos ilyen hülyék is vannak szépszámmal ahogy a kommenteket olvasgattam

aki ilyet követ el annak semmilyen joga ne legyen már!!

2012. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=cgNheEd1udo

Kedves Breiviket támogató vagy a halál és életfogytig ellen lévő kommentelők. Felhívom a figyelmeteket, hogy a fólia alatt nem parpikát meg paradicsomot termelnek a norvégok, hanem egy halott fiatal van, aki akár lehetett volna a Te gyereked is.

2012. aug. 25. 21:18
 39/40 rajcziz ***** válasza:
Kedves kérdező, azt hiszem félreértettél. Az, hogy nem akarom a halálát, nem jelenti azt, hogy támogatnám. Én csupán elfogadtam a tényt, hogy Norvégiában 21 év szabható ki maximum, ami aztán hosszabbítható (amivel minden bizonnyal élnek is). Szóval nem tudom, mi a problémátok, elvégre "életfogytiglani" büntetést kapott, legalábbis a norvég törvények szerint.
2012. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Combi27 ***** válasza:
Breivik pontosan rámutatott az ottani igazságszolgáltatás, és a rendőrség gyengéire.Ahogy mondta is többször a bíróságon..remélem ezek után szigorítják ott is a törvényeket, és engedik hogy a rendőrnél legalább fegyver lehessen...
2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!