Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a Luganói-ta...

Mi a véleményetek a Luganói-tanulmányról?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Én először a "Börtön vagy szabadság" c. könyvet olvastam, utána ezen már nem bírtam végigrágni magam, az eleje nagyjából hasonló témákat boncolgatott, de az előbbi könyv aktuálisabb.


Mindenképpen gondolatébresztő, mondjuk nagyon nem döbbentett meg, mert hasonló gondolatok eszembe jutottak, csakhogy ő alá is támasztotta ezeket:)


Jó lenne ha minél többen elolvasnák az "összeesküvés-elméletek ellenzői" közül is.

2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:
51%
Hát nekem az kissé meredek, hogy a drogok legalizálásával, környezetszennyezéssel akarják a Föld lakosságát csökkenteni. Az egész egy fikció.
2012. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira fikció, hogy a szerző maga jelentette ki, hogy egy regény, mese. Nem több.
2012. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
51%

Hát maga a könyv bevezetője (az új bevezető) úgy kezdődik, hogy szabadkozik, hogy elnézést kér, ha úgy tűnt hogy ez igazi tanulmány, ezt a "tanulmányt" ő írta, és fikció. A régi bevezető nélkül túl sokan igaznak vélték hinni, és úgy érezte hogy kell ezért egy "új " bevezető.


Csak efölött nagyon sokan szemet hunynak...

2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint közismert, ez egy regény. Így hát nem a politika, hanem a művészet rovatban van a helye. Irodalomnak gyenge.
2012. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!