Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes így akár érettségire...

Érdemes így akár érettségire tanulni vagy egyetemre jelentkezni? (Irán)

Figyelt kérdés

Egyre jobban mérgesedik az Iráni válság, olvastam már angol és magyar cikkekben is, hogy Izrael áprilisban tervezi a támadást Irán ellen.


Folyton folyvást azt olvasom itt a GYK-n, hogy úgyis Mo.-n besoroznak mindenkit. Akkor minek tanulni már ha úgysem tudok leérettségizni?


De Oroszország nem Közép és Kelet Európát akarja megtámadni, akkor miért soroznának be?

Ezt azért nem értem, mert hasonló , sőt majdnem ugyan ilyen volt az Iraki háború, és az Irak-Iráni háború. Ott is voltak amerikaiak, meg oroszok stb. És ott sem kellett bemenni, csak a NATO keretében Magyarországnak küldenie kellett békefenntartókat. (Mint Afganisztánba)


Félek hogy jövőm már nem lenne, de van ekkora félelemre ok, vagy csak túlreagálom?:S (indok kifejtést is lécci)


Szóval nem értem, ha az USA problémája meg Izraelé (amúgy Iránnak leghamarabb 1 év múlva lehet atomfegyvere, utána meg néhány év mire a kilövőszerkezetet megcsinálják, és a fő célpont Izrael) akkor miért a Közép-Európai térséget kell megölni?:S Vagy hogy van ez?


Érdemes így egyetemre jelentkezni, ha így el fog mérgesedni a dolog?


2012. febr. 5. 09:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Akkor féljél a háborútól. A helyedben azért felkeresnék egy pszichológust is.
2012. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

De én csak konkrétan attól félek, hogy VILÁGHÁBORÚ lesz belőle, vagyis nem marad meg kisebb konfliktusként. Ha megmaradna, az nem érdekelne, hisz Irán és Izrael/USA ügye.


Miért kellene pszichológus?:S a félelem miatt? De miért?

Hisz mindenki szokott félni

2012. febr. 5. 17:13
 23/49 anonim válasza:
15%
Pedig sajnos így lesz ! Ez egy előre megírt forgatókönyv szerint zajlik gondosan előkészítve WTC 2001 911 usa bevonul irakba és afganisztánba Irán két szomszédjába most pedig irán megtámadása következik akit az oroszok és kínaiak szövetségeként segítenek és ebből kialakul a harmadik világháború amely totális atomháború lesz . Népességcsökkentés ez a lényeg aki ezt nem látja vak vagy nem meri belátni.
2012. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Azért kell pszichológus, mert totálisan irreális félelmeid vannak. Az utolsó válaszolónak: miért is segítené meg Oroszország és Kína Iránt, azonfelül, hogy ez a paranoid szélsőjobbosok vágyálma?
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
0%

Ez az újvilágrend amiről az öreg bush magyaráz


http://www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo

2012. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
32%

Nezd, ha teged zavar az, hogy "pszichologus", akkor probalj meg beszelni a csaladi orvossal. A helyzet az, hogy en ugy ertekelem, hogy amit erzel, az nem felelem, hanem szorongas. A mai elidegenult vilagban ez NAGYON GYAKORI, es vannak ellene jo gyogyszerek (pld Flutine), bar en nem tudom, hogy MO-n mit adnak.

A szorongas nem betegseg, (olyan, mint a fejfajas, csak egy kicsit hosszabb ido alatt mulik el). Kb. fel ev gyogyszerszedes utan megerosodsz, es tobbet nem kell szedned. (Elmult a fejfajasod).

2012. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

"Izrael áprilisban tervezi a támadást Irán ellen."


Egy fél Dunántúl méretű ország tervezi a támadást egy Lengyelország súlyú országgal szemben.


Hogy lesz ebből világháború?


Én is a pszichológust javaslom.

2012. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Talán ha esetleg Kína és Oroszország is úgy dönt hogy beszáll....
2012. febr. 6. 21:10
 29/49 anonim ***** válasza:

21:10


És miért dönt úgy? Viccből? Az élet nem számítógépes játék.

2012. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Olvasd a híreket..


"Kína egy világháború árán is megvédené Iránt..."


"Oroszország szerint Teherán megtámadása egyenlő Moszkva megtámadásával..."


[link]


[link]

2012. febr. 7. 06:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!