Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes így akár érettségire...

Érdemes így akár érettségire tanulni vagy egyetemre jelentkezni? (Irán)

Figyelt kérdés

Egyre jobban mérgesedik az Iráni válság, olvastam már angol és magyar cikkekben is, hogy Izrael áprilisban tervezi a támadást Irán ellen.


Folyton folyvást azt olvasom itt a GYK-n, hogy úgyis Mo.-n besoroznak mindenkit. Akkor minek tanulni már ha úgysem tudok leérettségizni?


De Oroszország nem Közép és Kelet Európát akarja megtámadni, akkor miért soroznának be?

Ezt azért nem értem, mert hasonló , sőt majdnem ugyan ilyen volt az Iraki háború, és az Irak-Iráni háború. Ott is voltak amerikaiak, meg oroszok stb. És ott sem kellett bemenni, csak a NATO keretében Magyarországnak küldenie kellett békefenntartókat. (Mint Afganisztánba)


Félek hogy jövőm már nem lenne, de van ekkora félelemre ok, vagy csak túlreagálom?:S (indok kifejtést is lécci)


Szóval nem értem, ha az USA problémája meg Izraelé (amúgy Iránnak leghamarabb 1 év múlva lehet atomfegyvere, utána meg néhány év mire a kilövőszerkezetet megcsinálják, és a fő célpont Izrael) akkor miért a Közép-Európai térséget kell megölni?:S Vagy hogy van ez?


Érdemes így egyetemre jelentkezni, ha így el fog mérgesedni a dolog?


2012. febr. 5. 09:27
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam hogy nem megyek egyetemre.

Menni megyek, csak félek ettől az egész Iráni hacacárétól.

2012. febr. 5. 12:06
 12/49 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes egyetemre jelentkezni. Túl hülye vagy hozzá.
2012. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

En elhiszem, hogy felsz, es sajnallak erte. Szeretnelek megvigasztalni, de az az erzesem, hogy a felemed IGAZI oka nem az irani helyzet, hanem valami mas, amit csak TE tudhatsz.

De nezd, az izraeli sracokat TUTI behivjak, akar mert sorkatonak, akar mert tartalekosok. Ennek ellenere vidaman elik az eletuket.


Ne aggogj! Azt nem tudom igerni, hogy nem lesz semmi baj, de azt igen, hogy ha MEGTALALOD A FELELMED IGAZI OKAT, AKKOR FEL TUDSZ SZABADULNI.

2012. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Egyébként az emberek a második világháború óta félnek a harmadiktól. Meg is tudom érteni, de nem lehet mindig félelemben élni.
2012. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Szorongásom van így képes vagyok a legrosszabb dolgok bekövetkeztétől félni.

Jók a tanulmányi eredményeim, egyetemre mindenképp megyek, csak annyira meg vagyok ijedve ettől az egész dologtól...hogy "majd behívnak" és visznek a frontra stb.....:(

2012. febr. 5. 13:41
 16/49 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, akkor ezt gondold még egyszer. :) De ha csak kamu kérdés, akkor viszont gratulálnom kell érte.
2012. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, akkor ezt gondold át még egyszer. :) De ha csak kamu kérdés, akkor viszont gratulálnom kell érte.
2012. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés.

De mit nem lehet azon érteni hogy jelentkezni FOGOK egyetemre, csak félek a háborútól, és attól hogy világháború lesz belőle?

2012. febr. 5. 14:41
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen történni fog valami nagy fordulat kellene ahhoz hogy ne legyen háború. Ha háború lesz akkor valószínűleg minket a zsidók oldalán állítanak harcba. Menne a fene értük inkább harcolnék az igazság oldalán Iránért.
2012. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Elozonek:

Izraelert az izraeli katonak harcoltak, harcolnak es fognak harcolni. SENKI OLYAN, AKI NEM IZRAELI, AZ NEM.

2012. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!