Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes így akár érettségire...

Érdemes így akár érettségire tanulni vagy egyetemre jelentkezni? (Irán)

Figyelt kérdés

Egyre jobban mérgesedik az Iráni válság, olvastam már angol és magyar cikkekben is, hogy Izrael áprilisban tervezi a támadást Irán ellen.


Folyton folyvást azt olvasom itt a GYK-n, hogy úgyis Mo.-n besoroznak mindenkit. Akkor minek tanulni már ha úgysem tudok leérettségizni?


De Oroszország nem Közép és Kelet Európát akarja megtámadni, akkor miért soroznának be?

Ezt azért nem értem, mert hasonló , sőt majdnem ugyan ilyen volt az Iraki háború, és az Irak-Iráni háború. Ott is voltak amerikaiak, meg oroszok stb. És ott sem kellett bemenni, csak a NATO keretében Magyarországnak küldenie kellett békefenntartókat. (Mint Afganisztánba)


Félek hogy jövőm már nem lenne, de van ekkora félelemre ok, vagy csak túlreagálom?:S (indok kifejtést is lécci)


Szóval nem értem, ha az USA problémája meg Izraelé (amúgy Iránnak leghamarabb 1 év múlva lehet atomfegyvere, utána meg néhány év mire a kilövőszerkezetet megcsinálják, és a fő célpont Izrael) akkor miért a Közép-Európai térséget kell megölni?:S Vagy hogy van ez?


Érdemes így egyetemre jelentkezni, ha így el fog mérgesedni a dolog?


2012. febr. 5. 09:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
76%
Annyi az egész, hogy baszott hülye vagy.
2012. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
50%
Nem fog elmérgesedni a dolog,csak néhány hülye riogatja ezzel az embereket.
2012. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton folyvást azt olvasom itt a GYK-n, hogy úgyis Mo.-n besoroznak mindenkit. "


Ekkora hülyeséget. Mi közünk van Iránhoz???

Ha az országot támadják akkor kellene. Amúgy sokak szerint itt lesz sorkatonaság. (engem pl rohadtul nem érdekelne) DE csak azéért mert össze kell írni az embereke, hogy ne háború alatt keljen megszámolni, hogy hány harcképes ember van.

Én inkább megyek egyetemre.


"Érdemes így egyetemre jelentkezni, ha így el fog mérgesedni a dolog?"

Igen, de...

2012. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Én is jelentkezek egyetemre, csak egyszerűen félek, hogy nem lesz jövőm, pláne ha nagyon elmérgesedik a helyzet. Rengeteg világháborús kérdés van hogy 3. világháború stb....


:/

2012. febr. 5. 09:48
 5/49 A kérdező kommentje:

"Igen, de..." Mit de?


Amúgy akkor nem kell bevonulni? Mert én egyetemre szeretnék menni nem a frontra meghalni.:S

Jó na tudom hülye kérdés amit kiírtam, csak egyszerűen félek.

2012. febr. 5. 10:00
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
Azthiszem egyet kell értenem az első hozzászólóval.
2012. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

De most miért kell lehülyézni?

Másról nem lehet olvasni mint a háborúról és a háborúra való felkészülésről.

2012. febr. 5. 10:29
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

> Érdemes így egyetemre jelentkezni...


Hogy jutottál el odáig ? Ennyire alacsony színvonalú iskola MO-on nincs is...

2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

"Hogy jutottál el odáig ? Ennyire alacsony színvonalú iskola MO-on nincs is..."


Az én "de..." is ezt jelentette, csak nem voltam paraszt, hogy leírjam. De igaz.

2012. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Először nevettem, aztán sírtam, majd megint nevettem a kérdésen, és a hülyeségeden.


Oké nem mész egyetemre, mert tartasz a háborútól.......és ha nem lesz háború? Akkor majd állsz, mint f@sz a lakodalomban.


Egyébként Mo. küldött békefenntartókat egy csomó háborús helyre az utóbbi időben.....nekem egy ismerősöm, egy civil sem volt ott. A hivatásosok közül lehetett jelentkezni, átmentek egy kiképzésen, és őket küldték. Nem hiszem, hogyha kitörne egy Irán-NATO háború, akkor majd a civileket küldenék oda.


Ha Mo.-t támadják, akkor elképzelhető. De mégis ki fog masírozni az utcákon? Környező ország tagjai biztosan nem, mert NATO tagok, Irán meg Oroszország viszont elég messze van. Ha majd erre tartanak, akkor elkezdhetsz aggódni.

2012. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!