Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert utaljak olyan sokan a...

Miert utaljak olyan sokan a U. S. -t?

Figyelt kérdés

Mo-n a legtobb ember utalja Amerikat, de nem ertem, hogy lehet egy olyan gyonyoru orszagot utalni, mint America...

Es azok az emberek alt imadjak Mo-t, azt meg nem ertem, hogy lehet szeretni......ugy sz@r, ahogy van...


Kerem a velemenyeteket!


2011. okt. 5. 17:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Szóval, hogy lehet magyarellenes....?"



Akkor úgy veszem, hogy megválaszoltad a saját kérdésedet ezzel az utolsó hozzászólásoddal.

2011. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Wáá de nem bírom ezeket az embereket!:D

Semmi nem jó nekik itt ,és amiért nem sikeresek, nincsenek normális kapcsolataik ezért az országot hibáztatják.

18 éves korukig azt hajtogatják ,hogy milyen szar ez az ország ,és hogy elmennek innnen (azt hiszik akkor minden jóra fordul) aztán végül általában egy BAZ megyei kis faluban végzik.

Amúgy hány éves vagy?

Kicsit nőjj fel és nézz kevesebb tv-t!

Ismerkedj emberekkel ,tedd magad hasznossá!

2011. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:52


Nem, ez neked válasz. Ez nem a magyarellenesség megnyílvánulása. Ezt csak a turbómagyarok ragasztják, akkor az emberre, ha Istenük, imádatuk tárgyát - Magyarországot - valaki a szájára veszi, negatív értelemben.


Azt hittem, hogy egy normális hozzászóló vagy, de csalódtam, kiderült, hogy te sem tűröd a magyarság kritikáját. Hát akkor élj abban a tudatban, hogy Magyarország maga a megtesült Nirvana, a magyarság pedig a tökéletesség szimbóluma.


Üdv.

2011. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:01


Elég sikeres vagyok az életben, de attól még az ország katasztrófális. Ez a helyzet, vagy elfogadod vagy nem.


"Amúgy hány éves vagy?

Kicsit nőjj fel és nézz kevesebb tv-t!

Ismerkedj emberekkel ,tedd magad hasznossá!"

Felnőtt vagyok, mint mondtam elégedett vagyok az életemmel, az országommal azonban nem!

Még, hogy én nőljek fel? Én azt látom, hogy a turbómagyarok élnek egyfajta álomvilágban. Tudod pilisi szívcsakra, hun-magyar-szittya-kelta-avar-stb... rokonság. Szembemenni a NATO-val, EU-val meg az egész világgal.


Itt fejeztem be.

2011. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"Ez nem a magyarellenesség megnyílvánulása"


Már bocs, de ha korcsnak nevezed a magyar nemzetet, akkor hadd könyveljem el ezt magyarellenes megnyilvánulásnak.


"Ezt csak a turbómagyarok"


Szerintem nem tudod meghatározni azt, hogy mi az a turbómagyar.


"Azt hittem, hogy egy normális hozzászóló vagy"


Az is vagyok, nem nevezek korcsnak egy nemzetet sem, habár vannak köztük olyanok, amelyeket nem kedvelek.


De az, hogy korcsnak titulálod a magyarokat, az minden létező, minimális nemzeti öntudattal és emberi jóérzéssel rendelkező emberből felháborodást vált ki. És ehhez nem "turbómagyarnak" kell lenni, elég csak embernek.

2011. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

15 vagyok ismerkedek en eleget, csak ha 10 emberbol, ha 2 normalis...

Am meg nem az a fajta vagyok, aki csak pofazik, de nem hajlando semmiert se tenni semmit! HA egyszer kijutok oda tuti tobbet nem jovok vissza!

2011. okt. 7. 14:35
 37/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

De az, hogy korcsnak titulálod a magyarokat, az minden létező, minimális nemzeti öntudattal és emberi jóérzéssel rendelkező emberből felháborodást vált ki. És ehhez nem "turbómagyarnak" kell lenni, elég csak embernek.


Most akkor nem vagyok ember mert nem szeretem sot inkabb utalom ezt az 'orszagot'?

Akkor pls mond el a te velemenyedet Mo.-rol! Kivancsi vagyok.

2011. okt. 7. 14:42
 38/43 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy lehet összepakolni, és elmenni olyanok közé, akik tárt karokkal várnak. Nem lesz ilyen. Te most itt álmodozol az USA-ról. Örökké másodrendű állampolgár leszel ott, csak egy szaros kis bevándorló. Milyen karriert óhajtasz ott befutni? Eladó leszel a mekiben, vagy benzinkutas? Hajrá. Pakolj össze, mehetsz.
2011. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44


Már ne is haragudj, de megint baromságokat beszélsz! Az én rokonaim annó 56-ban emigráltak és tárt karokkal fogadták őket, mai napig is jól megy mindegyiknek. Azt felejted el, hogy azt az országot bevándorlók építették és ezért tárt karokkal fogadják őket. Ez nem a kivándorás mellett egy érv - nem kedvelem túlzottan az USA-t -, hanem a hozzászólásod ellen.

2011. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ja, az '56-ban volt, most meg 2011 van.
2011. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!