Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Belgiumban is betiltották a...

Belgiumban is betiltották a burkaviselést. Helyesnek tartod?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 23. 14:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14%
ha nem tetszik ne ott turistáskodj és nem, nem sérti meg senki az emberi jogaidat, mert 2 napra hordanod kell egy kendőt és nem mutogathatod a lábaidat...de ha muzulmán nőt, aki hithű arra kényszerítesz, hogy mutogassa magát, akkor sárba tiprod a jogait ...amúgy meg nem feltétlen bevándorlókról van szó, sőt, ezek valószínűleg rég belga állampolgárok, vagy már annak születtek
2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
11%

"Nem beszélve a terrorizmusról, mint korunk fő félelméről! Egy burka alatt azt se tudod ki rejtőzik: férfi vagy nő?"


Mijen terrorizmusrú? He?

2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
22%

Én nem tartom helyesnek.

Az európaiak nagyon liberálisok mindennel szemben, járhatsz kék hajjal, férfi létedre pi.csagatyában és hosszú csizmában, mert jogod van kifejezni, hogy mondjuk meleg vagy, vagy színes egyéniség, vagy bármi, akkor burkában miért ne járhatnának?

Ezeknek az embereknek az arcuk felfedése kb. olyan, mintha minket kényszerítenének tangabugyiban járni az utcán.

Tolerancia sz EU jelszava.

És a különböző kultúrák elfogadása.

Akkor ebben miért nem vagyunk toleránsak?

2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

"Ezt itt Európa. szokjátok meg hogy minden tilos."


Mi van? Ha akarsz, apácaruhában sétálhatsz az utcán, ha akarsz, lila kakastaréjjal, és ha akarsz, b.zifelvonuláson rózsaszín tüllmelltartóban pávatollal a fenekedben.

Csak a szélsőséges végletek vannak tiltva. Akinek ez nem tetszik, az keressen más országot, ahová bevándolorolhat, nem kötelező idejönni.



"vannak emberi jogok"


vannak kötelességek is, amelyek a jogokkal együtt járnak kézen fogva.

2011. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

Aki esetleg nincs tisztában a különbségekkel:

[link]

2011. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem helyes, az ember bukósisakban sem tankolhat, mert későb ha lop nem tudják azonosítani stbstb.
2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

"ha nem tetszik ne ott turistáskodj"


Ha oda szeretnék kivándorolni? És ha a gyerekem oda születik? Akkor ő járhat az utcán rövid nadrágban?


"de ha muzulmán nőt, aki hithű arra kényszerítesz, hogy mutogassa magát,"


Mutogassa magát??? Csak az arcát kell, nem a ciciket kirakni. Amúgy meg a vallása mindenkinek a magánügye, és erre való hivatkozással ne húzza ki magát a helyi törvények alól. Na és hol írja elő az iszlám, hogy a nőnek teljesen el kell fednie magát, még az arcát is? Vannak iszlám országok, ahol nem kötelező a burka - vagyis a burkaviselés náluk is az extrém kategória.

2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
57%

Ha oda szeretnék kivándorolni? És ha a gyerekem oda születik? Akkor ő járhat az utcán rövid nadrágban? ...ha oda akarsz kivándorolni, akkor megilletnek ugyanazok a jogok, amik az ott élő keresztény nőket...a bevándorlásnak meg megvannak a feltételei;)


a gyereked meg járhat rövidnadrágban... sőt a muzulmán gyerekek is ;)

2011. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
62%

14:59


A gyerekem amikor felnő, akkor járhat rövidnadrágban az utcán? Mert arról volt szó, hogy ezek a nők általában már nem bevándorlók, hanem ott született belga állampolgárok.

Ez alapján ha a gyerekem ott születik és nő fel, akkor felnőttként ő járhat az utcán rövidnadrágban?

Naná hogy nem...

És épp erről van szó.

2011. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
69%

Az én férjem külföldi, én is betartottam az ő országa szokásait, szabályait. Amikor ideköltözött és nyafogott valamiért, akkor megmondtam, hogy vagy hazahúz vagy alkalmazkodik.

A bevándorló alkalmazkodik, vagy menjen haza.

Aki meg ide született, az tartsa be az országa törvényeit és ne hivatkozzon más ország (nem a hazája) szokásaira.

2011. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!