Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Belgiumban is betiltották a...

Belgiumban is betiltották a burkaviselést. Helyesnek tartod?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 23. 14:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
19%

nem tartom helyesnek

azoknak az emberi jogaival, mi van, aki hordani szeretné?

amúgy meg ujjlenyomat és biometrikus igazolvánnyal azonosítható bárki, anélkül, hogy olyasmire kényszerítjük, amit nem akar

2011. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
szerintem aki szereti gyakorolni a vallását, vagy csak tényleg elfedett testtel szeretne járni, az hadd csinálja. viszont ha a vallás megszabta, és ez sok embernek nem tetszett (ezért reklomáltk a nők) és a nőkön akart segíteni a kormány, hogy szabadok legyenek.
2011. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
59%

én is most akartam ezt a kérdést kiírni.

szerintem mindkét oldal álláspontját meglehet érteni, bár én személy szerint nem tiltanám be.

de kitudja lehet ezáltal kezd majd el kicsit több joguk lenni ezeknek a nőknek.

2011. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%
az ember úgy öltözik, ahogy akar, és azt azt a vallást is gyakorolja. ezt nem szabhatják meg. ráadásul komolyan büntetnek is. Köcsögség! Mi lesz már??
2011. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Ez itt Európa, aki ide költözik, az fogadja el, hogy elég tág határok vannak az öltözködésben, de a két véglet (fűszoknya és burka) nem elfogadható. Motoros bukósisakban sem mehetsz be egy bankba, ebben a régióban fontos az azonosítás. Akinek ez nem tetszik és a saját törvényei szerint óhajt élni, az menjen haza. A bevándorlók alkalmazkodjanak a helyi törvényekhez, szokásokhoz. Persze a kultúrájukat megtarthatják - ameddig az nem ütközik a befogadó ország törvényeivel.


Egyébként ők addig ne pampogjanak a burka betiltása miatt, amíg én sem mehetek végig miniszoknyában, kézen fogva a párommal egy iszlám ország utcáján.

2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

"nem tartom helyesnek

azoknak az emberi jogaival, mi van, aki hordani szeretné? "


Jó, és azért nem tiltakozol, ha egy nő fejkendőt köteles hordani egy iszlám országban? Miért nem engedik a turista nőket miniszoknyában az utcára? Az ő emberi jogaikkal mi van?

2011. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
11%

"Jó, és azért nem tiltakozol, ha egy nő fejkendőt köteles hordani egy iszlám országban? Miért nem engedik a turista nőket miniszoknyában az utcára? Az ő emberi jogaikkal mi van?"



Azért nem.

Mert nem kell mindenhol kirakniuk a p..csájuk.

Joguk van otthon maradni.

2011. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
98%

14:37


Nem mindenki rakja ki a felszerelését, egy normális szoknya, esetleg térdnadrág pólóval miért kihívó? És miért nem mehet egy nő kézen fogva a férjével az utcán?


Amúgy ide sem kötelező jönni, lehet otthon maradni nekik is.

2011. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Aki európában akar élni, annak fel kell vállalnia az arcát!

Lépten nyomon szükség van azonosításra, így nem engedhető meg, hogy egyesek arcukat eltakarva járjanak! Ha fél az arcát mutatni, akkor ki se lépjen otthonról!


Nem beszélve a terrorizmusról, mint korunk fő félelméről! Egy burka alatt azt se tudod ki rejtőzik: férfi vagy nő?

2011. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Jól tették és igen, akinek nem tetszik az húzzon haza.
2011. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!