Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor lesz már Erdély autonomia?

Mikor lesz már Erdély autonomia?

Figyelt kérdés

Remélem sikerülni fog hamarosan!!

Hajrá székelyek!!


2009. márc. 16. 20:55
1 2 3 4
 31/33 choby válasza:

ha eddig nem kellettünk nektek(anyaországi'nagy magyarok') akkor ezután se kelljünk nektek, én ezen a véleményen vagyok. kérdésedre válaszolva, szerintem soha, mivel erdélyben kb 'csak' 6-7 millió román él, a durván 1 millió magyarhoz képest, tehát ha esetleg a románokat kinem telepítik innen, vagy valami csoda folytán el nem mennek akkor soha :)


mondjuk szerintem a magyarországi magyaroknak, és főleg a politikusoknak nem hiányzik egy 7 milliós román kissebbség, akkor magyar ország nem lenne magyarország.. igaz ez csak abban az esetben lehetne ha erdélyt mo-hoz csatolnák, remélem sosem fog ilyen történni.


inkább leszek román, mint a sok bunkó tudatlan magyar 'honfitársakkal' énekeljem a magyar himnuszt...

2012. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Bejci válasza:

Kedves Magyarok!

Engem elkeserít mikor azt olvasom, hogy emberek köpködnek egymásra. Sajnos a történelmet nem mi írtuk, néhány ember hozott egy pár döntést, de azért ne minket hibáztassanak, akik a jelenben élnek. Én mindig is nyitott gondolkodású voltam, és amióta külföldön dolgozunk, nincsenek határok. Nagyon sok szlovák, erdélyi és román barátaink vannak, akiket szintén nem érdekel a politika, emberek vagyunk mindannyian! És én is tudom, hogy vannak olyan gyenge elméjű emberek, akik keresik a hibákat a múltban vagy utálják a románokat vagy akár az erdélyieket, de azokkal a többi ember nem is foglalkozik. A cégen belül is van egy magyar férfi, aki mindig a kötekedést keresi (szóban, nem fizikailag) a szlovákban, a románban, mindenkiben aki nem magyar! Nincsenek barátai, mi sem foglalkozunk vele, mert szégyelljük, hogy valaki így beszél embertársainkról. A legnagyobb probléma minden országban a cigányok. Miattuk nem tud fejlődni egyik ország sem, mert kisírnak minden segélyt az államtól...

Én szeretek mindenkit, aki normális, és nincsenek határok, ehhez meg nem kell eu.


Egy magyar nő, akinek dédnagymamája erdélyi volt! ;)

2013. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

@7-es válasz:


Biztos vendégszeretőek, de hatalmas pofájuk van... egy székely sose mondaná szerintem, hogy ő magyar hagyományokat őriz, csak nagyrészt egybeesik a székely és a magyar kultúra... faterom volt erdélyben, és ott egy ilyet mondott neki székely, akinél volt a haverjaival, hogy a székely szarta a magyart... álljon már meg a körmenet, miről beszélünk?

2013. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!