Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor lesz már Erdély autonomia?

Mikor lesz már Erdély autonomia?

Figyelt kérdés

Remélem sikerülni fog hamarosan!!

Hajrá székelyek!!


2009. márc. 16. 20:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibáért, csak elfelejtettem szóközt tenni.
2009. márc. 16. 20:56
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

helyesen: "Mikor lesz már Erdélyben autonómia?"

ne haragudj e pontosításért


autonómia - amíg Magyarország vezetése nem küzd érte, addig nem lesz,

minimum ötven év


azt mondogatják: itt az EU - szabadok a határok - minek autonómia - hazugság


az, hogy lesz-e autonómia - azt nem Romániában és nem Magyarországon döntik el, hanem az USA-ban és Brüsszelben


Koszovót mint önálló országot ki teremtette meg?

nem az albánok, nem a koszovói albánok,

hanem a nemzetközi közösség

2009. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
39%
En szekely vagyok ,de remelem soha nem lesz mert akkor nektek kellene tejelni es ez k@rvara nem lennejo .Mert nagyobb a beletek mint a Romanoke>
2009. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
21.47-es!! Orvos látott mostanában?
2009. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 22.09-es...orvos vagyok,esazt latom,hogy a tarsadalmatok beteg.
2009. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
nem akarunk táposok lenni es oláhok sem mi meg akarunk maradni székelyeknek s a doktornak igaza van baj van az agyatokkal
2009. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A magyarok miért táposok? Amugy én tényleg sajnálom a székelyeket, mert szerintem ők igazi magyarok és jobban ápolják a hagyományikat mint egynémelyik magyar, én sokszor voltam Erdélyben és Úgy vettem észre hogy nagyon vendégszeretőek,szerintem szeretik a magyarokat, vagy nem? Pedig aki igazi magyarnak tartja magát szereti a határon túli testvéreit.
2009. márc. 17. 14:41
 8/33 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy sztem tényleg jobb lenne az autonomia, mert ez a kormány csak kizsákmányolná.
2009. márc. 17. 14:43
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

igazad van kedves kerdezo az erdelyiekkel szemben


azert taposok mert kis korukban sok tapot esznek es mindent tap nak neveznek (tap penz, tap etel, stb) en kis koromban 8 honaposan pityokatokant ettem tejfolelel

2009. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező.Elöttem válaszolók azért nem szeretnek titeket, anyaországiakat, mert le sem szarjátok az erdélyieket.Trianonkor leszakadtunk és annyi.más nép kütd ahogy csak tud a saját népért de ti nem.Ezért vagytok táposok.És ezért maradnal a székyleke inkább a románokkal, mert azok utálnak de legalább nem a saját népüket.
2009. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!