Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor lesz már Erdély autonomia?

Mikor lesz már Erdély autonomia?

Figyelt kérdés

Remélem sikerülni fog hamarosan!!

Hajrá székelyek!!


2009. márc. 16. 20:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kazinczy! Kezdelek megkedvelni! Tanulj egy kicsit!

[link]

2009. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
26%
Koszi haver ,csak a baj az ,hogy en ezeket mar probaltam ,de mivel en nem vagyok a sors kedveltje , ezert nekem csak egy nagyon regi gepem van mert ennem is kell, es nem jut egy ujabbra, kedves einstein ,tehat el kell nezd ezeket a dolgokat. A nett sem az enyem .Bocsanat ,de lehet te egy penzes csavo vagy... elnezest.. ,hogy szegeny vagyok.
2009. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
30%
Minek legyen? Minek a román államban egy román autonóm tartomány?
2009. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%
Ehhez nektek mennyi közötök van? Valószínűleg soha, és nem a székelyek, hanem a románság miatt, aki többségben van. Erdélyben továbbá nem csak székelyek élnek, ha a székely autonómiára gondolsz, az igencsak durva lenne, mert szerintem seperc alatt csődbe kényszerítené a román állam. De én úgy érzem, erdélyiként, hogy nem autonómia kell. Akkor inkább független állam. Amúgy sokkal inkább egy nyelvet beszélek a románokkal, mint a pannon-magyarokkal, jó volna, ha ezt tudatosítanátok, kedves anyaországi magyarok.
2009. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nem mi árultunk el titeket,hanem a "politikusaink". (2004.dec.05)Azt,hogy lerománoznak titeket arról annyit,hogy ezen én is felháborodok (vannak kivételek).
2009. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Anyaországi vagyok!

És igen itt a legtöbb magyar egy mocskos szemétláda! És tisztelet a hazaszeretnőknek...én nemtudom hogy ezen hogy lehetne javítani! De azt kérem az erdélyi magyaroktól és a székely testvérektől hogy szüljetek sok gyereket nehyagjátok kipusztulni a népet a mocskos határokon túl se! Minden tiszteletem a tiétek ti vagytok az igazi magyarok!!!

2010. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Kedves 2009-03-27 17:40. Kicsit régen volt már amikor ezen véleményedet írtad, azonban én csak most találtam rá. Sajnálom, hogy így gondolod. Mi, akik az anyaországból várjuk a székely autonómiát, abban bízunk, hogy hogy közelebb kerülhetünk saját gyökereinkhez, hozzátok. Ha te a románnal beszélsz inkább közös nyelvet, akkor mit keresel itt? Miért írtál ide? A 60-70 éves hazai bolsevik propaganda, és agymosás szülte azokat a táposokat, akiknek tényleg nem kelletek, azt sem tudják kik vagytok, számukra ti is románok vagytok, és ha te is inkább a románhoz húzol, igazuk is lesz. Sokan vagyunk, akik bíznak abban, hogy nem így van.. Tisztelettel
2010. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Erdélyben autonómia? Soha, legalábbis addig nem amíg fent nem tudja majd tartani magát.Önálló államként pedig egy nagyon szegény ország lenne. Na és persze sokkal több román él Erdélyben mint magyar (vagy székely).
2010. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Azért nem lesz, mert a székelyek egy identitás nélküli semmirekellő banda!!! Most láttam egy bejátszást, ahol egy csíksomlyói kislány azt nyilatkozta, hogy ők márpedig Romániához tartoznak, és erre büszkék is, és pont - mindezt magyar népviseletben. És ez nem egyedi eset. A feleségem (partiumi) pont ugyanezt mondja (itt él Magyarországon..). A felvidéki magyarok ugyanígy nyávognak: hááát így nem kéne, úgy nem kéne most még a magyar állampolgárság, várjunk egy kicsiíít.. Minden külhoni magyar gyáva és megalkuvó - pont, mint a legtöbb anyaországi "magyar". Fáj Trianon? Fáj a fa**om, nem trianon - a nemzetnek..
2010. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Utolsó te aljas mocs*dék!


Türelem...

2010. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!