Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eurábia lesz Európából?

Eurábia lesz Európából?

Figyelt kérdés

Mi lesz kontinensünkkel, ha egyre több muszlim vándorol be Európába, akik szaporodnak, míg az őslakosok alig; nem integrálódnak és külön jogokat követelnek maguknak?


Mi a véleményed erről?


2011. máj. 21. 17:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29


Hát azért teszi ezt, mert buzulmán! Nem tudtad? Ő hírdeti itt az igét. De egyet tudok! Amint megnő a mocskos fajtájuk száma egy bizonyos pontra, az ateisták, keresztények, stb... nem fogják hagyni! Ha kell polgárháború lesz, de nem engedünk ennek a barbár eszmének!

2011. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 33%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44


Szerintem neked fáj az igazság! Európa legtöbb országában - egyes esetek kivételével - ateisták vannak többségben. Mindenféle vallás csak megtűrt! Az, hogy az igen csekély létszámú szélsőségesek közül egy kis rész áttér az nem veszély. Hiába is próbálod felmagasztalni hited jelentőségét! A bevándorlók jelentenek csak veszélyt. Ráadásul, ha áttérne Európa akkor mi lenne? India, Kína a pokolban fog rohadni? Mert te állítod mindig, hogy isteni akaratra térnek meg az emberek! Indiában, Kínában, ha tótágast is állsz sem fognak erre áttérni! Akkor velük milesz? Megy a dzsihád?! Te szerencsétlen!

2011. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
12%

Ahol az Iszlám megjelent, ott szabadságot, is kulturális, technikai, és erkölcsi fejlődést hozott.

9. osztályos történelem. Történelem I.

[link]


Én azért szeretnem, hogy minél többen legyenek muszlimok, mert az szabadsághoz, és közbiztonsághoz vezet.


De mondok valamit! Nem kell itt vitatkozni ezen. Mindenki maradjon meg, annál amiben hisz! Aztán majd kiderül, hogy kinek volt igaza! Ez ilyen egyszerű!

2011. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

09:47


"De most komolyan, szerinted mit mutat az, ha ezek a gettók egyre nagyobbak és egyre több helyen vannak?"


Biztos mutat valamit, feltéve, hogy ezt a növekedést pontosan számszerűsíteni tudod, közben szintén számszerűsítve azt is, hogy a muszlimok hány %-a él gettóban. Akkor releváns lesz a témához, amit mondasz. Addig meg mellébeszélés.

2011. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

14:29


"Én személy szerint nem örülök neki, de annak sem örülnék, ha az arabok tömegesen térnének át a kereszténységre."


Akkor rossz hírem van számodra: mind az algériai, mind a marokkói arabok, mind pedig a Franciao.-ban bevándorolt arabok körében tömeges az áttérés a kereszténységre és az ateizmusra.

2011. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%

"Akkor rossz hírem van számodra: mind az algériai, mind a marokkói arabok, mind pedig a Franciao.-ban bevándorolt arabok körében tömeges az áttérés a kereszténységre és az ateizmusra."


Kicsit rosszul fogalmaztam. A "nem örülnék" dolgot úgy értettem, hogy nem is bánnám. Teljesen közömbös vagyok.

Egyébként Iránban is terjed a kereszténység.

2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sajnos az lesz, mint Magyarországból Cigányia
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 paradoomer ***** válasza:

Eurábia - demográfiai hanyatlás a dzsihád árnyékában

[link]

2014. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gebar válasza:
2002-ben az egyiptomi születésű brit tudós Bat Ye'or, aki a muszlim országokban élő keresztény és zsidó kisebbségekkel foglalkozik - akiket "dhimmi"-nek hívnak - létrehozta az Eurábia kifejezést, ami leírja, hogy Európára milyen sors vár. Ez az Iszlámnak való behódolás, vagyis a "dhimmitude".
2015. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!